wita się sarkoludek z Poznania:)

Masz ochotę się przywitać? Nie krępuj się :)

Postautor: AMELIA » 25 lipca 2010, 21:20

Witaj bloomoo :) ja powiem Ci tak jak nie wiedziałam jeszcze, że mam sarko spałam wszędzie gdzie popadło i mój mąż ciągle narzekał, że ty to nic nie robisz tylko śpisz a ja ciągle byłam zmęczona i na nic nie miałam siły. Teraz kiedy sarko odpuściło trochę jest zdecydowanie lepiej :) za to czasami znowu cierpię na cykliczną bezsenność :D Pozdrawiam :)
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: bloomoo » 26 lipca 2010, 11:38

hej
ja mam to samo
oddalam starszego syna do przedszkola, a młodszego staram sie oddac do klubu maluszka choc na pare godzin,ale jest niefajno bo ma straszne histerie..wiec bede probowac..chcialam to wszystko zrobic zeby miec troszke czasu dla odpoczynku,dla siebie...wiadomo zreszta ze i tak nie lezalabym z nogami do gory jak mi zalecano a sprzatalabym,gotowala itepe...mam takie dziwne wrazenie ze to strasznie samolubne takie oddanie dzieciakow...bo kiedy byly przy mnie i maz narzekal ze co ja takiego robie,ciagle taka zmeczona jestem,on to by baardzo chcial moc z nimi przebywac cale dnie,o niczym innym nie marzy...a kiedy mowilam,prosze bardzo bądź,on na to ze w takim razie musze przyniesc tak duzo kasy do domu co on..i badź tu mądra..:D
"Wszelkie niezadowolenie z tego, co nam brak,
płynie z braku wdzięczności za to,co posiadamy"

D.Defoe
bloomoo
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 6
Rejestracja: 22 lipca 2010, 12:00


Postautor: AMELIA » 26 lipca 2010, 14:43

Bloomoo jakbym mojego męża słyszała wypisz wymaluj :) fajnie, że do nas trafiłaś zobaczysz wszystko się ułoży sarko poszaleje i sobie pójdzie u mnie tak było a w między czasie to tak uzależniłam się od forum i od sarkoludków, że zaglądam tu ciągle :D nie daję się sarkoludkowi chociaż często mam jakieś deprechy i wogóle wszystko mnie boli, ale forum daje mi siłę nawet stałam się bardziej otwarta i wraz z grupą sarkoprzyjaciół wzięłam się za pracę na rzecz naszego stowarzyszenia. Mam nadzieję, że kiedyś spotkamy się na jakimś zjeździe sarkoludków - zostań z nami pisz bo to pomaga :) POZDRAWIAM Danusia :)
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: Natalia » 28 lipca 2010, 08:34

Witam Cię bloomoo. Też jestem z Poznania i przeżyłam mediastinoskopie, jak pisałaś w pierwszym swoim wpisie masz to przed sobą. Miałam ją robioną w szpitalu na szamarzewskiego i nie było tak źle. Na drugi dzień wypuszczają człowieka do domu. A i nie zdziw się jak zamiast szwów będziesz miała 2 guziczki :). Pozdrawiam.
Natalia
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 79
Rejestracja: 27 kwietnia 2010, 08:36


Poprzednia


Wróć do Welcome:)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości