Wakacje w szpitalu---najlepsza miejscówka - WITAM

Masz ochotę się przywitać? Nie krępuj się :)

Postautor: Barbara » 11 września 2007, 17:25

Witaj Tomku ,,uśmiech ,,widze ze nie tylko ja bym spała jak niedzwiedz zimą ,,, :wink: hahahhaa ..To chyba np.cecha tej choroby a ja myślałam ze to ,,starośc,,Trzymaj sie w tym szpitalu i mam nadzieje ze wszystko bedzie ok,,,widze ze dla ciebie wrzesień bedzie ważnym miesiącem -tak jak dla mnie ,na szczescie ja mam tylko tomografie komputerowa a to nic nie boli :) Ty chyba bedziesz mial gorzej ale jesteś mezczyzną ,,wiec co to dla ciebie !!! :D Uśmiech ...
Witaj smyłka i pozdrawiam wszystkich ,,,,zdrówka... :lol:
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: smylka » 11 września 2007, 18:24

:) :) :) :) :) :lol: :lol: :lol: :lol:
Lustro jest najodpowiedniejszą książką dla kobiety
smylka
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 333
Rejestracja: 16 października 2006, 12:41
Lokalizacja: Radzymin koła Warszawy


Chyba lekki strach mnie dopada....

Postautor: Tomcio » 25 września 2007, 19:19

Elo, elo...dawno mnie nie było, ale tak już jest jak nie w szpitalu, to staram się na maxa wykorzystać czas, ale dziś chwila refleksji...
Jutro znów Szamarzewskiego i medialny zabieg, chyba troche się boję...mam nadzieję, że pójdzie szybko, wynik będzie dobry i będę dalej sobie ganiał jakby nigdy nic (w przerwach między coraz dłuższym snem).

Pozdrawiam wszystkich nie poddających się i wierzących, że najlepsi lekarze jeszcze nie wyjechali z tego cudownego kraju...
Już nie żyję z dnia na dzień...
Tomcio
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 6
Rejestracja: 15 sierpnia 2007, 15:38


Postautor: Barbara » 25 września 2007, 19:24

uśmiech ..miło :-P napewno bedzie dobrze ,,a najlepsi lekarze czekają na ciebie i napewno sie dogadacje co do sarko hahhahaaa
bede trzymać kciuki ,, :)
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: Haniula1010 » 25 września 2007, 21:58

Tomciu :)
Pulmunolodzy są najlepszymi i najmądrzejszymi lekarzami pod słońcem, którzy nas kochają i chcą dla nas jak najlepiej, a więc odwagi, trzymaj się ciepło. I czekamy na sprawozdanie :glaszcze: :flower: :przytul:
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Postautor: smylka » 26 września 2007, 07:03

Tomcio :) nie daj się nostalgii dziś dzień, w którym poznasz swoją przyszłość, ale czy to coś zmieni? My z sarko, żyjemy tak jak przedtem.

Pozdrawiam :-P
Lustro jest najodpowiedniejszą książką dla kobiety
smylka
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 333
Rejestracja: 16 października 2006, 12:41
Lokalizacja: Radzymin koła Warszawy


Daje rade

Postautor: Tomcio » 26 września 2007, 18:01

Dzięki za słowa otuchy....przydały się bardzo !!!! :lol:
Na szczęście (chyba) dzisiaj mnie nie położyli z powodu...braku miejsca !!! Załatwiłem ścieżkę zdrowia (EKG, krew, spirometria) i do domku do piątku. Jest cudownie, dzisiaj robiłem to co każdy miś lubi najbardziej - jadłem słodycze i spałem na kanapie przed TV. Przydadzą mi się te dwa spokojne dni, przynajmniej do szpitala pójde wyluzowany ;)

Dzięki jeszcze raz za słowa otuchy :-)
Już nie żyję z dnia na dzień...
Tomcio
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 6
Rejestracja: 15 sierpnia 2007, 15:38


Postautor: renia2 » 27 września 2007, 07:50

A może do słodyczy i ZAMIAST telewizji-dobra książka. Czytelnictwo w Polsce leci na łeb. Może trzeba czytać za siebie i za innych-średnia w kraju wzrośnie.
Film, to już z prywatnych zbiorów. Chyba,że oglądałeś coś innego niż tę papkę ,jaką oferują na kanałach.
renia2
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 340
Rejestracja: 10 lipca 2007, 10:50


Re: WIELKIE DZIĘKI

Postautor: waldek2 » 28 września 2007, 20:09

Tomcio pisze:Dziękuję za gorące przyjęcie, trochę mnie nie było, bo po szpitalu czułem się całkiem na siłach i smyknąłem do pracy. Ale co za dużo to niezdrowo, znów mogę spać całymi dniami i czuje potworne zmęczenie...chyba przesadziłem. No i wyniki z biopsji nijakie, pod koniec września znów szpital i miediacośtamskopia...czyli tydzień byczenia się na koszt IV jeszcze eRPe...gorzej, że mnie potną ponoć nad mostkiem...ale co to za facet bez paru dziar, nie?
Życzę wszystkim zdrowia(trochę przewrotnie, javascript:emoticon(':twisted:')ale co tam) i uszy do góry !!!!!!


Cześć, dlaczego tydzień byczenia?. Ja po 20 godzinach od zabiegu siedziałem juz w domu. Czy w Poznaniu tak długo trzymają.

A tak ogólnie dla wszystkich, którzy mnie jeszcze pamiętają - to przepraszam, że tak żadko tu zaglądam ale w ramach III/IV stopnia sarko to zasuwam obecnie na dwa etaty i jakoś żyję. Dlatego "Tomcio" głowa do góry i do pracy.
Obrazek
Awatar użytkownika
waldek2
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 121
Rejestracja: 15 października 2006, 11:43
Lokalizacja: Kwidzyn


Postautor: Jurek » 29 września 2007, 02:10

Tomcio, ja również często miałem taką senność, ale nie miałem tego z kim porównać. Barbara również senna.
Nie zabieram głosu jeśli chodzi o sprawy medyczne- sie nie znam- ale będę do ciebie zaglądał jak się masz.
Tomcio to ty mój ziomal jesteś z tym TV i słodyczami Bracie mój duchowy. Nic co słodkie nie jest mi obce.

Waldku, fajnie że się odezwałeś, w sierpniu byłem na imprezie plenerowej Radia Gdański Energa pod Kwidzynem (jest tam prom)
Każdy ma inną drogę nawet jeśli idzie tą samą drogą co inni,
to idzie we własnych butach i czasem ma tam kamyk.
Awatar użytkownika
Jurek
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2158
Rejestracja: 07 lipca 2007, 16:24
Lokalizacja: opolskie


Postautor: waldek2 » 29 września 2007, 08:57

Jurek pisze: Waldku, fajnie że się odezwałeś, w sierpniu byłem na imprezie plenerowej Radia Gdański Energa pod Kwidzynem (jest tam prom)


Promy są dwa. Jeden w Korzeniewie, a drugi w Janowie gdzie po przeciwnej stronie Wisły jest miasto Gniew z pięknym zamkiem krzyżackim. W kwidzynie zreszta tez jest takowy zamek.
Obrazek
Awatar użytkownika
waldek2
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 121
Rejestracja: 15 października 2006, 11:43
Lokalizacja: Kwidzyn


Postautor: Jurek » 01 października 2007, 00:03

Witam, byłem w Korzeniewie,
Każdy ma inną drogę nawet jeśli idzie tą samą drogą co inni,
to idzie we własnych butach i czasem ma tam kamyk.
Awatar użytkownika
Jurek
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2158
Rejestracja: 07 lipca 2007, 16:24
Lokalizacja: opolskie


Poprzednia


Wróć do Welcome:)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości

cron