Witam wszystkich serdecznie:)!!

Masz ochotę się przywitać? Nie krępuj się :)

Postautor: Jurek » 27 września 2008, 12:42

Ewelino, może uda Ci się włączyć tryb "relaksacyjno-wypoczynkowy" w celu łatwiejszego tolerowania szpitalnego rozkładu "zajęć", czasem spotyka się fajnych współ - szpitalników :)
Każdy ma inną drogę nawet jeśli idzie tą samą drogą co inni,
to idzie we własnych butach i czasem ma tam kamyk.
Awatar użytkownika
Jurek
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2158
Rejestracja: 07 lipca 2007, 16:24
Lokalizacja: opolskie


Postautor: Ewelina7 » 27 września 2008, 16:42

Jureczku ,na pewno będę się o to mocno starać(o ten tryb).Wiesz,jestem z natury towarzyską gadułą więc niech tam juz się boją moi przyszli współmieszkańcy :) Hmm.może czasami zagaduję własne lęki? Jak się ktoś fajny trafi to na pewno go znajdę,mam szczęście do ludzi (zazwyczaj:)).
Ale na razie i tak się boję..i jestem smerf maruda "nie lubię czekać:)"
Ewelina7
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 101
Rejestracja: 23 września 2008, 19:08


Postautor: Dominik_1983 » 28 września 2008, 10:51

Witaj Ewelinko!

Ja wprawdzie nie choruje na sarko, lecz na padaczkę (już będzie w tym roku 21 lat, a sam skończyłem 24.09.2008 25 lat), więc też wiem co to choroba przewlekła.

Trzymaj się dzielnie. Będzie dobrze. Zapewniam o mojej modlitwie za wszystkie osoby z tego forum.

Pozdrawiam :przytul:
Dominik
Awatar użytkownika
Dominik_1983
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 7
Rejestracja: 05 września 2008, 15:55


Postautor: Ewelina7 » 28 września 2008, 19:54

Witaj Dominiku:)
Najpierw pozwól ,że złożę Ci spóżnione urodzinowe życzenia (ja też jestem wagą:)) :zdrówka ,pomyślności w życiu osobistym,realizacji planów i jak najwięcej takich dni kiedy poczjesz i pomyślisz"jestem szczęśliwy"..
A teraz mogę już podziękować Ci z ciepłe i serdeczne słowa,odzywajmy się do siebie i kiedy ciężko i kiedy wszystko jak po maśle,dobrze?
Pozdrawiam.
Ewelina
Ewelina7
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 101
Rejestracja: 23 września 2008, 19:08


Poprzednia


Wróć do Welcome:)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

cron