Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

nowa na forum

Masz ochotę się przywitać? Nie krępuj się :)

nowa na forum

Postautor: Renia » 07 kwietnia 2017, 21:06

Witam wszystkich serdecznie. Jestem nowa uczestniczką forum z pomorza. piszę i zgłębiam temat w imieniu mamy lat 80
u której stwierdzono 2 lata temu sarkoidozę a w chwili obecnej neurosarkoidozę. znalazłam lekarzy w warszawie czy w trójmieście są jacyś specjalisci? dziękuje
Renia
Rozgląda się
Rozgląda się

Re: nowa na forum

Postautor: Robert » 08 kwietnia 2017, 09:02

Dr Dubaniewicz, ale opinie są różne i nie chodzi o jej wiedzę, bo jest specjalistką w zakresie sarkoidozy, chodzi raczej o podejście - prawdopodobnie za dużo etatów sprawia, że pani dr nie radzi sobie ze zmęczeniem i na wizytach widać tego negatywne skutki - tak przynajmniej piszą niektórzy jej pacjenci, bo ja osobiście jej nie znam.
Jeżeli wspomnisz, że trafiłaś do niej przez Sarko Stowarzyszenie powinno być dobrze.
Albo idź prywatnie.
Porozmawiaj z bockaszz, ona do niej jeździ.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor

Re: nowa na forum

Postautor: Barbara » 09 kwietnia 2017, 22:30

:bukiet: Witaj Renia
zdrowia życzę Tobie i Mamie :serducho: :serducho:
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:

Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus

Wróć do Welcome:)