Nowa

Masz ochotę się przywitać? Nie krępuj się :)

Nowa

Postautor: bulu1 » 20 kwietnia 2013, 00:21

Witajcie:)Jestem tu nowa.Bardzo bliska mi osoba zachorowała na sarkoidozę.Chciałabym dowiedzieć się jak najwięcej o tej chorobie,możliwościach jej leczenia oraz sposobach radzenia sobie z tą chorobą w codziennym życiu.
bulu1
 


Re: Nowa

Postautor: Robert » 20 kwietnia 2013, 05:01

Witaj bulu1

Rozgość się na forum :)
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: Nowa

Postautor: Haniula1010 » 20 kwietnia 2013, 20:10

:) Witaj bulu1
Rozumiem, że masz mnóstwo pytań - na razie bez odpowiedzi i mnóstwo najróżniejszych wątpliwości - zresztą jak każdy z nas zanim znalazł to forum. Zapraszam więc do lektury " Naszych historii" - a nóż najdziesz podobną do swojej - i ogólnie - do czytania forum. Jest tu morze wiedzy i informacji. Nawet jeżeli nie znajdziesz tego czego szukasz - zawsze znajdzie się ktoś, kto przynajmniej spróbuje Cię "oświecić " ;) tylko śmiało pytaj. Cieszymy się, że do nas dołączyłaś
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Re: Nowa

Postautor: bulu1 » 20 kwietnia 2013, 21:35

Cześć:)Dziękuję za miłe przyjęcie.Naprawdę tu miło.Robert i Haniula 1010-pozdrawiam was serdecznie.Informacji na forum jest istotnie całe mnóstwo.Mam nadzieję,że dzięki forum znajdę odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i będę mogła wesprzeć w chorobie tą bliską mi osobę.
bulu1
 


Re: Nowa

Postautor: Barbara » 21 kwietnia 2013, 10:42

:bukiet: Witaj bulu 1 zapraszamy do nas na forum ,,czytaj ,pytaj i pisz z nami ;)
basia ;)
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Re: Nowa

Postautor: bulu1 » 22 kwietnia 2013, 21:56

Cześć Barbaro:)przeglądam forum,zapoznaję sie z nim,co,gdzie i o czym pisze...muszę poszukać coś o bolących stawach i mięśniach...wiem już,że pomocna bywa vit.B.... ależ upierdliwe potrafią być te choroby....ja osobiście juz któryś rok zmagam się z chorobą tarczycy i też mimo leczenia trapią mnie rózne dolegliwości.a sarkoidoza to nie u mnie...u kogoś bardzo miłego:)) fajne motto masz-trzeba się uśmiechać....itd.
bulu1
 




Wróć do Welcome:)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron