IX OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW GDAŃSK-REWA

Re: IX OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW GDAŃSK-REWA

Postautor: bockaszz » 30 maja 2016, 07:48

...doczekać się już nie mogę :) ja jadę już dzisiaj :P jutro odwiedzam jeszcze doktorów i w dzień dziecka jestem z Wami :) do zobaczonka Słonka! :slonko: zabierzcie parasole... zapowiadają deszcze :leje:
Awatar użytkownika
bockaszz
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 465
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 12:26
Lokalizacja: N-ca


Re: IX OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW GDAŃSK-REWA

Postautor: Haniula1010 » 30 maja 2016, 14:48

Życzę Wam udanych obrad, zdobycia konkretnych wiadomości na temat naszej choroby, a poza wszystkim - wspaniałego wypoczynku nad naszym morzem przy pięknej /miejmy nadzieję/ pogodzie, i miłych podsumowań dnia wieczorową ;)
Strrrrasznie Wam zazdroszczę :beczy:
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Re: IX OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW GDAŃSK-REWA

Postautor: AMELIA » 31 maja 2016, 00:21

KOCHANI NADSZEDŁ CZAS NASZEGO SPOTKANIA :) :tancze:
Zapraszam serdecznie do Rewy :) Ruszamy 01.06.2016 !!!!!
Katowice wyjazd z pl. Andrzeja godzina 10:00
Warszawa organizuje się wraz z Lublinem.....Podróżującym pociągiem przypominam dojazd do Gdyni później autobusem 146 do Rewy wysiadamy na przystanku Słoneczna i kierujemy się na prawo...nocujemy w Willi Słonecznej przy ul. Plażowa 17 oraz Willi Riffe ul. Bałtycka 14 - wille mieszczą się na równoległych ulicach bardzo blisko siebie - na miejscu czeka już lista z rozpisanym zakwaterowaniem...proszę o meldowanie się według moich wytycznych :) mam nadzieję, że wszyscy będą zadowoleni ze swojego towarzystwa :)
Podróżujący samochodami i motorami :)
Koniecznie proszę zjechać zjazdem "GDYNIA PORT 1000m" czyli kierunek PORT i KARLSKRONA-PROM (prom do Szwecji).
Będąc na Estakadzie Kwiatkowskiego proszę cały czas trzymać się lewego pasa.
Po dojechaniu pod górę (koło kościoła) do świateł proszę skręcić w lewo na Kosakowo (po prawej miniecie Galerię SZPERK).
Następnie na rondzie pierwszy zjazd na Rewę (dojedziecie do Kosakowa) i na następnym rondzie tak samo pierwszy zjazd na Rewę.
Przejedziecie przez Pierwoszyno i Mosty i ...JUŻ :) :):)
Po przyjeździe proszę się rozgościć, odpoczywać i zwiedzać my pewnie dojedziemy pod wieczór :)
Dzień drugi 2.06.2016
Godzina 8.30 rozpoczęcie konferencji w Gdańsku w Europejskim Centrum Solidarności ul. Solidarności 1 ( zbiórka 8.15 przed wejściem głównym ) oczywiście jestem pod telefonem w razie kłopotów ze znalezieniem się 660814130
- po konferencji obiad i zwiedzanie Gdańska
Dzień trzeci 3.06.2016
Korzystanie z nadmorskiego klimatu, plażowanie, spacery, spotkania w pod grupach - to na co każdy będzie miał ochotę a wieczorem dla chętnych grillowanie :)
Dzień czwarty 4.06.2016
do południa czas wolny a o godzinie 16:00 zapraszam wszystkich do Willi Słonecznej na Walne Zebranie Członków Zarządu SARKO STOWARZYSZENIA po obradach wspólna kolacja...
Dzień piąty 5.06.2016 POŻEGNANIE :placze: niestety znów będzie trzeba się pożegnać, ale obiecuję Wam już dzisiaj, że w tym roku już na pewno spotykamy się na jesieni...a gdzie to się okaże :)
Życzę wszystkim wspaniałego pobytu i do zobaczenia.
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Re: IX OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW GDAŃSK-REWA

Postautor: Mała » 31 maja 2016, 18:18

Jeśli mogę coś podpowiedzieć dla tych co dotrą do Gdyni pociagiem i dalej będą jechać autobusem a do Gdańska na konferencje pociagiem - mozna kupić 24 godzinne lub 72 godzinne bilety metropolitalne - można wtedy na jednym bilecie jechać z Rewy do Gdyni autobusem potem do Gdańska kolejką SKM i po Gdańsku tramwajami - cena biletu 24 godzinnego normalnego 21 zł :)
Mała
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 351
Rejestracja: 11 sierpnia 2008, 19:01
Lokalizacja: Gdynia


Re: IX OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW GDAŃSK-REWA

Postautor: Robert » 01 czerwca 2016, 16:46

Takie info dostałem na maila:
---------------------------------------

Witam,

Nie wiem na ile znacie Gdańsk, ale przesyłam kilka moich sugestii w sprawie dojazdu do ECS.

Jeżeli będziecie dojeżdżać na forum samochodami i busami, pamiętajcie, że Gdańsk w godzinach 7:00 – 9:00 jest zakorkowany. Trzeba doliczyć na zjazd z obwodnicy około 0,5 godziny.

Chyba najlepiej będzie wjechać do Gdańska ul. Słowackiego, to ta od lotniska. Następnie skręcić w prawo w Al. Grunwaldzką, która przechodzi w Al. Zwycięstwa. Dalej są dwie opcje, skręt w ul. Hallera i zaraz pod wiaduktem kolejowym w prawo, na ul. Kliniczną i następnie w Jana z Kolna, tą ulicą dojedziecie do ECS. ECS ma elewację z zardzewiałej blachy, łatwo go poznać.

Druga opcja to skręt w lewo z Al. Zwycięstwa w ul. Popiełuszki.



Pozdrawiam

Janek
---------------------------------------------

Dajcie znać czy odczytaliście tę wiadomość.
Pozdrawiam i życzę ładnej pogody, bo że spotkanie będzie miłe, to jest oczywiste... :)
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: IX OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW GDAŃSK-REWA

Postautor: Barbara » 02 czerwca 2016, 09:25

Dziś już dzień konferencji :)
dla tych co nie mogą tam byc ,,,,
:chatownik:
Szukałam co dokładnie będzie ,i znalazłam- jak ktoś zechce może się też zapoznac ;)
podam link przez tłumacza ...ciekawe czy się otworzy ?mam nadzieje że tak
https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.wasog2016.viamedica.pl/1.2016/en/Thursday_June_2nd_2016__25.html&prev=search
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Re: IX OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW GDAŃSK-REWA

Postautor: arty » 06 czerwca 2016, 10:30

Dziękuję za organizację, wsparcie i miłą atmosferę, :)
Niezastąpioną śmiechoterapię ;) i właściwe proporcje pomiędzy obowiązkami i czasem wolnym :)
To pierwszy zjazd, dzięki któremu nawet mój ZPZ (zespół przewlekłego zmęczenia) był pozytywnie zaskoczony. ;)
Więcej informacji ze zjazdu w dziale Stowarzyszenie.
pozdrawiam J-arty
DOPÓKI WALCZYMY-WYGRYWAMY!!!!!
arty
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 11 października 2007, 20:17
Lokalizacja: Kraków


Re: IX OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW GDAŃSK-REWA

Postautor: bockaszz » 06 czerwca 2016, 10:53

...hahaha :) mój zespół przewlekłego zmęczenia dał znać o sobie po powrocie do domu :) nadmiar tlenu i wrażeń zmysłowo-estetycznych :) było cudnie, pięknie, słonecznie, wesoło i bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w tym zjeździe :) czekam na następne i liczę, że uda nam się spotkać niebawem :) pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję z całego serducha :serducho: :serducho: :serducho: :flower:
Awatar użytkownika
bockaszz
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 465
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 12:26
Lokalizacja: N-ca


Re: IX OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW GDAŃSK-REWA

Postautor: AMELIA » 07 czerwca 2016, 19:20

Kochani witam po zjeździe...Bardzo serdecznie dziękuje za przyjazd i tak liczny udział w konferencji...Bardzo żałuję, że nie mogliśmy się zobaczyć w jeszcze większym gronie...przepraszam, że pogubiłam uczestników Dorotko gdzie Ty zniknęłaś :)
W konferencji wzięli udział: arty, Gemini, juras, CZESIO, ann446 wraz z Robertem, Hanula, smylka wraz z Andrzejem, Renata, bockaszz, ARABELA36, Mirela, Kato123, manka, McDoman, Mała, AMELIA, Gosia, ania61, Janek, Wojtek, Asia z bratem z Gdańska oraz Mateusz...
Dziękuję wszystkim za cudowną atmosferę... Nawiązaliśmy nowe międzynarodowe kontakty :) materiały z konferencji po przetłumaczeniu zamieścimy w dziale STOWARZYSZENIE prosimy o śledzenie wątku...
Zapraszam na kolejne zjazdy regionalne i ogólnopolskie...na przełomie sierpnia i września zapraszam do Katowic a już dziś ogłaszam termin naszego jesiennego integracyjnego zjazdu gdzie będziemy świętować X-lecie istnienia forum w dniach 7-8-9.10.2016 r. SERDECZNIE ZAPRASZAM :)
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Re: IX OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW GDAŃSK-REWA

Postautor: juras » 07 czerwca 2016, 22:06

Podsumowując w skrócie konferencję w Gdańsku i nasze spotkanie w Rewie, szczególnie chciałbym odnieść się do osób:

Pani Prof. Anna Dubaniewicz, należą się szczególne podziękowania za zorganizowanie międzynarodowej konferencji, umożliwienie nam w niej udziału i stworzenie nowych perspektyw w diagnozie i leczeniu sarkoidozy.

Arty Prezes Sarko Stowarzyszenia. Dużo rozmawialiśmy. Rozumiem decyzję ale szkoda. Dziękuję Ci za wielki wkład w formalne stworzenie Stowarzyszenia i kilkuletnią pracą na rzecz jego funkcjonowania. Mam nadzieję, że zostaniesz z nami a Twoja wielka wiedza wzbogacona wyjątkową zdolnością komunikowania będzie mogła nam dalej służyć pomocą. Proszę Cię zatem w imieniu swoim i myślę, że większości znających Ciebie, byś została naszym nieformalnym Rzecznikiem Prasowym Stowarzyszenia.

Amelia. Doskonała organizatorka wszystkich spotkań. Dzięki Twojej pracy wszystko się udaje i należą się Ci szczególne podziękowania. Jestem przekonany, że na funkcję w zarządzie szczególnie zasługujesz. Wierzę, że świetnie dasz radę. Czekamy na obiecane tłumaczenia.

Gemini. Byłaś z nami zbyt krótko. Dzięki za przygotowane materiały na walne.

Grupa Plażowa 17. Dzięki wszystkim za miłe przyjęcie grupy bałtyckiej, za rzeczową dyskusję w sprawach dla nas ważnych, za wspaniałą atmosferę na wieczornych spotkaniach wzbogaconą występem Bogusi. Szczególne podziękowania należą się Robertowi i Ani za usługi transportowe i gastronomiczne.

Grupa Bałtycka 14. Byliśmy małą ale fajną grupą w której byłem jedynym facetem. Dziękuję za rodzinną atmosfę, za rybę „piłę” z dodatkami i wszelkie poczęstunki.

Ci, którzy z nami nie byli, niech żałują.

Warto było z nami być i ....., rybę zjeść, poleżeć na plaży i w morze popatrzeć również.

Do następnego spotkania!

Pozdrawiam, juras
juras
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 42
Rejestracja: 27 września 2011, 10:54
Lokalizacja: Lublin


Poprzednia


Wróć do Ogłoszenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron