Z CYKLU SARKOREGIONY - CHORZÓW 28.06.2014r.

Z CYKLU SARKOREGIONY - CHORZÓW 28.06.2014r.

Postautor: AMELIA » 21 czerwca 2014, 17:31

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE Z CYKLU SARKOREGIONY - CHORZÓW 28.06.2014r.

W dniu 28.06.2014 o godzinie 15:00 w Chorzowie w NZOZ Centrum Medycznym Św. Pawła. przy ul. Pawła 11 odbędzie się spotkanie z Panią Doktor Krystyną Klein, która poleciła nam książkę „Nieznana medycyna” autorstwa Juli Schopick. Zapowiedź której znajduje się w dziale Leczenie – Leczenie alternatywne Naltrexon na spotkaniu będzie również Pani, która jest pielęgniarką a która zaczęła stosować tą metodę leczenia na sobie.
Po spotkaniu z lekarzem zapraszam wszystkich na rozmowy przy kawie gdzie jak zwykle będziemy mogli podzielić się naszymi doświadczeniami na temat sarko oraz opowiemy o wrażeniach po Konferencji i Zjeździe w Lublinie…

Wszystkich chętnych proszę o zgłaszanie swojego udziału gdyż spotkanie jest organizowane w przychodni, która w sobotę jest nieczynna i trzeba przygotować miejsca - liczba miejsc ograniczona. Proponuję spotkanie przed przychodnią na ul. Pawła 11 o godz. 14:50 skąd razem przejdziemy w ustalone miejsce.

Przychodnia nie znajduje się w centrum w związku z czym osoby nie zmotoryzowane, które chciałyby zabrać się samochodami z centrum Chorzowa na miejsce spotkania proszę o zgłaszanie się do mnie a postaram się zapewnić transport.

Bardzo serdecznie zapraszam na spotkanie. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt tel 660814130.

ZAPRASZAM I DO ZOBACZENIA :)
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Re: Z CYKLU SARKOREGIONY - CHORZÓW 28.06.2014r.

Postautor: Czesio » 24 czerwca 2014, 13:18

Witam wszystkich Sarkoludków!
niniejszym zgłaszam swoją obecność na sobotnim spotkaniu w Chorzowie z p. dr Klein. Zaprosiłem również pielęgniarkę która opowie nam o żelu - koncentracie z warzyw i owoców Flavon, który stosuję od 4 miesięcy zamiast sterydów. tak się złożyło, że miałem wizytę kontrolną w klinice w Zabrzu i okazało się, że moja wydolność wzrosła o 10 %. Wcześniej tzn. przed stosowaniem koncentratu miałem brać 2 wziewy - brałem 1, potem tylko koncentrat. Po wizycie u p. prof. zmniejszył mi dawkę do 1 wziewu. A ja dalej......... nic nie biorę (sterydów).
Zapraszam do Chorzowa 28 czerwca. WARTO!!!!
Awatar użytkownika
Czesio
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 2
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 09:06
Lokalizacja: Katowice


Re: Z CYKLU SARKOREGIONY - CHORZÓW 28.06.2014r.

Postautor: Kato123 » 24 czerwca 2014, 21:08

Witam wszystkich!
Postaram się przyjechać, książkę przeczytałam i jestem bardzo ciekawa tego spotkania.
Pozdrawiam Grażyna.
Awatar użytkownika
Kato123
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 246
Rejestracja: 26 czerwca 2013, 11:20
Lokalizacja: Śląsk


Re: Z CYKLU SARKOREGIONY - CHORZÓW 28.06.2014r.

Postautor: smylka » 25 czerwca 2014, 16:17

Witam wszystkich!!!
Na spotkanie i ja przyjadę z Andrzejem.

Pozdrawiam
Mariola
Lustro jest najodpowiedniejszą książką dla kobiety
smylka
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 333
Rejestracja: 16 października 2006, 12:41
Lokalizacja: Radzymin koła Warszawy


Re: Z CYKLU SARKOREGIONY - CHORZÓW 28.06.2014r.

Postautor: ARABELA36 » 25 czerwca 2014, 22:23

i ja będe :D
Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci cieszyć się małymi rzeczami.

Jeremias Gotthelf
Awatar użytkownika
ARABELA36
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 963
Rejestracja: 21 października 2010, 21:16
Lokalizacja: Ruda śląska


Re: Z CYKLU SARKOREGIONY - CHORZÓW 28.06.2014r.

Postautor: AMELIA » 26 czerwca 2014, 10:55

UWAGA UWAGA UWAGA

ZMIANA MIEJSCA SPOTKANIA W SOBOTĘ 28.06.2014. o godzinie 15:00

Sarkopacjęci w związku z tym, iż będzie nas więcej niż zgłosiło się na forum gabinet Pani Doktor nie pomieści tyle osób dlatego spotkanie zostało przeniesione do centrum miasta na ul. Wolności 12 w Chorzowie do oddziału związku pielęgniarek...
Zapraszam bardzo serdecznie nawet bez wcześniejszego zgłoszenia swojej obecności tam mamy nie ograniczoną liczbę miejsc...Zapraszam nie tylko sarkopacjętów - każdy będzie mile widziany, każdy z NAS pewnie zna osoby, które są chore i potrzebują pomocy zaprośmy je i podzielmy się naszą wiedzą....

Będę oczekiwać przed budynkiem O 14:50 na ul. WOLNOŚCI 12 w Chorzowie.
Pozostaję do dyspozycji pod tel. 660814130

Do zobaczenie :)
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Re: Z CYKLU SARKOREGIONY - CHORZÓW 28.06.2014r.

Postautor: ancia1971 » 27 czerwca 2014, 09:33

Bardzo chętnie przyjadę, pozdrawiam wszystkich
ancia1971
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 3
Rejestracja: 30 września 2013, 13:55
Lokalizacja: Leszno


Re: Z CYKLU SARKOREGIONY - CHORZÓW 28.06.2014r.

Postautor: AMELIA » 29 czerwca 2014, 18:53

Witam
Serdecznie dziękuję za udział w spotkaniu przepraszam, że nie wymienię wszystkich, ale niestety nie zdążyłam Wszystkich poznać, ale bardzo dziękuje za przyjazd...Spotkanie okazało się bardzo interesujące i przedłużyło się do godz.18.30 później już w naszym stałym gronie przeszliśmy do kawiarni na kawę i tam oddaliśmy się wymianie doświadczeń na temat sarko i metody leczenia - niebawem dostaniemy materiały, które zamieścimy na stronie w dziale leczenie.
Bardzo ogólnie napiszę, że każdy organizm ludzki jest w stanie sam się odbudować jak dostarcza mu się odpowiednich witamin, aminokwasów i flawonoidów i stosuje się odpowiednią dietę. To jest pierwszy krok później dla tych, którzy otworzą się na leczenie niekonwencjonalne jest właśnie wcześniej zapowiadany lek na pewno nie można z dnia na dzień wziąć adependu w niskich dawkach pomimo tego, że jest on zupełnie bezpieczny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych...Wszystkich zainteresowanych zachęcam do zakupienia książki "Nieznana medycyna" do zapoznania się z tymi metodami leczenia. Na wrześniowe spotkanie będę chciała ponownie zaprosić Panią, która prowadziła wczorajszy nazwijmy to "wykład", jest Ona pielęgniarką z 39 letnim doświadczeniem na onkologii od 5 lat stosuje różne metody leczenia niekonwencjonalnego na sobie - stosuje preparaty flavonu, które pomogły jej oraz rodzinie oraz wielu już ludziom wyleczyć się z bardzo poważnych chorób...Wśród Nas jest jeden forumowicz, który jak się okazało od 3 miesięcy stosuje produkty Flavonu na sobie w połączeniu z dietą - po tym okresie czasu jego pojemność płuc wzrosła o 10%. Ja również zdecydowałam się na kurację flavonem wraz z moją kuzynką, która ma raka - postaram się na bieżąco w dziale leczenie opisywać nasze doświadczenia...Osoby zainteresowane tematem zapraszam do kontaktu w razie potrzeby jeżeli zbierze się konkretne grono osób w innych miastach jest możliwość zorganizowania podobnych spotkań wyjazdowych np. w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.
Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za udział w spotkaniu :)
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów




Wróć do Ogłoszenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron