Żona męża wita - Łódź

Masz ochotę się przywitać? Nie krępuj się :)

Postautor: anek » 09 stycznia 2011, 18:34

Dziękuję wszystkim.

Trochę się pozbierałam do kupy tzn. na tyle, że w ciągu dnia zajmuję się bieżącymi sprawami i nie rozklejam co krok, wieczorami gorzej...
Przytłaczają mnie jeszcze przeróżne formalności.
Razem z synkiem, który mi pokazuje radość życia idziemy dalej...
Awatar użytkownika
anek
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 61
Rejestracja: 17 marca 2009, 13:12
Lokalizacja: Łódź


Postautor: Renata » 10 stycznia 2011, 11:32

Aniu, wiem że to jeszcze za wcześnie, ale może za pól roku mogłabyś opisać jak przebiegała choroba Twojego męża. Jak pewnie wiesz, założyliśmy stowarzyszenie, które ma nam samym pomóc zainteresować środowisko medycznego nasza chorobą. Chcielibyśmy, by były badania nad sarkoidozą, które umożliwiłyby pomóc nam w większym stopniu, niż to jest obecnie. Sądzę, że w przypadku Twojego męża, diognoza była za późno i złe leczenie było przyczyną tak zaawansowanego przebiegu choroby. To jest temat na porzyszłość, ale jak udałoby się nam zrobić konferencję o sarkoidozie w tym roku, to myślę, że przydałoby się na niej poruszyć przypadek Twojego męża, jako przykład, że nie należy lekceważyć tej choroby, chociaż w większości przypadków jest traktowana jako niegroźna.
Renia
"Odwaga nie jest przeciwieństwem strachu, lecz jego przezwyciężeniem"
Karol Bunsch
Awatar użytkownika
Renata
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 832
Rejestracja: 15 października 2006, 22:56
Lokalizacja: Śląsk


Postautor: anek » 12 stycznia 2011, 12:36

Renato, oczywiście, postaram się pogrzebać w papierach.
Napisz mi na priv jakie informacje są najistotniejsze, żeby to pisanie miało sens.
Awatar użytkownika
anek
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 61
Rejestracja: 17 marca 2009, 13:12
Lokalizacja: Łódź


Postautor: Gemini » 15 stycznia 2011, 20:26

Witaj Aniu najserdeczniejsze wyrazy współczucia i dużo siły na przyszłość
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Poprzednia


Wróć do Welcome:)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości

cron