Łapy precz od Trójki

czyli luźne rozmowy przy kawie

Łapy precz od Trójki

Postautor: Robert » 07 marca 2010, 00:51

Nie wiem ilu z Was związanych jest z radiową Trójką.
Ja się wychowałem na tym radiu.
Nie wszystko mi w nim odpowiada, ale...
Ostatnio podczas audycji na żywo usłyszałem, że coś niedobrego dzieje się z tą rozgłośnią. Padł apel do słuchaczy, aby zechcieli zajrzeć na trójkowe forum, więc zajrzałem.
Zawiesili Sosonowskiego, Mann po niewygodnym wywiadzie poszedł na "chorobowe".
W najbliższym czasie planowane są manifestacje przeciwko obecnie panującemu dyr. Sobali, Tu oko w stronę Warszawiaków:
UWAGA !!! Zebranie na Myśliwieckiej
W innych tematach, też są poruszane kwestie obecnych zmian w Trójce, które najprawdopodobniej doprowadzą do upadku tej rozgłośni, tak jak to było wcześniej z Jedynką i Biską w czasie rządów Sobali.

Piszę tu o tym, bo okazuje się, że wielu słuchaczy tego radia nie ma pojęcia że coś złego się w nim dzieje.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: typisb » 07 marca 2010, 17:31

Przestałem słuchać Trójki kilka lat temu, przestała kompletnie przypominać tą z lat 80-tych, kultową, przebojową, nowatorską, trójkę buntu i pokazującą kierunek. Ta obecna jest nijaka, rozmemłana, rozpełzana, bez lidera.

Wiem, ma na to wpływ nasza Polska beznadziejna polityka, politycy denni i patrzący na kasę od podatników, tak aby partia się wzbogaciła i kolesie.

Dochodzi sprawa najbardziej niesprawiedliwego podatku zwanego abonamentem rtv, płaconego przez emerytów i rencistów, ale dzięki niemu utrzymuje się na stołkach wielu decydentów PR i PTV.

Powiem tak, ja jestem za kompletnym upadkiem publicznego tworu PR i PTV, w tej formie w jakiej obecnie funkcjonuje, pełnej polityki jedynej słusznej i pełnej kolesi na posadkach utrzymujących się za pieniądze podatników!
typisb
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 519
Rejestracja: 22 lutego 2009, 21:09
Lokalizacja: katar


Postautor: Gemini » 09 marca 2010, 18:37

Zdarza mi się słuchać audycji Marcina Kydryńskiego "Siesta" w 3-ce , ta audycja jest OK, ale chyba to już nie ta trójka...... O tym że żle się dzieje chyba wielu jednak wie, nagłówki w necie ze Wojciech Mann zamierza odjeść z 3-ki musiały zwrócić uwagę wielu, a to już powazny znak zawirowań
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL




Wróć do Pogaduszki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron