Objawy nawrotu choroby

Objawy, dolegliwości...

Objawy nawrotu choroby

Postautor: polek1980 » 24 czerwca 2011, 09:35

Witam,
Choruje na sarko juz ponad 2 lata. Ostatnio mam czasem takie napadowe (nagle) bole w krzyzach takie za az caly brzuch mnie boli i jakby do pluc promieniuje:/ trwaja kilkanascie minut i mi przechodzi. Zdazaja sie od 0-6 razy w miesiacu. Dodam ze mam szumy uszne od okolo 1,5 roku i jakis miesiac moze dwa temu zaczela mnie czasem lekko pobolewac lewa skron. W uszach mam wrazenie lekkiego przytkania. No i dzis mierze temp a tu 35,5 :shock: myslalem ze w sarko jak cos to jest podwyzszona ale czytalem post na forum i zauwazylem ze wiele osob tak ma.
A teraz moje pytanko: czy myslicie ze to moze byc nawrot? bo jak do tej pory bylem tylko pod kontrola i nie bralem lekow. Teraz akurat za niedlugo bede szdl do kontroli. Myslicie ze samo RTG wystarczy zeby stwierdzic nawrot choroby?
Prosze jesli mozecie opiszcie jak u was objawial sie nawrot.
Z groy dzieki
Robert
polek1980
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 13
Rejestracja: 21 maja 2009, 16:10


Czesc

Postautor: Roberto_Boss » 24 czerwca 2011, 17:52

Czesc mysle ze zrobia RTG oraz CT

Pozdrawiam
Roberto_Boss
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 10
Rejestracja: 08 czerwca 2011, 09:04


Postautor: Robert » 24 czerwca 2011, 22:29

Zdjęcie rtg i podstawowe rzeczy typu spirometria, gazometria itd. jak najbardziej wypada zrobić, choćby dla świętego spokoju, a wizyta u lekarza również ci się przyda żeby wyjaśnić przyczynę bólu. Może to nerki?
Może będzie konieczne USG?
Czy to nawrót? Ciężko powiedzieć, gdybyś kaszlał, albo miał jakieś typowe objawy jak rumień, to sam byś się domyślił.
Idź z tym do lekarza, tak będzie najprościej, forum jest bardziej od wymiany doświadczeń, wspierania, opiniowania, nie od diagnozowania, zresztą z każdym przewlekłym (i nie tylko) bólem powinno się iść do poradni, bo nie wszystkiemu wina jest sarkoidoza.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk




Wróć do Objawy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron