OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Postautor: juras » 05 czerwca 2014, 12:38

W Lublinie z trolejbusów jesteśmy zadowoleni, ponieważ nie kopcą i nie hałasują tak jak autobusy. Oczywiście metro przebija zaletami wszystko :) .

Otrzymałem informację, że przewodnik będzie na nas czekać po ratuszem (takie są ponoć zasady), to jest ok. 20 minut marszu od hotelu. Dlatego wstępnie umówiłem nas na spotkanie z nim w sobotę na godzinę 9,30. W planie przewodnik ma nam poświęcić 4 godziny. Piękną pogodę mamy zapewnioną ;) .

Pozdrawiam i zapraszam.
juras
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 42
Rejestracja: 27 września 2011, 10:54
Lokalizacja: Lublin


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Postautor: Barbara » 05 czerwca 2014, 21:31

:) Reanatko napewno się uda ,,,
O której przyjedziecie pociągiem ? jeżeli po 15 to ja moge was odebrac ?Tak jak innych sarko przyjaciół którzy przyjadą PKP :)
napisz prosze do mnie sms lub meila rankiem wejdę na poczte :)
Prosze o kontakt ze mną :)
/wcześniej nie pisałam bo nie miałam kierowcy /,z przyjemnością spotkam się z wami na dworu jeżeli będziecie po 15 :) i razem pojedziemy do Hotelu .
Zapraszamy do Lublina :serducho:
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Postautor: AMELIA » 05 czerwca 2014, 21:46

:) Basiu... Renia dojeżdza w sobotę i z tego co wiem to ma być około 12.30 chyba hihi jak coś nie pokręciłam...
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Postautor: AMELIA » 05 czerwca 2014, 21:59

Jeszcze ostatnie informacje!!!

Spotkanie z Lekarzem oraz Walne Zebranie odbędzie się w sali konferencyjnej 117 hotelu LOGOS rozpoczęcie o godzinie 15:00 w związku z czym zapraszam wszystkich do sali na 14:45.

Do zobaczenia w Lublinie :)
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Postautor: Gemini » 06 czerwca 2014, 05:31

Basiu będziemy w sobotę. Wg rozkładu pociąg 12.30, trolejbus 12.54, w hotelu powinniśmy być ok 13.45 max 14.00. Wyjeżdżamy w niedzielę 15.30 . Dziękuję za chęć odebrania nas, ale poradzimy sobie, już wszystko opracowane :) ..przyjemności przejechanie się trolejbusem sobie nie odmówimy :) Do zobaczenia ...
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Postautor: ARABELA36 » 06 czerwca 2014, 08:37

Jedziemy !!!!!!
Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci cieszyć się małymi rzeczami.

Jeremias Gotthelf
Awatar użytkownika
ARABELA36
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 963
Rejestracja: 21 października 2010, 21:16
Lokalizacja: Ruda śląska


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Postautor: ARABELA36 » 08 czerwca 2014, 13:05

Witam:)
już jedziemy do domu. Postaram się dziś wieczorem napisać sprawozdanie z wyjazdu :)
Dziękujemy Lublinie <3
Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci cieszyć się małymi rzeczami.

Jeremias Gotthelf
Awatar użytkownika
ARABELA36
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 963
Rejestracja: 21 października 2010, 21:16
Lokalizacja: Ruda śląska


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Postautor: ann446 » 08 czerwca 2014, 17:39

Witam właśnie wróciliśmy ze zjazdu w Lublinie, chciałam podziękować organizatorom ,a szczególnie Jurkowi , który załatwił patronat Prezydenta Lublina co podniosło rangę naszego zjazdu , zaprosił lekarza, którego wykład przybliżył nam problem , z którym wszyscy się borykamy. Były także atrakcje piękny Lublin , klimatyczna Starówka, którą zwiedzaliśmy ze starszą, ale bardzo barwną , pełną życia i energii , a także wiedzy o historii Lubina, przewodniczką. Wspaniale było Was spotkać. Do wszystkich , którzy się wahają nasze spotkania to bardzo ważna sprawa dla nas wszystkich im nas więcej tym lepiej walczymy o to, żeby nas wpisano na listę chorób rzadkich. Jeszcze raz dziękuję i do następnego spotkania.
ann446
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 10
Rejestracja: 06 lipca 2009, 11:31
Lokalizacja: Leszno k/Błonia


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Postautor: ARABELA36 » 09 czerwca 2014, 00:21

Witam :D
tak jak obiecałam napiszę kilka zdań na temat naszego zjazdu i pierwszej konferencji, poświęconej sarkoidozie;
Zacznę od podziękowań ;
Jurkowi z żona Bożenką za zorganizowanie spotkania z dr n. med. Robertem Kieszko;
załatwienie patronatu miasta Lublina;
przeuroczą panią przewodnik ;
oprawę graficzną czyli plakaty ;
za pożyczone łyżeczki i za przesłanie mojej kurtki , która zostawiłam w hotelu;
oraz dziękuje za ich wspaniałe towarzystwo;
Naszej kochanej Basi i jej mężowi;
za cukiereczki:D
piękna kronikę;
pamiątkowe zdjęcie naszego zjazdu;
zorganizowania kwiatów i jeszcze wiele innych spraw o których zapomniałam ;
dziękuje Bogusiowi ,że zawiózł i przywiózł nas bezpiecznie ;
Naszej nieocenionej Danusi , jest najlepszą organizatorka pod słońcem :D
zarządowi Asi ; Tomkowi ; Reni z mężem Sławkiem , Marioli z mężem Andrzejem; za to że dalej chcą działać na rzecz stowarzyszenia ;
Ani z mężem ,Hani , Agatce, Grażynce za wspólne rozmowy nie tylko o sarko;
podziękowanie należy sie tez panu redaktorowi i nowej dziewczynie, której mama parę dni temu dowiedziała się o tej chorobie. Ale więcej na ten temat napisze może Danusia;
ogólnie dziękuję wszystkim za przybycie i cudowne chwile spędzone w pięknym Lublinie :D
jutro ciąg dalszy co takiego tam robiliśmy ciekawego; dziś musicie mi wybaczyć , ale idę już spać;
Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci cieszyć się małymi rzeczami.

Jeremias Gotthelf
Awatar użytkownika
ARABELA36
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 963
Rejestracja: 21 października 2010, 21:16
Lokalizacja: Ruda śląska


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Postautor: AMELIA » 09 czerwca 2014, 12:46

Witajcie :flower:
Chciałabym serdecznie podziękować za udział w zjeździe: :bukiet: arty, tomek_krk, romanek, juras z Bożeną, Barbara, Czesio, ARABELA36, manka, Gemini z mężem Sławkiem, Haniula1010, Kato123, smylka z mężem Andrzejem, ann466 z mężem Robertem, "córka", Amelia :bukiet:
Szczególne podziękowania przesyłam gospodarzą Lublina za nieocenioną pomoc przy organizacji spotkania oraz opiekę na miejscu: Jurkowi, Bożence, Basi i Agacie - bardzo Wam dziękuję :roza: :roza: :roza: :roza:
Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie dziękuję za cudowną atmosferę całego zjazdu, za Waszą życzliwość, sympatie, ciepło i dobre rady... Wszelkie informacje o Walnym Zebraniu zamieści Gemini i Nasza Pani Prezes Asia, która zgodziła się w dalszym ciągu przewodniczyć naszemu Stowarzyszeniu za co serdecznie jej dziękujemy. :bukiet:
Niestety wszystko co dobre szybko się kończy...ale już we wrześniu spotykamy się na kolejnym zjeździe integracyjnym.
Kolejne Walne Zebranie odbędzie się na początku czerwca 2015r. tym razem będą to okolice Łodzi. :)
Na koniec czerwca najprawdopodobniej 28.06.2014 w sobotę będę chciała zaprosić Was na spotkanie z cyklu sarko regiony, na które dzięki Bogusiowi - Czesio zaprosimy Panią Doktor, która poleciła nam książkę pt. Nieznana medycyna autorstwa Juli Schopick. - ale to już temat na odrębny wątek na forum.
Zapraszam już dzisiaj!!!
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Postautor: Gemini » 10 czerwca 2014, 20:45

Witajcie :)

Jak już tu zostało napisane, w niedzielę zakończył się doroczny Zjazd Sarko Stowarzyszenia podczas którego odbyło się Walne Zebranie naszych członków.
Nad Zjazdem, dzięki Jurkowi, patronat objął Prezydent Miasta Lublina - za co serdecznie dziękujemy :bukiet:

Oto małe streszczenie pobytu w Lublinie, dla tych którzy być nie mogli.

Zjazd zaczął się piątek i był naszpikowany wieloma atrakcjami :)

Piątek - spotkanie integracyjne.

Sobota - w sobotę przed południem, za sprawą Jurka, miało miejsce zwiedzanie Lublina z Panią Przewodnik. Z relacji biorących udział w wycieczce wiemy, że Pani Przewodnik jest osobą o dużej wiedzy i równie dużym poczuciu humoru, w związku z czym zwiedzający z wycieczki wrócili podwójnie zadowoleni tj. naładowani widzą historyczną o Lublinie i wesołymi anegdotami, co sprawiło że wszyscy byli w wesołych nastrojach :)
Po południu mieliśmy okazję wysłuchać wykładu Pana dr Roberta Kieszko na temat bezpośrednio nas dotyczący tj. sarkoidozy choroby mało znanej. Bardziej szczegółowy opis wystąpienia Pana Doktora, będzie podany w sprawozdaniu z Walnego Zebrania na str Stowarzyszenia.
Po wysłuchaniu wykładu, odbyło się Walne Zebranie na którym, min. wybrano nowe władze Stowarzyszenia. Szczegóły na str. www.
Wieczór upłynął nam równie miło. Wspólna kolacja, wieczorny spacer po Starówce i "wieczór przy śmiechach" Było naprawdę wesoło. Był też skutek uboczny tego wieczoru. Niektórzy twierdzili, że przybyło im zmarszczek ....od śmiechu.

Niedziela - ostatni dzień pobytu. Z racji odległości i kończącego się weekendu czas było się rozjeżdzać.
Większość z nas opuściła Lublin przed południem. Nam udało się, w towarzystwie Gospodarzy, zwiedzić Lublin w dzień i odwiedziliśmy uroczą knajpkę "Browar", gdzie ważą piwo w swojej malutkiej warzelni i podają smaczne ciasto :)
Po południu czas było żegnać się z Lublinem.

Osobiście dziękujemy Wszystkim, z którymi udało nam się spotkać w Lublinie, było naprawdę fajowo :tancze:
Dołączam się do podziękowań gospodarzom Jurkowi i Bożence za kawał dobrej roboty na rzecz Stowarzyszenia, Basi i Robertowi, Ani i Agatce za wkład w organizację. Wszystkim za ciepłe przyjęcie, miłe towarzystwo i wycieczkę po Lublinie. Dzięki kochani :bukiet:
Amelii za organizację i czułe czuwanie nad całokształtem :bukiet:

Spotkanie było naprawdę owocne i wesołe. Ugruntowaliśmy wiedzę o sarko, słuchając wykładu na ten temat, zwiedziliśmy Lublin, urocze miasto i spędziliśmy miły wieczór

Miło będziemy wspominać ten Zjazd.

Następne, statutowe, spotkanie za rok, jak pisze Amelia, w Łodzi ....

Zapraszamy - w myśl zasady "w kupie raźniej" i "duży może więcej:

Informacje i sprawozdania ze Zjazdu znajdziecie niebawem,również na stronie Stowarzyszenia
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Postautor: juras » 11 czerwca 2014, 21:39

Witajcie
Dzięki za miłe słowa i za to, że doceniliście zaproponowaną nową formę naszego spotkania w postaci konferencji.
Ja z żoną i wszystkie lubelskie sarkoludki, jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy Was gościć w Lublinie.
Do zobaczenia na następnym zjeździe.
Jurek
juras
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 42
Rejestracja: 27 września 2011, 10:54
Lokalizacja: Lublin


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Postautor: manka » 12 czerwca 2014, 12:49

Witam :)
dziękuje kochani za cenne chwile spędzone z Wami, a zwłaszcza za "zmarszczki od śmiechu" haha ... czekam z niecierpliwością na kolejne spotkanie w miejscu równie pięknym jak Lublin :D
Polecam zjazdy szczególnie osobom, które jeszcze nie były ;)
Pozdrawiam . . .
manka
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 13
Rejestracja: 26 stycznia 2013, 00:35
Lokalizacja: lublin


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Postautor: Barbara » 14 czerwca 2014, 13:26

:) ;) :) Obrazek :) ;) :)
Dziękuje ,,,dziękuje ,,,,dziękuje wszystkim razem i każdemu z osobna za Ogólnopolski zjazd sarkopacjentów w Lublinie
Za to że chcieliście byc razem z nami,za to że spędziliśmy wspólnie niezapomniane chwile ,
za to że nikt nie musi byc sam z chorobą :serducho:

Szczególne podziękowania dla Jurka i Bożenki za organizacje spotkania z dr.R. Kieszko ,za patronat Prezydenta Lublina ,za zainteresowanie prasy ,
,, za plakaty na Konferencje i za naszą przewodniczkę :)
/Wydawało mi się że znam miasto ,ale naprawde wiele się dowiedziałam ;) /
Dziękuje Agatce za organizacje kolacji po Walnym zgromadzeniu , Hani za to że była cudownym gościem .
Całej grupie Sarko -Lublin ,,,za to że bezinteresownie z dobroci serca, mogliśmy razem gościc sarkopacjentów :serducho:

Danusi za organizacje spotkania , za czas jaki nam poświęca .....Danusiu jesteś ,,wielka ,, :bukiet:
Całemu Zarządowi Sarko Stowarzyszenia za organizacje Walnego Zgromadzenia
Kasi za urocze pamiątkowe ,,Kwiaty ,,
Wszystkim przybyłym za to że chcieli przyjechac i że miałam przyjemnośc poznac nowe osoby . Obrazek
Razem łatwiej :serducho:basia ;)
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Re: OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW - LUBLIN 6-7-8.06.2014

Postautor: manka » 16 czerwca 2014, 11:35

Dziękuje Basia za słowo o mnie :) to była czysta przyjemność zrobić coś tak małego dla Was ;) oczywiście mam nadzieje że Wszyscy byli zadowoleni :D
manka
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 13
Rejestracja: 26 stycznia 2013, 00:35
Lokalizacja: lublin


PoprzedniaNastępna


Wróć do Ogłoszenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron