Przedstawmy się

Masz ochotę się przywitać? Nie krępuj się :)

Postautor: Tilien » 19 października 2006, 21:42

Cześć Marta! Obrazek
To prawie tak jak ja. Tylko, że ja dostałam steryd.Obrazek
Obrazek......nie panikuj!
Awatar użytkownika
Tilien
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 727
Rejestracja: 16 października 2006, 17:36


Postautor: Haniula1010 » 19 października 2006, 22:01

Witaj Marto :D
Miło Cię gościć wśród nas.Co do sterydów-to rzeczywiście nic przyjemnego :( ,najlepiej gdyby nie były potrzebne.Ale jeżeli trzeba-to trudno.Najważniejsze nie tracić pionu, wierzyć w skutek i mieć wsparcie,a na to tutaj zawsze możesz liczyć.Popatrz ile nas jest... :D
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Witam wszystkich dziś dowiedziałem się o Forum.

Postautor: Jarosław » 21 października 2006, 19:17

Jestem chory na sarkoidozę ( drugi stopień) od blisko 2 lat, rozpoznana poprzez rumień guzowaty ( lekarze przez blisko dwa miesiące myśleli że to zakrzepica czytaj zapalenie żył, aż wreszcie znalazł się arab który skierował mnie do dermatologa...) i dalej RTG, na szczęscie na razie bez Sterydów. Leczenie Szczecin, Warszawa, Łódź - przebadany od"przodu i od tyłu" służę pomocą wszystkim tym, którzy dopiero dowiadują się o sarko. Ja na razie walczę... :tancze: [/code]
Jaro z Łodzi :)
Jarosław
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 6
Rejestracja: 21 października 2006, 18:57


Postautor: Tilien » 21 października 2006, 19:39

Cześć Jarku! :mrgreen:
Obrazek......nie panikuj!
Awatar użytkownika
Tilien
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 727
Rejestracja: 16 października 2006, 17:36


Postautor: Haniula1010 » 23 października 2006, 23:59

Cześć Jarku,witaj na forum to fajnie,że dołączyłeś do nas.Widzę,że turysta z Ciebie :wink:
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Postautor: frankowamama » 24 października 2006, 07:34

hej, to ja, wcześniej Fiona111, teraz frankowamama, sarko mam od 1,5 roku, nieleczona, teraz jstem na Płockiej i robią mi znów masę badań, dziś i jutro w domku, bo mechanikę oddychania mam dopiero w czwartek a wczoraj zrobili mi prawie wszystko, pozdrawiam wszystkich i przepraszam że dopiero teraz się zalogowałam
Sylwia
frankowamama
 


Postautor: smylka » 24 października 2006, 12:14

Witamy Cię słodko Sylwio!!!
Życzę dobrych wyników z mechaniki :lol:
Mariola
Lustro jest najodpowiedniejszą książką dla kobiety
smylka
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 333
Rejestracja: 16 października 2006, 12:41
Lokalizacja: Radzymin koła Warszawy


Postautor: anick1 » 24 października 2006, 12:41

najprzyjemniejsze badanie i personel :lol: :twisted:
anick1
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 79
Rejestracja: 16 października 2006, 07:50


Postautor: mysia » 24 października 2006, 16:22

:-) Witajcie wszyscy SARKO- maniacy!
O mojej chorobie dowiedziałam sie jakieś dwa miesiące temu - wtedy mi ją zdiagnozowano. Zaczeło sie standardowo - w czerwcu 2006 roku małe guzki na prawej nodze - jeden, później dwa i caaaała masa w przeciągu jednego miesiąca. Wakacje powitałam już z różową nogą - prawą i lewą. Zupełnie nie wiedziałam co jest grane, wizyta u lekarza rodzinnego - diagnoza: reumatoidalne zapalenie stawów- jakaś maść i kazał czekać, co bedzie dalej i się nie przejmować, gdy guzków - jak stwierdził - bedzie przybywac. Nie dawało mi to jednak spokoju- a raczej mojemu mężowi, który umówił mnie na wizytę w prywatnej warszawskiej przychodni ( ja mieszkam w takiej "dziurze", że tą chorobę by mi wykryto za jakiś długi czas - w stanie zawansowania. Oczywiście dermatolog skierował mnie na prześwietlenie płuc, na którym wyszły powiekszone węzły śródpiersia. Zrobiono mi jeszcze szereg innych badań - próba t., próby wątrobowe, badanie krwi. Dostałm nastepnie skierowanie do pulmologa, który zaopiekował się mną i zbrał na Płocką. Tam oczywiście - bronchoskopia ( moja ulubiona - po nocach mi sie śni), spirometria, test marszu (to najfajniejsze), RTG, EKG, USG, tomograf itd. Wyszłam ze szpitala we wrześniu - diagnoza: sarkoidoza I- czekam na kolejny pobyt- w grudniu
Nie miałam innych dolegliwości - typu temperatura, ubytek wagi ( to by sie przedało)- jestem tylko zmeczona.
Teraz czuje się dziwnie - zastanawiam się, czy to co się dzieje z moim organizmem to sarko, czy to tak normalnie w czasie ogólnych przeziebień... Chyba już jestem bardzo przeczulona z tym choróbskiem - gdyż najzwyklej w świecie boję się sterydów!
mysia
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 49
Rejestracja: 23 października 2006, 21:41


Postautor: smylka » 24 października 2006, 17:06

Witamy Cię Mysia gorąco.
Zobaczysz, że wcale nie jest tak źle.
Jesteśmy z Tobą.[url][/url]
Lustro jest najodpowiedniejszą książką dla kobiety
smylka
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 333
Rejestracja: 16 października 2006, 12:41
Lokalizacja: Radzymin koła Warszawy


Postautor: Tilien » 24 października 2006, 22:33

Bry Mysia! :wink:
Obrazek......nie panikuj!
Awatar użytkownika
Tilien
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 727
Rejestracja: 16 października 2006, 17:36


Postautor: grzegorz » 29 października 2006, 13:34

Cześć. Witam wszystkich . Na to o czym wszyscy wiedzą choruję od początku tego roku. Jak dotąd jest ok. Nauczyłem się z draństwem żyć i albo ja ją albo....innej wersji nie biorę pod uwagę. W tym tygodniu kontrolny tomograf i wizyta u lekarza . Wiem ,że bedzie dobrze !!! Pozdrawiam Grześ ( viki71)
grzegorz
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 3
Rejestracja: 22 października 2006, 22:31


Postautor: Robert » 29 października 2006, 18:23

Witaj w naszych skromnych progach:)
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: smylka » 29 października 2006, 21:34

Hej witamy !!!
To my sarkoidalni.
Lustro jest najodpowiedniejszą książką dla kobiety
smylka
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 333
Rejestracja: 16 października 2006, 12:41
Lokalizacja: Radzymin koła Warszawy


Postautor: anick1 » 29 października 2006, 21:43

grześ to ty sarkoidalnie młodziutki jesteś :-) :lol:
anick1
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 79
Rejestracja: 16 października 2006, 07:50


PoprzedniaNastępna


Wróć do Welcome:)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości