Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Hejka

Masz ochotę się przywitać? Nie krępuj się :)

Hejka

Postautor: piekarz75 » 06 czerwca 2015, 13:49

Dzień dobry.Mam na imię Andrzej lat 40 z Warszawy.Sarkoidozę wykryto u mnie 10 lat temu podczas okresowych badań lekarskich w pracy przy RTG klatki piersiowej.Następnie wizyta u pulmonologa i skierowanie do szpitala na Banacha w Warszawie.Podczas badań w szpitalu bronchoskopia,tomografia,spirometria itd,diagnoza Sarkoidoza 3 stopnia.Od tamtej pory cały czas pod opieką pulmonologa w przychodni przyszpitalnej i w między czasie u nich leżałem już cztery razy za każdym razem tylko na badaniach.Stan zdrowia ogólnie bardzo dobry ,bez żadnych lekarstw.Nawet nie odczuwam że choruję na sarkoidozę.Dodam jeszcze że jestem z zawodu piekarzem i pracuję już prawie 25 lat.W między czasie do sarkoidozy przyplątały się wole tarczycy które zostały usunięte w raz prawym płatem tarczycy i kamica nerkowa i ostrogi piętowe.Ze względu na sarkoidozę jestem też pod opieką okulistyczną w kierunku jaskry.Nie załamuję się żyję normalnie,bez żadnych diet i do przodu.Pozdrawiam wszystkich i życzę dużo zdrowia.
piekarz75
Rozgląda się
Rozgląda się

Re: Hejka

Postautor: Haniula1010 » 06 czerwca 2015, 15:53

Witaj Andrzeju w gronie "wybrańców" :).
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos

Postautor: Barbara » 07 czerwca 2015, 11:15

:bukiet: Witaj Andrzeju , miło cię poznac :)
zapraszamy do nas :) pisz z nami ,może mało piszemy -ale jesteśmy ;) w grupie rażniej ;)
super że dobrze się czujesz- i tak trzymaj :ok:
zdrówka ci życze basia ;)
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:

Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus

Postautor: pola1213 » 07 czerwca 2015, 16:27

Witaj. Jakieś dwa lata temu też miałam ostrogi piętowe, obecnie chodzę bez bólu. Pomogły mi bardzo fale uderzeniowe, ale nie 5 razy , a jakieś 15. Polecam i pozdrawiam.
Sylwia
pola1213
Rozgląda się
Rozgląda się

Wróć do Welcome:)