Sarko na Kongresie

Artykuły na temat Sarkoidozy, dyskusja

Sarko na Kongresie

Postautor: Gemini » 02 listopada 2011, 21:44

To tylko taka ciekawostka dla nas. Trafiłam, na stronach dla lekarzy, na informację, że w Poznaniu, w końcu listopada, odbędzie się III Kongres Top Pulmonological Trends. Jednym z tematów jest też sarkoidoza. Widzę tam nazwiska lekarzy wykładowców, mających brać w nim udział, z różnych stron Polski, niektóre znane z forum ...

http://www.termedia.pl/Konferencje?Program&e=105&p=1096

w programie min.

Sesja 3. Choroby śródmiąższowe płuc

• Sarkoidoza – rozpoznawanie i leczenie
prof. dr hab. Elżbieta Wiatr (Warszawa
• Śródmiąższowe choroby płuc 2011
prof. dr hab. Jan Kuś (Warszawa)
• Badania czynnościowe w chorobach śródmiąższowych płuc
dr Monika Franczuk (Warszawa)


Popytam mojej lekarki "po", co nowego w leczeniu sarko i co o niej się mówi "w środowisku" w 2011. Jest jej poświęcony osobny punkt, a coś to chyba znaczy.
Ostatnio zmieniony 03 listopada 2011, 11:08 przez Gemini, łącznie zmieniany 1 raz
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Postautor: ARABELA36 » 03 listopada 2011, 08:26

Witam :)
widzę ,że dużo z Warszawy i Poznania;choć z Zabrza prof. Kozielski też będzie;
szkoda ,że nie będzie prof. Ziora on zajmuje się sarko;
Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci cieszyć się małymi rzeczami.

Jeremias Gotthelf
Awatar użytkownika
ARABELA36
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 963
Rejestracja: 21 października 2010, 21:16
Lokalizacja: Ruda śląska


Postautor: bockaszz » 03 listopada 2011, 10:30

...ode mnie nikogo :(
Ale skoro mamy w planach organizację konferencji może by tak złapać tam jakiegoś lekarza... niechby i nam coś mądrego powiedział :)
Awatar użytkownika
bockaszz
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 465
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 12:26
Lokalizacja: N-ca


Postautor: Gemini » 03 listopada 2011, 11:33

:) to podałam TYLKO jako ciekawostkę, że sarkoidoza jest tematem"przerabianym" i materiały z takich spotkań później czytają zainteresowani lekarze, którzy są lub nie, na takich zjazdach, bo mniemam że treści są dostępne dla wszystkich zainteresowanych. inaczej mijałoby się to z celem. Lekarza na konferencję się tam nie "załatwi" To trzeba załatwiać w inny sposób, a do konferencji i opracowania jej ram, to jeszcze nam ciut brakuje. ale myślimy o tym.
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL




Wróć do O Sarko

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron