Witają Siedlce :)

Masz ochotę się przywitać? Nie krępuj się :)

Witają Siedlce :)

Postautor: margolka1975 » 15 czerwca 2012, 08:32

Witam
w końcu zebrałam się żeby do Was napisać, obserwuję Was już od dawna dokładnie od grudnia 2010 roku kiedy to dowiedziałam się, że mam sarko zaczęło się standardowo od opuchniętych kostek i rumienia tylko ja miałam to szczęście że trafiłam na dobrego reumatolaga, który się znał na rzeczy i od razu wiedział o co chodzi z tym rumieniem, dostałam metypred i skierowanie na Płocką w Warszawie, nawet długo nie czekałam na wizytę a tam wszystkie badania, dwa pobyty w szpitalu i obserwacja, wizyty na początku co 3 miesiące a teraz co pół roku , i już myślałam że sobie poszła a tu w kwietniu tuż przed świętami kostki jak balony i rumień tym razem na rękach, 13,06 byłam na kontroli robiłam usg jamy brzusznej i echo serca i dowiedziała się właśnie że prawdopodobnie moja sarko polubiła moją wątrobę i śledzionę mam się zgłosić z 3 miesiące na powtórne badanie. Ale jest coś pozytywnego będąc na wizycie Spotkałam forumkowiczkę z Mazur Bardzo serdecznie pozdrawiam :) i to dzięki niej właśnie witam się z wami moi kochani
nie przedstawiłam się jeszcze mam na imię Mariola mam 37 lat pochodzę z Igań jadąc od Warszawy tuż przed Siedlcami i bardzo Wam dziękuję że jesteście bo pomimo że dopiero do Was piszę to wasze historie bardzo mi pomogły
o matko ale się rozpisała pozdrawiam jeszcze raz
:buja w oblokach:
margolka1975
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 5
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 15:25


Postautor: Robert » 15 czerwca 2012, 09:49

Witaj Mariolu :)
Wątroba i śledziona to ulubione miejsca sarko, ale lekarze często skupiają się tylko na płucach i jest wiele niewykrytych przypadków.
Zajęcie tych narządów nie stanowi raczej jakiegoś większego powodu do obaw, bo zmiany w nich nie wpływają jakoś drastycznie na ogólny stan zdrowia. Zmiany w płucach, sercu, OUN, oczach czy nerkach, są tymi na które trzeba odpowiednio reagować, gdyż mogą być niebezpieczne.

Pozdrawiam
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: Barbara » 15 czerwca 2012, 10:20

Witaj Mariolka :bukiet:
fajnie że się rozpisałaś i na zdrowie :)
Zapraszamy na forum do pisania z nami .
,,byłas na wizycie 13 wiec domyślam sie ,,którego miłego sarkoludka spotkalas ,, :wink:
Zdrówka ci zycze i oby sakoidoza opóściła twoją wątrobe i sledzione
trzymaj sie pozdrawiam basia :wink:
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: Haniula1010 » 15 czerwca 2012, 20:39

Witaj Mariolu :D
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Postautor: kiwior » 15 czerwca 2012, 21:02

Witaj Mariolu :) .Tez mam sarko w sledzionie a mozliwe,ze i w watrobie,bo tego lekarze do konca nie wiedza.Lecz tak jak pisze Robert te dwa miejsca sarko nie sa tak niebezpieczne .Pozdrawiam.
kiwior
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 333
Rejestracja: 17 kwietnia 2008, 22:10
Lokalizacja: tarnow-malopolska


Postautor: ARABELA36 » 01 lipca 2012, 21:30

Witaj Mariolu :D
Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci cieszyć się małymi rzeczami.

Jeremias Gotthelf
Awatar użytkownika
ARABELA36
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 963
Rejestracja: 21 października 2010, 21:16
Lokalizacja: Ruda śląska




Wróć do Welcome:)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron