Bole stawow- jak dlugo?

Objawy, dolegliwości...

Bole stawow- jak dlugo?

Postautor: Roberto_Boss » 10 czerwca 2011, 20:42

Witam
Jak długo was bolaly stawy?
mam sarko II stopnia bez rumienia guzowatego, nogi a dokladnie stawy skokowe, kolan bola tak ze....... wstaje z lozka jakies 40 minut i jestem ciekawy jak dlugo wy sie meczyliscie
Dziekuje za odpowiedz
Robert
Roberto_Boss
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 10
Rejestracja: 08 czerwca 2011, 09:04


Postautor: Pollo » 13 czerwca 2011, 07:56

ja około dwóch miesięcy, bóle narastały do takiego momentu ze już wcale nie mogłem wstać z łóżka bez prochów, do tego pojawiła się gorączka dochodząca do 40st.c. a kostki mi chuchły niemożliwie, od tego najgorszego momentu po jakimś miesiącu wszystko odeszło 8)
Pollo
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 309
Rejestracja: 08 sierpnia 2010, 17:03
Lokalizacja: południe kraju (bardziej na zachód)


dzieki za odpowiedz

Postautor: Roberto_Boss » 13 czerwca 2011, 08:20

dzieki za odpowiedz mnie w sumie bola nogi od lutego raz mocniej raz slabiej a teraz stawy nadgarstkow bola ze ledwo ze pisze na klawiaturze
Roberto_Boss
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 10
Rejestracja: 08 czerwca 2011, 09:04


Postautor: bockaszz » 13 czerwca 2011, 08:22

...to takie paskudztwo właśnie :(
Mnie co jakiś czas boli jedna strona, np. teraz prawe ramię, łokieć i nadgarstek... Koszar jakiś ;/
Raz na jakiś czas biorę nimesil..., ale bardzo sporadycznie i tak jak mi Sarkoludki poradziły jem vit. B6 :)
Awatar użytkownika
bockaszz
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 465
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 12:26
Lokalizacja: N-ca


:)

Postautor: Roberto_Boss » 13 czerwca 2011, 08:30

Nimesil takze bralem teraz biore Diclac
Roberto_Boss
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 10
Rejestracja: 08 czerwca 2011, 09:04


Postautor: Gośka1985 » 13 czerwca 2011, 08:58

ajajaj-współczuje Ci, mnie tez tak bolały stawy,że nie mogłam wstać z łóżka :-( Rumień przechodziłam około 5-6 tygodni, ale bóle stawów natychmiast ustąpiły po lekach od lekarza rodzinnego, brałam niesteroidowy lek przeciw zapalany o nazwie APO-NAPRO, chyba był dość silny bo bóle ustąpiły jak ręką odjął !!!
Jeśli twoje stawy tak mocno bolą po mimo tego,że bierzesz leki to proponowała bym szypciutko skonsultować to z lekarzem i zmienić te które bierzesz na coś mocniejszego-po co masz sie aż tak męczyć? Leki bierze sie po to aby pomagały i ból uśmierzały !!!
TRZYMAJ SIĘ - JESTEŚMY Z TOBĄ!!!
Awatar użytkownika
Gośka1985
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 64
Rejestracja: 08 maja 2011, 15:25




Wróć do Objawy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron