Dzień niezapominajki

Dzień niezapominajki

Postautor: Haniula1010 » 15 maja 2007, 21:09

Wiosennych, niezapomnianych doznań i wrażeń dla wszystkich sarkoludków z życzeniami zdrówka i uśmiechu
od Wielkiego Sarkoluda :wink:


Obrazek

Dodane po 2 minutach:

Coś mi się nie wkleiło zdjęcie,ale popatrzę później.
Na razie wyłączam internet.Właśnie dotarła do nas wiosenna burza.Pozdrowionka :lol:
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Postautor: Renata » 15 maja 2007, 22:04

Cześć Haniulko!
Baardzo ładniste te niepominajki, uwielbiam niebieskie kwiatki wszelakie, nawet takie nie do końca chyba prawdziwe

Obrazek

mam rabatkowe, ale nie w fotosiku, to jutro wstawię
Renia
"Odwaga nie jest przeciwieństwem strachu, lecz jego przezwyciężeniem"
Karol Bunsch
Awatar użytkownika
Renata
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 832
Rejestracja: 15 października 2006, 22:56
Lokalizacja: Śląsk


Postautor: Haniula1010 » 15 maja 2007, 23:47

W takim razie Reniu specjalnie dla Ciebie

Obrazek

Serdecznie pozdrawiam :lol:
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Postautor: Bem » 01 czerwca 2007, 22:30

Uwielbiam kwiat w kolorach niebieskim, żółtym i białym a szczególnie piękne są żółte róże z niebieskimi irysami. No iszkoda, że kończą się już konwalie, ale świat jest taki letni, kolorowy, zachwycający..... Żeby tylko ludzie byli bardziej dla siebie życzliwi......
Awatar użytkownika
Bem
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 33
Rejestracja: 16 października 2006, 19:24


Postautor: Renata » 02 czerwca 2007, 22:14

Bem pisze:Uwielbiam kwiat w kolorach niebieskim, żółtym i białym a szczególnie piękne są żółte róże z niebieskimi irysami. No iszkoda, że kończą się już konwalie, ale świat jest taki letni, kolorowy, zachwycający..... Żeby tylko ludzie byli bardziej dla siebie życzliwi......

Proszę to dla Ciebie Bem:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

tylko róże, są jak chcesz żółte, a biały to rododendron, a niebieski to rabatkowy, Hania będzie wiedzieć, za to, to z mojego ogródka, pozdrawiam
Renia
"Odwaga nie jest przeciwieństwem strachu, lecz jego przezwyciężeniem"
Karol Bunsch
Awatar użytkownika
Renata
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 832
Rejestracja: 15 października 2006, 22:56
Lokalizacja: Śląsk


Postautor: Bem » 03 czerwca 2007, 16:52

Dzięki Renatko, jak to miło popatrzeć na piękno, człowiek jakoś zaraz lepiej się czuje :D
Mój mężczyzna nie zdążył w tym roku z konwaliami (jest trochę roztrzepany i wydawało mu się, że konwalie kwitną w czerwcu! :D ), ale za to jako "bukiet zastępczy" dostałąm całe naręcze zółtych i niebieskich irysów i teraz stoją w domu w kilku wazonach. Ech, jakie piękne to lato. Nie tracę humoru nawet w tak pochmurny dzien jak dziś........
Awatar użytkownika
Bem
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 33
Rejestracja: 16 października 2006, 19:24


Postautor: Haniula1010 » 04 czerwca 2007, 00:43

Cześć,witam czerwcową nocą z niedzieli na poniedziałek :)
Ten niebieski skromny kwiatuszek, o którym wspomniała Renia- to barwinek. Zakwita jako jeden z pierwszych wczesną wiosną. U nas w domu jest tradycja,że zawsze barwinkiem stroimy wielkanocną święconkę, więc dla mnie jest też kwiatkiem odświętnym i świątecznym :wink: :lol:. Bem na pociechę wysyłam Ci konwalijkę z naszego ogródka i od razu przepraszam,że zdjęcie nie jest najlepszej jakości.Miałam zamiar jeszcze kiedyś pobuszować w konwaliach, ale jakoś tak szybko w tym roku przekwitły,że nie zdążyłam. Jeżeli chodzi o irysy- te też już przekwitły niemniej z nimi trochę lepiej mi się udało :lol:

ObrazekObrazek

Dodane po 6 minutach:

No to jeszcze do kolekcji dorzucę żółtego i granatowego iryska. :wink:
Róż na razie nie mam w kolekcji,ale obiecuję,że się poprawię.Następne w naszym ogródku będą lilie-moje ulubione kwiaty :lol:

ObrazekObrazek
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Postautor: Renata » 06 czerwca 2007, 14:35

Haniula1010 pisze: Ten niebieski skromny kwiatuszek, o którym wspomniała Renia- to barwinek. Zakwita jako jeden z pierwszych wczesną wiosną. U nas w domu jest tradycja,że zawsze barwinkiem stroimy wielkanocną święconkę, więc dla mnie jest też kwiatkiem odświętnym i świątecznym :wink: :lol:.

wiedziałam, wiedziałam Haniu że wiesz, że barwinek to barwinek, bo ja wiedziałam i zapomniałam, tylko mi miłorząb japoński został w kwesti uratowania resztek mej pamięci ulatującej ( ostatni wracam się po wyjściu z domu, bo zawsze cos zapomne, juz nawet psu się nie chce podchodzić , bo wie że to nie powrót, powrót, tylko zapominalskość pańci jego)
Haniu piękne konwalie i irysy, muszę w przyszłym roku posadzić, a może to na jesień, proszę powiedz, bo ja niekumata ogrodniczka, Widzę że zapomniałam Ci podziękować za te niebieściutkie z 16 maja, a jak one się zwią?
Obrazek

to bukiecik, który wynalazłam w ślubnych bukietach, może być, nie
Renia
"Odwaga nie jest przeciwieństwem strachu, lecz jego przezwyciężeniem"
Karol Bunsch
Awatar użytkownika
Renata
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 832
Rejestracja: 15 października 2006, 22:56
Lokalizacja: Śląsk


Postautor: katiestg » 07 czerwca 2007, 15:06

Obrazek
Takie piękne orchidee rosną u nas w parku szczytnickim. Zdjęcie zrobił mój najlepszy przyjaciel :)
katiestg
 




Wróć do Życzenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron