Witajcie znowu !!!!

Masz ochotę się przywitać? Nie krępuj się :)

Witajcie znowu !!!!

Postautor: Polen_5 » 28 lutego 2007, 22:36

Witam wszystkich jeszcze raz. Przepraszam za kilkudniową nieobecność ale byłem w podróży służbowej z dala od "sieci". Bardzo dziekuję za powitanie.
Opisze mój "przypadek". Sarko zdiagnozowano u mnie " z bólami" :evil: zaraz po świętach wielkanocnych ub. r.
Nawet "fachowcy" najpierw orzekli że to gruźlica, potem niezaleczone zapalenie płuc a dopiero po tomografii wyszło że to Sarko.
Stwierdzono mi II stopień - płucną. Czuję się generalnie dobrze, na razie choroba ustępuje.... ale obawiam się czy nie nawróci. Teraz jestem na etapie wygaszania do zera sterydu (Encortonu :cry: ), zdjęcia RTG rokują dobrze ale łydki nadal spuchnięte....i boję się że ONA tak łatwo się nie podda. Na Encortonie przybrałem na wadze jak (.....) i to mnie bardzo ...hmmm irytuje. Ale cóż zdrowie najważniejsze.....
Fajnie że jest takie forum to zawsze można liczyć na kogoś w chwilach załamania i zwątpienia jak i samemu można komuś pomóc....
Fajnie że jesteście !!!!!!! :lol:
Polen_5
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 14
Rejestracja: 10 lutego 2007, 06:37


Postautor: romanek » 01 marca 2007, 09:07

fajnie ze jestes :)
Mam nowy plan, kupie sobie łopatę i zakopie się sam

RoMANek
Awatar użytkownika
romanek
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 222
Rejestracja: 27 lutego 2007, 11:20
Lokalizacja: Katowice


Postautor: Robert » 01 marca 2007, 09:43

Fajnie że jest takie forum to zawsze można liczyć na kogoś w chwilach załamania i zwątpienia jak i samemu można komuś pomóc....
Fajnie że jesteście !!!!! :lol:
_________________


Jak czytam takie wypowiedzi, to za każdym razem ciepło mi się na sercu robi... [smilie=my heart fire up for you.gif]
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: Tilien » 01 marca 2007, 12:39

Prawda? :D
I zawsze strasznie się ciesze, kiedy osoby które znikają po zarejestrowaniu się znowu do nas wracają, dobrze się z nami czują i chcą rozmawiać. :-P :-P :-P
Obrazek......nie panikuj!
Awatar użytkownika
Tilien
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 727
Rejestracja: 16 października 2006, 17:36


witawszy

Postautor: Renata » 01 marca 2007, 13:51

:) Cześć Polen_5, rozgość się i nie znikaj na za długo bo póżniej martwimy się o każdego sarkoludka, w regulaminie powinno być, że regularne meldowanie powinno byc obowiązkowe. chociażby w paru słowach. :lol:
Renia
"Odwaga nie jest przeciwieństwem strachu, lecz jego przezwyciężeniem"
Karol Bunsch
Awatar użytkownika
Renata
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 832
Rejestracja: 15 października 2006, 22:56
Lokalizacja: Śląsk


Postautor: Polen_5 » 01 marca 2007, 20:03

Nie będę znikał na dłużej bez zapowiedzi... :D
Miło mieć wspólny temat z innymi forumowiczami... szkoda tylko że nie jest to jakiś przyjemniejszy punkt zaczepienia , prawda? Ale cóż dobrze że choroba też potrafi łączyć...
Serdecznie wszystkich pozdrawiam :-)
Polen_5
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 14
Rejestracja: 10 lutego 2007, 06:37


Postautor: smylka » 09 marca 2007, 20:20

Zdrówka Polen_5. :P
No i nadawaj, moze coś masz czym możesz sie podzielić :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P
Lustro jest najodpowiedniejszą książką dla kobiety
smylka
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 333
Rejestracja: 16 października 2006, 12:41
Lokalizacja: Radzymin koła Warszawy




Wróć do Welcome:)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości

cron