Grupa Regionalna Dolny Śląsk

Czy jesteśmy fajni?

Czas głosowania minął 21 grudnia 2010, 22:22

No, Ba!!!
2
100%
po trzech lampkach wina to nawet BARDZO fajni :D
0
Brak głosów
Moja teściowa mówi inaczej, ale ja wiem swoje ;)
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 2

Grupa Regionalna Dolny Śląsk

Postautor: Kamileo » 07 grudnia 2010, 22:22

Cześć!
Drodzy koledzy i koleżanki z (mojego) rejonu Opole-Wrocław, skontaktujcie się proszę ze mną za pomocą maila lub przez wpisanie się w tym wątku.
Chciałbym zorganizować dla Was spotkanie (myślę, ze zaraz po nowym roku) na którym będziemy mieli okazję się poznać, porozmawiać.

To ważne, żebyśmy mieli ze sobą kontakt, by w razie potrzeby służyć sobie pomocą w sprawach związanych z chorobą, wymienić się doświadczeniami, pomyśleć wspólnie o działaniach na rzecz rozwoju S-Stowarzyszenia, czy choćby spotkać się by się "wyżalić", jeśli ktoś ma taką potrzebę.
Pozdrawiam Was serdecznie i czekam na odzew.
Kamil

PS: a nieprzekonanych zapraszam do wypełnienia krótkiej ankiety, której sami jesteście bohaterami ;)
Kamileo
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 53
Rejestracja: 30 stycznia 2009, 21:55


Postautor: ela m » 09 lutego 2011, 13:03

Hej
Ankieta mi się nie podoba, bo pytania są tendencyjne :P
Mało nas w tym rejonie chyba, ja ani z Wrocławia ani z Opola, ale gdyby znaleźli się chętni to przyjadę z przyjemnością
Ela
ela m
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 115
Rejestracja: 07 kwietnia 2008, 12:45
Lokalizacja: dolnośląskie


Postautor: Kamileo » 10 lutego 2011, 23:41

Ciesze się Elu :) Napisz mi na priv skąd dokładnie jesteś, bo zawsze można przebukowac miejsce spotkania o ile oczywiście uzbiera się jeszcze ktoś chętny (Ty jestes pierwsza, po dwóch miesiącach - jak tak dalej pójdzie, to za pół roku będzie nas czwórka ;)

Co do ankiet to nie wiem, czy to dobrze, czy źle, ale tylko takie mi wychodzą... :roll:
Kamileo
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 53
Rejestracja: 30 stycznia 2009, 21:55


Postautor: joko » 15 kwietnia 2011, 21:20

Jestem z Wrocławia i jeśli będzie jakieś spotkanie chętnie się z Wami zobaczę i poznam :)
joko
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 13
Rejestracja: 18 marca 2009, 19:25


Postautor: AMELIA » 16 kwietnia 2011, 08:33

Witaj Joko :) zapraszam do Poznania na Ogólnopolski Zjazd Sarkolódków :):):) my też Cię chętnie poznamy.
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: Gemini » 16 kwietnia 2011, 17:35

Joko :) z Wrocławia do Poznania to żabi skok...szczegóły o Zjeździe, tu w Ogłoszeniach pod hasłem "Zjazd Poznań 2011"

:)
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL




Wróć do Ogłoszenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron