sarko - oko cdn

Objawy, dolegliwości...

Postautor: Barbara » 05 listopada 2008, 22:58

Hej usmiechy dla wszystkich :D ,
Basia była u okulisty ,,oj bolałłłłłłłoooooooooo ,
Dzis to nie był udany dzien hahhaha ale wszystko dobrze sie skonczyło ,
No wiec do rzeczy :wink:
Najpierw miałam kupe szczescia ,bo jak nigdy szefostwa nie było wogóle wiec spokojnie poszłam o 9 rano do kliniki ,,HIHIHI staje sie obojetna na te kolejki ,wszedzie do rejestracji ,Toalety ,lekarza hahahah
jeszcze tylko mnie rusza ,.Kwestia ze bez kasy Nic sie nie uda załatwic hahahaha,,Gdy słysze o tym od starych schorowanych ludzi ,/którzy nie wiem czemu zawsze o tym rozmawiają ze mna ///Szlak mnie trafia :sad:
:P nigdy nie bede za tym :lol: hahhaa :wink: :wink: wiem przez to trace :wink:
Jakos ciagle zmieniam temat hahah a a wiec ,niestety grudki w obu oczach sa nadal :( :( ale na szczescie nie ma Guzów :wink: ,dwóch lekarzy to sprawdzalo ,,
Test Shimera/nie wiem jak sie pisze i jakie sa normy /a wiec test wyszedł na lewe oko 11 a na prawe 5 .....Te 5 to chyba stanowczo za mało poniewaz zdecydowano ze zeby mi poprawic komfort zycia założą mi koreczki do kanalików Łzowych iiiiiiiii załozyli -samo zakładanie chyba nie bolało ,,krople przeciwbolowe zadziałały .Przezyłam :P dziwnie mi z tym troszke jakby wytrzeszczały sie oczy hahaha i powiem szczerze ze miałam ochote popłakac sobie po pracy aaaaaaaaa sie bałam hahhaah :shock:
Troszke mnie swedzi w kącikach oczu ,,ale mam nadzieje ze nie dostane uczulenia ???
Głowa mnie rozbolała ,,wiem czemu ,,po wszystkim poszlam spowrotem do pracy -oczy rozszerzone i to pewnie dlatego ...
Te koreczki maja sie same rozpuscic po 3 miesiacach :wink:
Troszke marzyłam ze juz nie trzeba bedzie kropelek ale jednak :shock:
Teraz wstałam i trzeba zapuszczac :P lekarz tez kazał kropelkowac jak trzeba Nadal :wink: Uśmiech dla was ,,,,,
Jezeli ktos miał te koreczki prosze napiszcie ,,Nie mam pojecia o tym ,czy to nie szkodzi na cos innego znowu ,,, :lol:
I tyle np wizyta 30 stycznia 2009 :jupi: :flower: zaczynam nowy rok 2009
Dużo zdrówka i szczesliwych zdrowych kolorowych Oczek ,,,,
pozdrawiam Basia :wink:
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: arty » 05 listopada 2008, 23:12

Witaj Basiu, :) :) :) :) :) :) :) :)
nie mialam koreczkow - wspolczuje tego maltretowania :( :( :( :(
Ale jest tez nadzieja, ze pomoze i :) :) :) NA PEWNO BEDZIE LEPIEJ :) :) :) , a po chwili przestaniesz odczuwac koreczki, bo skoro sie same rozpuszczaja, to zakladam, ze stopniowo beda sie zmniejszac 8) 8) 8) 8) 8) Caluski dla oczek :roll: :roll: :roll: - prawda, ze mniej boli? :) :) :)
arty
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 11 października 2007, 20:17
Lokalizacja: Kraków


Postautor: Barbara » 05 listopada 2008, 23:18

Prawda ,,mniej boli ,,hihihiii :wink: :wink: ,,,,Dziekuje :-P
a ty masz delikatne usteczka jak płatki piwonii,,,,,,,,, :flower: po takim pocałunku w oczka az lżej na duszy !!!
dzieki :wink: Uśmiech dla ciebie ,,,,dbaj o siebie ,,, :-P :) pozdrawiam Basia :wink:
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: inka » 13 listopada 2008, 21:21

Witajcie,
ja z oczami walczę od 7 lat. Zaczęło się od mgły, którą zaszło mi oko, miałam wrażenie że tracę wzrok.
Diagnoza - zmętnienie ciałka szklistego - czy ma to związek z Sarko, nikt nie jest tego pewien. Leczyć nie ma jak. Jeśli będzie się powiększało i ograniczy widzenie - możliwa jest operacja. Przyzwyczaiłam się do tego, są dni że przeszkadza bardziej a potem znowu mniej - męty przemieszczają się.
Jakieś 2 i pół roku temu zaczął się problem suchego oka. Przez cały czas walka, co się polepszy to się .............Ciągle są duże ubytki rogówki, co parę miesięcy bakteryjne stany zapalne.
Przetestowałam wszystkie możliwe krople i żele. Ostatnio używam kropli Oxyal i służą mi- przynoszą ulgę. Z żeli najlepiej znoszę Corneregel. Niektóre z tych co używałam poprzednio powodowały bóle gałek ocznych i rano miałam po nich zapuchnięte oczy.
Najlepiej przetestować różne krople i żele aby wybrać te, które nasze oczy zaakceptują.

pozdrawiam
inka
inka
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 8
Rejestracja: 09 listopada 2008, 21:55


Postautor: Barbara » 13 listopada 2008, 22:49

Hej Inka ,,,dzieki ze napisałas , :D
Napewno kazde doswiadczenie jest bardzo wazne w tym wszystkim !!
Widzisz ja stosuje zupelnie inne kropelki ,i podpisuje sie pod toba ,trzeba przetestować i wybrać ! :D
.zycze powodzenia ,,,i duzo zdrówka dla ciebie ,
Ja jeszcze od siebie napisze ,ze koreczki w dzien przynosza ulge ,ale po nocy i wieczorkiem ,nie udaje sie życ bez kropelek =Niestety ,,pozdrawiam basia :D
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: inka » 14 listopada 2008, 11:49

To prawda Basiu, bez kropelek nie da się żyć. Mam je zawsze przy sobie.

pozdrowienia
inka
inka
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 8
Rejestracja: 09 listopada 2008, 21:55


Postautor: Barbara » 24 marca 2009, 21:35

Hej witam ,,Asiu tradycyjnie juz :) napisze sobie u ciebie ,,o wizycie u okulisty ,, :shock:
Mam nadzieje ze u ciebie OK ,,,mało piszesz ale to chyba dobry znak ,,,
Serdecznie cie pozdrawiam i duzo zdrowia życze ,,

Teraz co do mych oczek ,,,byłam na prywatnej wizycie , u tego pana dr.co kiedys ,i jestem zadowolona ,,wydaje mi sie ze naprawde bada te moje oczka i widac ze mu zalezy by było OK i narazie nie jest zle ,tz grudki sa ,,ale ???? tak narazie zostanie .
Najwazniejsze dla mnie było to ,,czy ,,Arechina ,,nie uszkadza wzroku .
Narazie nie mam zmian ,,moge brac lek ,np.wizyta w sierpniu ,,, :wink:
Niestety ogolnie wzrok sie pogorszył ,musze zmienic szkła w okularach na Plus 2 :shock: chyba jednak troszke slepne hahahha :lol:
Troche mi to nie pasuje ,,ale sama widze -ze widze coraz gorzej hihihi
:wink: basia
I tak jak pisała Inka ,,,bez kropelek nie da sie zyc ,,, :)
Nie wiem jakie szkła nosił ,,Stepien ,,z posterunku 13 ,,, hahaha ale mysle ze nie bede od niego pozyczac :shock:
Po wypłacie sobie zmienie te szkiełka ,,Tak trzeba ,,
Pozdrawiam Basia :wink: Miłego wieczoru ,,,
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: Tigerek » 24 marca 2009, 22:56

Co tam +2, ja mam +5 a zdaje się, żem lekko młodsza ;)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Tigerek
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 549
Rejestracja: 07 września 2008, 12:08
Lokalizacja: lubuskie


Postautor: arty » 25 marca 2009, 14:03

Witaj Basiu :)
Szkoda oczek - ale wszystkim nam pogarsza sie z wiekiem troszke, (ja mam plus 2,5 i plus 3,5), ale jak twierdza medrcy z dziedziny przy nadwrocznosci moze sie cofnac w pozniejszym wieku, a u mojej 70 letniej Cioci bylam swiadkiem, czytala bez okularow!!!! :) :) :) :)
oj nie pisze, na szczescie nie bylo na co narzekac - szczegolnie.
Wizyt kontrolnych brak - miala byc w lipcu ubieglego roku, ale p. Doktor sie rozchorowala, pozniej miala urlop a nastepnie do konca roku sluszalam ..." nie bylo miejsca dla ciebie..." a nastepnie, ze juz nie zapisuja na 2008 i zeby dzwonic po Nowym Roku. Jak zadzwonilam w pierwszych dniach stycznia, to sie okazalo, ze termin mam na 09 kwietnia 2009, a wiec juz wkrotce. :shock: :shock:
Teraz od 08 marac jestem w sanatorium w Szczawnicy - jak chodzi o termin z tak ostrym klimatem, to NFZ chybil :cry: :cry: :cry:
Zima tej wiosny piekna, sniegu po pas, jedzenia nadmiar, ale za to towarzystwo super, dancingi codziennie, adoratorow -dzentelmenow masa. Zatem kuracja psychiczna calkiem, calkiem , gorzej ze zdrowiem, wezly widac golym okiem, gardlo z nieustajaca infekcja no i stale pod gore....piechota :lol: :lol:
Ale mimo wszystko sanatorium polecam WSZYSTKIM!!!! Idzcie po skierowania - sarkoludkom sie nalezy, koszt niewielki (a jak z ZUS, to calkiem nieodplatnie i jeszcze wroca za podroz) a WARTO podreperowac szlachetne zdrowie
zasylam pozdrowienia :) :) :) :) :) :) :)
arty
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 11 października 2007, 20:17
Lokalizacja: Kraków


Postautor: Barbara » 25 marca 2009, 17:21

Tigerku :) ale ja wogóle nie lubie okularów :lol: ,,hahahha naprawde ciezko mi sie przystosowac ,
Nic nie poradze ,,kiedys mi sie zdawało ze co tam okulary :shock: ====teraz sama ,,ich nie lubie ,, :wink:
Ale staram sie nosic ,zreszta musze bo nie widze ???
do czego to doszło ,,,

Asiu ale ci fajnie ,,az ci zazdroszcze :) ,Teraz w Szczawnicy musi byc naprawde ładnie ,i masz kuracje psychiczna ,,,
Raju nie wiesz jak by mi sie przydała ,,taka kuracja ,,ale na marzeniach sie skonczyło ,,,hahahha
do niedawna sie oszukiwałam teraz wiem ze nie pojade :-( ,,,,,Tak to bywa ,,spokojnie ,, :lol:

Troszke jednak nam chorujesz :wink: ,wiec grzeczna badz w sanatorium ,,i wróc na wizyte u Okulisty ,,,Pamietaj 9 kwietnia to juz blisko ,,, :)
a myslałam ze tylku u nas takie terminy hahaha

Baw sie miło ,,,zycze ciiiiiiiii czegos ????szczególnego ,,,ulotnego ,,,pieknego,,,czułego,,,,naj naj najlepszego ,,,,hahhaha czyli ksiecia małego ,,, :wink:
a szczególnie wesolego towarzystwa i powrotu do zdrowia :)
,,,ale ci fajnie ,,normalnie sobie wyobrazam jak musi byc pieknie wzdluż Dunajca ,,,ooooooooooooo ale fajnie ,,az mi sie raffting przypomnial ,,,Jak było fajowo ,,, :)
Ciesz sie zyciem i bierz co sie da hahahhaa Basia ,,a ja musze na masaze :lol: ,,,,,,,,,,,,,,a zima w lublinie Oszalała ,,,innym słowem wsciekła sie ,, :P Zasypało mnie spowrotem ,,,,
Pozdrowienia i usmiech dla ciebie :) basia :wink:
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: arty » 29 października 2009, 01:42

Witajcie po przerwie zdrowotnej :) jesien, to moj staly okres chorobowy :lol: :lol: w oczach zmiany (mufki i meduza) uprzykrza patrzenie :( :( ale tylko w lewym oku i juzpo cyklu leczenia - dexamethason i lotemax i poprawilo sie znacznie :) :) zapalne przygasly, a meduza odplynela na bok i skurczyla sie wiec lepiej widze :) :) :) natomiast tebole za oczami - gorna czesc od nasady nosa i promieniuje na cala galke :cry: :cry: :( daje wrzenie, ze oko peknie, nie daje spac - czy ktos to zna, czy rade ma :) :) :) usmiechajmy sie do siebie, a bedzie nam lepiej :) :) :) :) :) :) :) :) :)
arty
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 11 października 2007, 20:17
Lokalizacja: Kraków


Postautor: Haniula1010 » 29 października 2009, 03:20

Arty- uśmiech dla Ciebie :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :slonko: :slonko: :slonko: :slonko:
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Postautor: Irena » 29 października 2009, 09:36

Arty - ja też uśmiecham się do Ciebie i wszystkich sarkusiów :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: ;) :slonko: :slonko: :slonko: :slonko:
Pozdrawiam serdecznie Irena
"Dusza nie znałaby tęczy gdyby oczy nie znały łez".
Awatar użytkownika
Irena
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 16 października 2007, 18:37
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.


Postautor: Barbara » 31 października 2009, 08:48

Hej usmiech Arty :)
Oj widze ze sporo przeszłas ostatnio ,,,czytałam twe wpisy --
Jestes wielka :zakochany: :roza: i musisz sie trzymac dalej
:przytul: jak trzeba to my przytulimy i pomozemy jak potrafimy
ale to ty bedziesz dla nas przykładem w walce z tym wszystkim :wink:
Moje dolegliwosc w oczami to malusi ,,pikuś ,,, dlatego domyslam sie ze jednak bardzo cie boli i ze -musimy sie do ciebie wiecej usmiechac ,,
Trzymam kciuki za badania i prosze napisz jak bedzie po ,,
Zreszta po co masz isc sama do szpitala -wirtualnie ,całe forum ,,moze cie wspierac ,,, :wink: nawet na łóżku bedzie ci przyjemniej gdy pomyslisz ile osób teraz mysli o tobie hahaha
zycze duzo zdrówka i trzymam kciuki Basia :wink:

ps ,,kiedys i ja pytałam o taki ból ,nie dostałam odpowiedzi ,,ja nie mogłam zamykac oka jakby miało go rozsadzic ,
, JA sama skojarzyłam to z wytrzeszczem oka
,potem kojarzyłam z bólem kosci policzkowej pod tym okiem
- potem przesunełam do Tarczycy ,hihihi
,ale wiadomosci sa bardzo skompe w tym kierunku ,,,,Nic sie nie dowiedziałam ,i nic nie wiem ====
Nie wiem czy zrozumiesz mnie hahaha ,,
to tylko moje zamieszane mysli ,,moze jednak usmiechniesz sie czytajac jak ja mieszam
:) Basia :wink:
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: arty » 31 października 2009, 10:58

:) Witaj Basiu :) , o jak milo sobotka sie zaczela!!!! :) :) :) :) dziekuje za wsparcie i uśmiechy - :) :) :) ja dokladnie wiem o czym piszesz - ja moglabym startowac w mistrzostwach na mieszanie :roll: :roll: :roll: :wink: wpisuje niepokojacy objaw w internecie i..............jedziemy wzdluz chorob i dolegliwosci :lol: :shock: i...................wszystkie objawy pasują do mnie :wink: :wink: :wink: te wszystkie tropy naprowadzjąco-mylące :( :( :( no i ten język medyczny i pseudomedyczny :oops: :oops: znacznie więcej można się dowiedzieć z opinii pacjentów w poczekalni :) :) ( nie rozumiem, dlaczego znakomita większość lekarzy nie słucha nas i nie odpowiada na pytania) i najczęściej leczy termometr, wyniki badań i swoje ambicje - zamiast nas :) :) :) Oko boli,, nacieki nie zniknely i pierwszy raz mam obawy przed pojsciem do szpitala na znane mi badania.... :) :cry: :) :cry:
DOPÓKI WALCZYMY-WYGRYWAMY!!!!!
arty
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 11 października 2007, 20:17
Lokalizacja: Kraków


PoprzedniaNastępna


Wróć do Objawy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

cron