Pytanie odnośnie grupy na Facebooku

Czy grupę na Facebooku należy ograniczyć wyłącznie do publikowania newsów i ogłoszeń?

TAK
5
100%
NIE
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 5

Pytanie odnośnie grupy na Facebooku

Postautor: Robert » 29 lipca 2017, 17:11

W związku z tym wątkiem chciałbym zapytać Was o opinię odnośnie grupy na Facebooku.
Mogę ją zablokować i pozostawić wyłącznie do publikowania newsów i ogłoszeń, przez uprawnione przeze mnie osoby - może to być kilka osób, odpowiedzialnych i zaufanych.
Oczywiście dla osób, które szukają wsparcia i chcą zadawać pytania będzie odpowiednia informacja odsyłająca do forum.

Moje pytanie bierze się z tego, że Wasza aktywność na Facebooku jest duża, natomiast aktywność na forum wraz z utworzeniem grupy spadła prawie do zera. Struktura grupy na Facebooku jest gówniana, niczego nie da się tam znaleźć, nie ma możliwości podziału tematów, nie ma wielu możliwości, które są na forum. Przez małą przejrzystość wciąż powtarzają się te same pytania, na które odpowiedź od dawna jest na forum.
Facebook jest również niepewny, w każdej chwili, przez jakiegoś dywersanta grupa może zostać zablokowana i nie będziemy mieli na to wpływu. Natomiast forum jest nasze, w każdej chwili możemy je przenieść gdzie nam się tylko zechce, bez większej straty.
Nie chciałbym, żeby ponad 10 lat pracy i cała masa informacji, poszły na marne, a idzie ku temu tylko dlatego, że forum nie plumka Wam w smartfonach. Wiem że są aplikacje obsługujące fora, które wysyłają powiadomienia tak jak Facebook, ale musielibyście napisać z jakich korzystacie, ewentualnie sam poszukam.

Proszę o wzięcie udziału w ankiecie, opinie i komentarze.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: Pytanie odnośnie grupy na Facebooku

Postautor: ARABELA36 » 29 lipca 2017, 19:09

witam ; ja uważam że powinno zostać forum; a fb mnie już wkurza; jest sarkostowarzyszenie i tam info jest wystarczy; ciągle te same pytania ; pisać się już nie chce; a po za tym ludzie chyba są za wygodni; ale to moje zdanie; pozdrawiam :D
Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci cieszyć się małymi rzeczami.

Jeremias Gotthelf
Awatar użytkownika
ARABELA36
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 963
Rejestracja: 21 października 2010, 21:16
Lokalizacja: Ruda śląska


Re: Pytanie odnośnie grupy na Facebooku

Postautor: Kato123 » 29 lipca 2017, 19:24

Jestem za zamknięciem forum na fb, może pozostać tylko do ogłaszania informacji.
Awatar użytkownika
Kato123
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 246
Rejestracja: 26 czerwca 2013, 11:20
Lokalizacja: Śląsk


Re: Pytanie odnośnie grupy na Facebooku

Postautor: Basta » 30 lipca 2017, 07:20

Facebook powinien służyć jako tablica ogłoszeń.
Informacja o zjazdach, spotkaniach, itp, itd. :lol:
Ile razy poszedłem między ludzi, mniejszym wróciłem człowiekiem.
Seneka Starszy (Retor, Lucius Annaeus Seneca 55 r. p.n.e. - 40 r. n.e.)

Zapraszam - http://www.swietochlowice.biz
Awatar użytkownika
Basta
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 278
Rejestracja: 16 czerwca 2016, 11:50
Lokalizacja: Świętochłowice


Re: Pytanie odnośnie grupy na Facebooku

Postautor: Robert » 30 lipca 2017, 10:09

Basta pisze:Facebook powinien służyć jako tablica ogłoszeń.
Informacja o zjazdach, spotkaniach, itp, itd. :lol:

O tym myślałem, plus odnośniki do postów na forum, i właściwie to drugie jest bardziej istotne, bo bez tego to będzie dublowanie strony Sarko Stowarzyszenia, a przecież nie o to chodzi.
Nie wiem czy nie lepiej zamknąć grupę i założyć stronę forum, której struktura jest nieco inna i lepiej by pasowała do takiej koncepcji.

PS
Najbardziej znaną aplikacją, która obsługuje fora dyskusyjne jest Tapatalk Jeżeli ktoś używał, to poproszę o opinię - zainstaluję odpowiedni plugin na forum.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk




Wróć do Ogłoszenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron