Jak dr House diagnozuje sarkoidoze

Artykuły na temat Sarkoidozy, dyskusja

Postautor: Podróżnik » 29 listopada 2009, 20:00

Przez 3 lata zaglądałam do was ale nigdy nie miałam tyle czasu co teraz aby się uaktywnić - jutro mam ,,randkę" z lekarzem orzecznikiem i zobaczymy czy tego czasu będę miała nadal dużo :wink: Co będzie to będzie, przerwa w pracy jest dla mnie koniecznością, więc nie mam wielkiego wyboru. Dobrze mi z wami i tak sobie myślę, że jest wiele takich osób jak ja / na początku zaglądają, a następnie sami stają się aktywni na forum :) / Pozdrawiam serdecznie. Danka :D
Podróżnik
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 40
Rejestracja: 13 marca 2009, 22:01
Lokalizacja: wielkopolska


Postautor: Rafael » 22 grudnia 2009, 14:11

To sie jeszcze jeden housemaniak dopisze :) I faktycznie, sarkoidoze podejrzewaja co drugi odcinek, a nowotwory prawie w kazdym. Bardzo czesto pojawiaja sie rowniez inne choroby autoimmunologiczne, pewnie dlatego, ze ich obraz zazwyczaj jest niejednoznaczny, co pozwala popisac sie scenarzystom, chociaz faktycznie czasem to i owo jest nieco przerysowane...

Na marginesie dodam, ze ze mnie tez CSI-maniak i przypadkiem dowiedzialem sie, ze pomysly na scenariusze do CSI:Vegas biora od mojego znajomego tamtejszego patologa :) Tyle, ze komasuja po cztery przypadki w jeden scenariusz. Pewnie tak jest i w Housie...
Rafael
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 15
Rejestracja: 20 stycznia 2009, 23:55
Lokalizacja: Łódź


Poprzednia


Wróć do O Sarko

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron