Witam

Masz ochotę się przywitać? Nie krępuj się :)

Witam

Postautor: and » 28 kwietnia 2008, 22:22

Witam was
i pozdrawiam
niestety u mnie wykryto na razie podejrzenie sarkoidozy (ostra odmiana czy jakoś tak w każdym bądź razie boli przeokropnie)po diagnostyce coś wiecej napisze na razie czytam wasze historie i jestem przerażony
, niektórzy są załamani , nie warto się martwić człowiek szczęsliwy z każdego dnia szybciej zdrowieje możecie mi wierzyć gdyż dwa razy prawie byłem na tamtym świecie , pierwszym razem brakowało sekund, i co po trzech tygodniach wyszedłem ze szpitala a po miesiącu już pracowałem,więc wiecej radości a zdrowie szybciej wróci, dobra psychika jest w czasie choroby bardzo ważna , więc uśmiech na twarzy :D
pozdrawiam
i życzę zdrowia :wink:
and
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 22
Rejestracja: 27 kwietnia 2008, 23:05


Postautor: Haniula1010 » 28 kwietnia 2008, 23:10

:D
Masz rację i tak trzymaj :lol: .
My o tym teoretycznie doskonale wiemy :) , ale jak to w życiu bywa- każdemu zdarzają się chwilowe załamki. . A im nas więcej optymistów w tym miejscu- tym więcej dobrej energii na blogu. Tak więc witaj tym bardziej serdeczniej :lol: 8) i dziel się swoim optymizmem, a w nagrodę choroba u Ciebie cofnie się bez sterydów/jest duże prawdopodobieństwo/:wink: Będę trzymała oczywiście kciuki :lol:
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Postautor: AMELIA » 29 kwietnia 2008, 07:37

Witaj optymisto i zarażaj nas swą dobrą enegią pisz dużo i często. Pozdrawiam Danusia.
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: agga » 29 kwietnia 2008, 12:29

Witaj :D
I pisz, co u Ciebie.
Ależ ze mnie Coś Strasznego! Trochę tego, ciut owego ; troszkę siakie, ciut owakie, nieco inne całkiem takie. Nie za duże, nie za małe, Coś Strasznego Doskonałe!!!
agga
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 691
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 21:07
Lokalizacja: Podlasie


Postautor: and » 29 kwietnia 2008, 20:01

dzieki za powtanie wszystkim
a co do optymizmu to trzeba się cieszyć z życia jakie ono by było gdybyśmy tylko smutni byli a tak chociaż humor nam dopisuje
[smilie=mylove.gif] przesyłam kwiatki i usmiech
pozdrowionka
no to pa
and
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 22
Rejestracja: 27 kwietnia 2008, 23:05


Postautor: Irena » 30 kwietnia 2008, 09:11

Witaj :bukiet: też będę trzymala kciuki, żeby Twoja sarko nie wymagała leczenia sterydami. ;) Pozdrawiam i życzę zdrówka.
Pozdrawiam serdecznie Irena
"Dusza nie znałaby tęczy gdyby oczy nie znały łez".
Awatar użytkownika
Irena
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 16 października 2007, 18:37
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.


Postautor: and » 30 kwietnia 2008, 21:14

Witaj Irenko
to prawda przyzwyczajenie do trudu hartuje
pozdrowionka
and
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 22
Rejestracja: 27 kwietnia 2008, 23:05




Wróć do Welcome:)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości

cron