OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Postautor: manka » 02 czerwca 2014, 14:13

Witajcie kochani :) oczywiście potwierdzam swoją obecność na spotkaniu, niezmiernie się cieszę, że tym razem jest to właśnie
Lublin :D
Do szybkiego zobaczenia ;)
Pozdrawiam . . .
manka
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 13
Rejestracja: 26 stycznia 2013, 00:35
Lokalizacja: lublin


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Postautor: AMELIA » 03 czerwca 2014, 18:23

:flower: LUBLIN CZEKA i ZAPRASZA :flower:
Sarkoprzyjaciele zbliża się dzień naszego zjazdu hotel załatwiony, salka zarezerwowana, miejsca na kolację również...
Doba w hotelu zaczyna się o 13 kończy o 11. Katowice wyjeżdżają w piątek o 9.15 z Placu Andrzeja...po zameldowaniu oczekujemy na przyjazd pozostałych uczestników i po krótkim odpoczynku ruszamy w miasto :) gdzie spotykamy się z Sarkoludkami z Lublina, którzy zapewniają nam atrakcje na wieczór. :) W sobotę po śniadaniu mamy przydzielonego z Urzędu Miasta przewodnika, który zabiera nas na spacer po najciekawszych zakątkach Lublina.
Na godzinę 14:45 zapraszamy wszystkich do sali konferencyjnej hotelu LOGOS gdzie o 15:00 rozpocznie się spotkanie z lekarzem dr n. med. Robertem Kieszko – po wystąpieniu Pan Doktor wyraził chęć odpowiedzi na zadane pytania.
Dalszy punkt programu to Walne Zebranie /szczegóły na głównej stronie Stowarzyszenia/
po zakończeniu zebrania zapraszam na wspólną kolację – mamy już zarezerwowaną salę na godzinę 19.00 – podobnie jak na poprzednich zjazdach mamy wspólne menu – cena kolacji to 15 zł od osoby /zbierzemy już na miejscu/. Bardzo proszę osoby, które wybierają się na zjazd a nie korzystają ze wspólnego noclegu o kontakt ze mną w związku z tym, iż muszę podać przybliżoną liczbę osób biorącą udział w kolacji. W niedzielę po wspólnie spędzonym do południu niestety trzeba będzie się pożegnać. Zapraszam serdecznie do Lublina na miejscu jestem oczywiście pod telefonem 660814130 :) w hotelu proszę meldować się na hasło Sarko Stowarzyszenie w recepcji będzie czekać lista z rozplanowanymi pokojami. To chyba tyle w razie pytań jestem do dyspozycji. :):):) Pozdrawiam i do zobaczenia :)
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Postautor: Barbara » 03 czerwca 2014, 19:36

Zapraszamy :) :) :) :) :)
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Postautor: ARABELA36 » 03 czerwca 2014, 21:15

Witam :D
a ja upiekę ciasto i zabieram je do Lublina :D
Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci cieszyć się małymi rzeczami.

Jeremias Gotthelf
Awatar użytkownika
ARABELA36
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 963
Rejestracja: 21 października 2010, 21:16
Lokalizacja: Ruda śląska


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Postautor: juras » 03 czerwca 2014, 21:27

Zapraszamy
Lublin czeka
ARABELA36 pisze:Witam :D
a ja upiekę ciasto i zabieram je do Lublina :D

Ciasto zapewne będzie pyszne, mam nadzieję, że nie zjecie po drodze i się z mami podzielisz
juras
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 42
Rejestracja: 27 września 2011, 10:54
Lokalizacja: Lublin


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Postautor: Renata » 04 czerwca 2014, 09:09

Już mi żal, że nie mogę pojechać. Obradujcie i dobrze się bawcie :paker: :tancze: .
Renia
"Odwaga nie jest przeciwieństwem strachu, lecz jego przezwyciężeniem"
Karol Bunsch
Awatar użytkownika
Renata
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 832
Rejestracja: 15 października 2006, 22:56
Lokalizacja: Śląsk


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Postautor: Gemini » 04 czerwca 2014, 10:23

Hej :) ...mam pytanie do tubylców :tancze: ....jak dojechać z dworca PKP do hotelu ? Komunikacją miejską, a jak tak, to jaki nr autobusu, czy tramwaju, czy trzeba wziąć taxi, czy może to bliziuteńko i można podejść pieszo... z góry dziękuję za wskazówki :roza:
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Postautor: AMELIA » 04 czerwca 2014, 13:22

Reniu wybacz całkiem zapomniałam o mapce dla Was...ale naprawie swój błąd :)
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Postautor: Gemini » 04 czerwca 2014, 14:05

Nic to, Basia lub Jurek jako tubylcy :) na pewno napiszą, bo po prostu to wiedzą, a ja też sobie rzucę okiem w itnernat jakby co, więc Danusia nie trudź się ...damy radę
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Postautor: Gemini » 04 czerwca 2014, 14:21

Doszukałam się, że z dworca PKP jedzie autobus nr 13 i trzeba wysiąść na 5 przystanku - tj, przystanek KUL i przejść ca 15 min. na Akademicką 4. To link do str ZTM Lublin http://lublin.iplaner.pl/ gdzie te informacja znalazłam. Mam prośbę do lublinian o potwierdzenie, ze jest tak jak napisałam, z góry dziękuję i jeszcze pytanie gdzie kupić bilety, bo doczytałam że jakieś wyznaczone miejsca ????
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Postautor: Barbara » 04 czerwca 2014, 20:54

Renatko zgadza się 13 dojedziesz :)
ale szybciej będzie trolejbusem nr. 150 jedzie z dworca PKP i najlepiej wysiąśc przy KUL. :)
W autobusach są czytane komunikaty -jaki np. przystanek .
Bilety można kupic w specjalnych bileto-automatach ,,,ale i w zwykłych kioskach ,,Ruch ,,
myśle że na dworcu też mają bilety ;)
Bilet normalny kosztuje 2.80zl ....
Ja rzadko jeżdze MPK dlatego kiepski ze mnie informator ;) Ale jakby co to was odnajdziemy :) Mój telefon 605118350 Basia ;)
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Postautor: Robert » 04 czerwca 2014, 21:02

Kiedyś bywałem w Lublinie i bilety bez problemu można było kupić w kiosku przy dworcu.
Nie wiem czy jeszcze tak jest, kiedyś bilety były czasowe, np 20-minutowe, i bilet kasowało się dopiero jak autobus ruszał - mówię o przystanku przy dworcu PKP, gdzie autobusy mają postój. Pierwszy raz jak byliśmy, skasowaliśmy bilety od razu, a autobus stał jeszcze dobre 5 minut, na szczęście zdążyliśmy dojechać na miejsce zanim czas ważności biletu się skończył.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Postautor: juras » 04 czerwca 2014, 21:58

Zdecydowanie polecam trolejbus nr 150. Na piątym przystanku pod nazwą KUL 03 należy wysiąść, przejść ulicę AL. Racławickie na drugą stronę i wrócić się ok. 100 m do ulicy H. Łopacińskiego. Lewą stroną tej ulicy obok KUL należy iść do końca tj. ok. 250 m do Akademickiej. Za ok. 50 m po lewej stronie winien ukazać się hotel Logos.
Autobusu nr 13 nie polecam, gdyż należałoby wysiąść na przystanku o nazwie KUL 01 a to jest przy Długosza. Ponadto autobus jedzie dalszą trasą.
Bilety ponoć dalej tak jak Robert pisze są do kupienia w kiosku przy dworcu. Można również kupić w trolejbusie w biletomacie lub u kierowcy.
Ja również tak jak Basia bardzo rzadko korzystam z komunikacji miejskiej, więc informacje zaczerpnąłem od znajomych. Mam nadzieję, że pomogłem.
juras
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 42
Rejestracja: 27 września 2011, 10:54
Lokalizacja: Lublin


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Postautor: juras » 04 czerwca 2014, 22:32

Danusia prosiła o kilka informacji nt. dojazdu do Lublina własnym autem.
Otóż dla jadących do Lublina np. od Katowic, polecam trasę Siewierz, Zawiercie, Jędrzejów, Kielce, Skarżysko, Radom, Puławy.
Ja najczęściej jeżdżę od Jędrzejowa przez Chmielnik, Szydłów, Łagów, Annopol, Kraśnik. Przed Łagowem przy ładnej pogodzie jest wspaniała panorama na góry Świętokrzyskie. Dodatkową zaletą jest prawie brak czynnych fotoradarów i małe natężenie ruchu.
Można również jechać przez Częstochowę, Piotrków Trybunalski, Opoczno, Radom. Trasa chyba najdłuższa, ale najłatwiejsza.
juras
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 42
Rejestracja: 27 września 2011, 10:54
Lokalizacja: Lublin


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Postautor: Gemini » 04 czerwca 2014, 22:43

a to to jest trolejbus !!! Tak był "na wiśniowo" na rozkładzie jako plan B :) też wzięłam go pod uwagę, ale z pewną dozą nieśmiałości :)
Skorzystamy z trolejbusa za Wasza radą i poza tym dlatego, że u nas ich nie ma, więc będzie to dla nas akcent lubelski. Reasumując.. damy radę, język urzędowy mamy ten sam, więc koniec języka za przewodnika i....

Robert - bilety czasowe i ich kasowanie znam, u nas one też obowiązują. Od czasu jak zbudowali mi, nieprzyzwoicie blisko, kawałek metra to zaczęłam korzystać z komunikacji miejskiej i zaczełam się orientować w regułach kasowania :) ...raz tylko nie wysiadłabym z tramwaju, bo nie wiedziałam, że trza nacisnąć guzik w tym celu :)

Dziękuję za wszystkie wskazówki :)
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


PoprzedniaNastępna


Wróć do Ogłoszenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron