OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - WROCŁAW 8-9.06.2013

Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - WROCŁAW 8-9.06.2013

Postautor: Grzegorz73 » 11 czerwca 2013, 21:37

Witam :) :) :)

Zdjęcia z spotkania postaram się jutro wrzucić do strefy 51 8)


proszę o wysłanie mi na PW swoich adresów e-mail - w celu przesłania zdjęć

Kto jeszcze tego nie zrobił a chce otrzymać zdjęcia ze zjazdu.
( wyślę zdjęcia po umieszczeniu na forum)
Grzegorz73
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 138
Rejestracja: 07 października 2009, 10:43
Lokalizacja: Ruda Śląska


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - WROCŁAW 8-9.06.2013

Postautor: AMELIA » 11 czerwca 2013, 21:55

Grzesiu przesyłam Ci adresy na PW od: Agaty, Łukasza i Agi oraz Roberta z Legnicy. :)
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - WROCŁAW 8-9.06.2013

Postautor: Grzegorz73 » 11 czerwca 2013, 22:19

OK. Dzięki :)
Grzegorz73
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 138
Rejestracja: 07 października 2009, 10:43
Lokalizacja: Ruda Śląska


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - WROCŁAW 8-9.06.2013

Postautor: arty » 11 czerwca 2013, 22:20

:) Witajcie, :)
Dziękuję za sumienne wypełnianie obowiązków stowarzyszeniowych na Walnym Zebraniu i za wsparcie wszystkich sympatyków. :) :) ;)
Jak na każdym zjeździe było sympatycznie i z dużą dozą humoru. Wrocław nas nakarmił po europejsku a jego Gospodarze otoczyli opieką.
Szeregi stowarzyszenia zasilili nowi członkowie.
A najważniejsze- ujawnił się Robert-Dyrektor. Dziękuję Robert. Muszę przyznać, iż jestem pod wrażeniem. Niekwestionowany Autorytet - konsekwentny i kompetentny. Miła aparycja i zrównoważony sposób bycia. Może dla Ciebie Robert zjazdy wiele nie wnoszą..., ale dla nas Twoja obecność i wiedza będzie niezastapiona. Wyrażam nadzieję (chyba wszystkich Sarkoprzyjaciół), że jeszcze się spotkasz z nami. :) :) :)
Zarząd rozliczył się z pracy w ubiegłym roku. Oficjalny protokół z Walnego Zebrania wkrótce zostanie opublikowany na stronie stowarzyszenia i w dziale stowarzyszenie na Forum. Protokół zawiera wszyskie uzgodnienia, plan pracy na 2013 rok i zadeklarowane zadania.
Wstępnie zapowiadam zjazd Śląski z początkiem lipca. A wszystkie informacje, jak zawsze przekaże Danusia-Amelia. ;) ;)
Przypominam o konieczności wpłaty składek członkowskich, z końcem czerwca mija termin zapłaty składek za pierwsze półrocze 2013 roku - 30zł.
Korzystając z okazji, podkreślam, iż ze stowarzyszeniem można współpracować w ramach wolontariatu i nie trzeba być członkiem stowarzyszenia :)
Chcąc uczestniczyć w dyskusjach na Forum, należy zgłosić się do działu na Forum - Działaność Stowarzyszenia/Stowarzyszenie do Moderatora -Renata - wtedy dostępna będzie strefa 51 a nicki zabarwią się na niebiesko. Zapraszam wszystkich!!!! :) :) :)
DOPÓKI WALCZYMY-WYGRYWAMY!!!!!
arty
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 11 października 2007, 20:17
Lokalizacja: Kraków


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - WROCŁAW 8-9.06.2013

Postautor: Robert » 12 czerwca 2013, 17:35

arty pisze:(...)Dziękuję Robert(...) Wyrażam nadzieję (chyba wszystkich Sarkoprzyjaciół), że jeszcze się spotkasz z nami. :) :) :) (...)

Ja również dziękuję, zwłaszcza za wszystkie ciepłe słowa, skierowane w moją stronę :)
Asiu, na samo wspomnienie twoich spojrzeń - chyba niedowierzania - ciągle się uśmiecham :)

Oczywiście jeszcze się z wami spotkam, pewnie nie raz i pewnie będą to spotkania bardziej treściwe, bo do tego, szczerze mówiąc, nie przygotowałem się w ogóle :)
To były pierwsze koty za płoty, wiem już czego się spodziewać i mam już pewne pomysły o jakie rzeczy takie spotkania można by wzbogacić.
Nie obiecuję że będę na każdym zjeździe, nie obiecuję nawet, że będę na co drugim, ani na co trzecim zjeździe. Jeżeli będzie to Wrocław na pewno wpadnę - dalej do pracy zdarza mi się jeździć ;)
Do Krakowa zawsze miałem sentyment, bardzo lubię to miasto i chętnie bym przyjechał, ale w październiku najpewniej nie będę miał czasu, z powodu gorączki w branży, związanej ze Świętem Zmarłych. No i fajnie by było gdyby znalazła się taka wrocławska ekipa, jak wasza śląska, z busem, albo nawet jakaś czteroosobowa, na jedno auto, może było by łatwiej, bo nie ukrywajmy koszty też grają tu jakąś rolę.
A tak to mogę powiedzieć, że jesteście tak fajną kupą ludzi, że...ech... co ja będę gadał
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - WROCŁAW 8-9.06.2013

Postautor: AMELIA » 12 czerwca 2013, 21:12

Robert pisze:No i fajnie by było gdyby znalazła się taka wrocławska ekipa, jak wasza śląska, z busem, albo nawet jakaś czteroosobowa, na jedno auto, może było by łatwiej, bo nie ukrywajmy koszty też grają tu jakąś rolę.

Robert myślę, ze ekipa się znajdzie w Waszym rejonie mamy już szóstkę sarkoprzyjaciół, którzy deklarowali chęć udziału w kolejnych zjazdach więc jak już przyjdzie ten czas na spotkanie to ja się zajmę organizacją Waszego przyjazdu :):):)
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje Wszystkim za spotkanie :)
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - WROCŁAW 8-9.06.2013

Postautor: Renata » 13 czerwca 2013, 07:41

AMELIA pisze:Robert myślę, ze ekipa się znajdzie w Waszym rejonie mamy już szóstkę sarkoprzyjaciół, którzy deklarowali chęć udziału w kolejnych zjazdach więc jak już przyjdzie ten czas na spotkanie to ja się zajmę organizacją Waszego przyjazdu :):):)


Jak zwykle niezawodna :flower:
Renia
"Odwaga nie jest przeciwieństwem strachu, lecz jego przezwyciężeniem"
Karol Bunsch
Awatar użytkownika
Renata
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 832
Rejestracja: 15 października 2006, 22:56
Lokalizacja: Śląsk


Poprzednia


Wróć do Ogłoszenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron