Grupy regionalne - zaloguj się tam

Grupy regionalne - zaloguj się tam

Postautor: Gemini » 21 stycznia 2011, 21:25

DRODZY FORUMOWICZE

Prośbę moją kieruję do nowych jaki i " starszych" forumowiczów. Temat nie jest nowy dot. grup, które już istnieją jednak nie wszyscy o tym wiedzą

Jakiś czas temu stworzone zostały "grupy regionalne" i moja prośba dot. zalogowania się do " swojego" regionu, w ten sposób łatwiej nam będzie się porozumiewać w regionach, wymieniać opinie na temat lekarzy, sytuacji co i gdzie, jak i spotkać się i porozmawiać we własnym gronie na znany nam temat i nie tylko na ten :) a i pośmiać się. W naszej dziwnej chorobie to na pewno ma sens.

Jak się zalogować:


Obok zdjęcia, pod napisem Sarkoidoza, jest kilka działów min hasło " Grupy". Należy kliknąć w hasło " Grupy", rozwinąć ramkę o nazwie Region i zalogować się do wybranego i najbliższego regionu.

Zapraszam
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Postautor: Gemini » 22 stycznia 2011, 23:22

DRODZY FORUMOWICZE

Prośbę moją kieruję do nowych jaki i " starszych" forumowiczów. Temat nie jest nowy dot. grup, które już istnieją jednak nie wszyscy o tym wiedzą

Jakiś czas temu stworzone zostały "grupy regionalne" i moja prośba dot. zalogowania się do " swojego" regionu, w ten sposób łatwiej nam będzie się porozumiewać w regionach, wymieniać opinie na temat lekarzy, sytuacji co i gdzie, jak i spotkać się i porozmawiać we własnym gronie na znany nam temat i nie tylko na ten wesoły a i pośmiać się. W naszej dziwnej chorobie to na pewno ma sens.

Jak się zalogować:

Obok zdjęcia, pod napisem Sarkoidoza, jest kilka działów min hasło " Grupy". Należy kliknąć w hasło " Grupy", rozwinąć ramkę o nazwie Region i zalogować się do wybranego i najbliższego regionu.

Zapraszam
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Re: Grupy regionalne - zaloguj się tam

Postautor: Barbara » 15 marca 2016, 21:50

Uśmiech dla wszystkich :)
\mam prośbę ,chciałabym się dostac do tematu grupy regionalne ,,,
Kiedyś tam wchodziłam
, a teraz mam jakieś ,,zacmienie mózgu ,,, :niedowiarek: i nie mogę tam trafic :mdleje:

chciałabym sprawdzic ,kto jest zapisany w naszym regionie Lubelskim ;)
aby poinformowac o planowanym spotkaniu .
basia
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Re: Grupy regionalne - zaloguj się tam

Postautor: Barbara » 15 marca 2016, 22:08

JUż wiem ,,, :tancze:
wchodzimy w Moje konto/.czyli w swoje konto ;) ./i tam są grupy .
Zapraszam do zapisania się :)
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin




Wróć do Ogłoszenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron