Zjedźmy się! ;) Zrzeszmy się!

Statut i Deklaracja Członkowska, wnioski ze spotkań, informacje różne

Jesteś za stworzeniem stowarzyszenia chorych na sarkoidozę

TAK! Zdecydowanie! Będę aktywnym działaczem!
47
39%
Raczej tak.
69
58%
Raczej nie. Nie mam czasu na takie rzeczy.
3
3%
Nie! To i tak nic nie da.
1
1%
 
Liczba głosów : 120

Postautor: ela m » 26 września 2009, 17:38

Dzięki Piotrek za bieżącą informację. Widzę że organizacja spotkania to praca podnosząca ciśnienie :wink: Dzielnie walczysz i na pewno się spotkamy.
Ja przyjadę, chocbym miała jechac 8 godzin i zaliczyc 3 przesiadki. Co za przygoda z PKP :wink: Są tu jeszcze tacy desperaci???
Z tego co się orientuję nocleg ze śniadaniem to ok 100 zł w przeciętnym bardzo hotelu. Ale przy tej okazji pieniędzy liczyc nie będę, takie spotkanie jest bezcenne :D
ela m
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 115
Rejestracja: 07 kwietnia 2008, 12:45
Lokalizacja: dolnośląskie


Postautor: typisb » 26 września 2009, 20:53

odpowiedź z Włocławka

KOSZT NOCLEGÓW:
7 X POK. 2-U OS(148,00 ZŁ )= 1036ZŁ. ( W CENĘ WLICZONE JEST ŚNIADANIE). UDOSTĘPNIENIE ŚWIETLICY GRATIS.

koszt kolacji: kolacja w cenie od 25 - 36 zł / od osoby
serwis kawowy: kawa, herbata (w termosach) 3 zł. od osoby
napoje zimne woda mineralna 4 zł (w butelkach)
soki różne smaki 4 zł. od osoby cola, fanta
typisb
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 519
Rejestracja: 22 lutego 2009, 21:09
Lokalizacja: katar


Postautor: kamila25 » 27 września 2009, 10:25

ooooooo nieeeee;(
cały czas pamiętałam, żeby się dopisać do listy i ciągle odkładałam to na później.. i teraz już lipa tak zwana:(
do inowrocławia mam na tyle blisko, że mogłabym przyjechać nawet bez noclegu, wpaść, pogadać, wypaść, ale: lecę do egiptu:( 7-15.X.
może następnym razem....:)
bo w oczach tkwi siła duszy
Awatar użytkownika
kamila25
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 93
Rejestracja: 02 grudnia 2008, 14:43
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie


Postautor: Jurek » 27 września 2009, 16:24

Odwołałem zgłoszenie, długo się zastanawiałem czy się zgłosić, ze względu na wesele i inne sprawy.
Nie przewidziałem wszystkiego :(
co by nie powiedzieć, to zawiodłem.
przepraszam.
Każdy ma inną drogę nawet jeśli idzie tą samą drogą co inni,
to idzie we własnych butach i czasem ma tam kamyk.
Awatar użytkownika
Jurek
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2158
Rejestracja: 07 lipca 2007, 16:24
Lokalizacja: opolskie


Postautor: Haniula1010 » 28 września 2009, 00:32

Piotrek- dzięki za odpowiedzi :). Cieszę się, że trzymasz rękę na pulsie.
Jureczku- szkoda :( , ale wiem co to znaczy, gdy sprawy nie układają się po naszej myśli - wszystkim przykro.
Trzymam mocno kciuki za powodzenie zjazdu.
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Postautor: smylka » 28 września 2009, 07:42

ciężko mi powiedzieć........
przygotowania do wesela synusia, praca i terminy
ale nic mnie nie powstrzyma i ja będę, i to z moją połowicą, chyba dla niego bedzie jakieś miejsce?
Lustro jest najodpowiedniejszą książką dla kobiety
smylka
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 333
Rejestracja: 16 października 2006, 12:41
Lokalizacja: Radzymin koła Warszawy


Postautor: Renata » 28 września 2009, 12:33

Piotrek napisał mi na mailu, że chyba spotkanie nie dojdzie do skutku, a tu widzę, że jednak się ludziska wybierają. Włocławek też odemnie daleko, ale już bliżej niż Inowrocław. Myślę intensywnie jak to sobie zorganizować i tu pytania:
1. który to hotel we Włocławku.
2. jak daleko od PKP
3. czy można wziąść z sobą pieski rasy yorkshire terriery w liczbie dwa, bo gdybym przyjechała z mężem samochodem, to musielibyśmy zabrać pieski

Fajnie by było, gdyby się udało spotkać. Pozdrawiam wszystkich Renata.
Renia
"Odwaga nie jest przeciwieństwem strachu, lecz jego przezwyciężeniem"
Karol Bunsch
Awatar użytkownika
Renata
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 832
Rejestracja: 15 października 2006, 22:56
Lokalizacja: Śląsk


Postautor: waldek2 » 28 września 2009, 15:09

Witam,
też oczekuję, co z tego wyjdzie. Zadeklarowałem się, że będę, więc nie zamierzam się wycofać, choć przyznaję, że przerażają mnie koszty, które jak dla mnie są wysokie.
Obrazek
Awatar użytkownika
waldek2
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 121
Rejestracja: 15 października 2006, 11:43
Lokalizacja: Kwidzyn


Postautor: typisb » 29 września 2009, 20:20

Trzy propozycje:

1. Włocławek: http://www.hotelewloc.pl/

KOSZT NOCLEGÓW:
7 X POK. 2-U OS(148,00 ZŁ )= 1036ZŁ. ( W CENĘ WLICZONE JEST ŚNIADANIE). UDOSTĘPNIENIE ŚWIETLICY GRATIS.

koszt kolacji: kolacja w cenie od 25 - 36 zł / od osoby
serwis kawowy: kawa, herbata (w termosach) 3 zł. od osoby
napoje zimne woda mineralna 4 zł (w butelkach)
soki różne smaki 4 zł. od osoby cola, fanta

Mój komentarz: Tanio, bo spotkanie w świetlicy gratis, tylko w samym Włocławku nudno

2. Inowrocław:


wer. A
http://www.hopote.pl/ odpowiedź: Witamy Dziękujemy za zainteresowanie naszym Hotelikiem.Oczywiście mamy dla pana wolny termin od 10.10-11.10.09r .Nasza oferta.,za pokój 3 osobowy 180 zł , pokój 2 osobowy 150zł i pokój 1 osobowy 120 zł..W dobie hotelowej jest sniadanko w formie bufetu szwedzkiego, internet . miejsce postojowe, oraz kawa i herbata.Cena kolacji od osoby wyniesie 60 zł, cena 1 godz wynajmu sali wynosi 45 zł ,plus kawa z podaniem 5 zł .

Mój komentarz: Kolację można zjeść na tzw. mieście, a po śniadaniu w niedzielę spotkanie. Po spotkaniu pospacerować do tęźni, coś zjeść i do domu... Z pokoi możemy korzystać 3-osobowych, korona nikomu nie spadnie...

wer. B
http://www.pokoje-maryla.superturystyka.pl/ śniadanie, kolacja, nocleg + kawa jest pokój do spotkań 80 zł

Mój komentarz: Tania sprawa, do PKP ok 200m, tylko do tężni ok. 1000m

3. Przekładamy na maj 2009

Mój komentarz: Może faktycznie za szybkie tempo jak ktoś napisał, a do maja każdy okrzepnie z myślą wyjazdu i odłoży sobie do skarpety, będzie cieplej, nie będzie padać. Rejonizacja bez zmian.


Odpowiedź muszą znać do czwartku do godz. 21.00, aby zarezerwować miejsca, proszę o konkretne info, czy tak, jeśli tak to proszę podać miasto, jeśli miasto to proszę podać czy pokój ma być pojedynczy, czy dwójka lub trójka. Będzie potrzebna przedpłata. Info na pocztę typisb@poczta.onet.pl

Uwaga! Wybieramy miasto większościowo czyli reszta się podporządkowuje!

ps. wysłałem wszystkim info na pocztę z wyjątkiem smylka@ - odrzuca
typisb
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 519
Rejestracja: 22 lutego 2009, 21:09
Lokalizacja: katar


Postautor: smylka » 30 września 2009, 07:06

wysłałam odpowiedź ma maila

co do miasta. to kazde jest blisko jestem za większością

pozdrawiam gorąco i trzymam kciuki :-)
Lustro jest najodpowiedniejszą książką dla kobiety
smylka
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 333
Rejestracja: 16 października 2006, 12:41
Lokalizacja: Radzymin koła Warszawy


Postautor: ela m » 30 września 2009, 07:33

Co do propozycji przełożenia zjazdu - jestem absolutnie przeciw.
O spotkaniu rozmawiamy od kilku miesiecy, jeśli ktoś do tej pory nie oswoił się z myślą to do maja 2010 też będzie miał problem.
W przyszłym roku możemy spotkać się po raz drugi, prawda?
ela m
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 115
Rejestracja: 07 kwietnia 2008, 12:45
Lokalizacja: dolnośląskie


Postautor: Renata » 30 września 2009, 08:26

Też się już nastawiłam na ten październikowy termin. Ela ma rację, odwlekanie rozmydli temat. Jestem bardzo bardzo za Włocławkiem, bo to daleko , ale Inowrocław to daleko, daleko, daleko. Jechałabym sama, więc jeden nocleg w pokoju dwuosobowym. Może da radę Haniula, jak rodzinne sprawy się ułożą, to do mnie doszlusuje.

Doszły mnie głosy, że można by sobie zanim się ostatecznie zdecydujemy dowiedzieć na forum, kto się wybiera, z grubsza właśnie tu ustalić program.
I jeszcze uwaga, spotkać się musimy w sobotę, bo w niedzielę to raczej jak mam podróż powrotną 7 godzinną przed sobą, to raczej ciężko się skoncentrować na rozmowach.
Stąd potrzebna informacja, kto o której planuje dojechać by ustalić godzinę spotkania. Ja mam planowo przyjechać do Włocławka o 16.00.
Renia
"Odwaga nie jest przeciwieństwem strachu, lecz jego przezwyciężeniem"
Karol Bunsch
Awatar użytkownika
Renata
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 832
Rejestracja: 15 października 2006, 22:56
Lokalizacja: Śląsk


Postautor: typisb » 30 września 2009, 11:10

Jestem za Inowrocławiem, bo mam bliżej :lol: . Ale dostosuję się. Na tą chwilę przyjeżdżam, sobotę mam wolną.

Popieram Renię, aby zjechać się na 16.00 i wieczorem porozmawiać na tematy Stowarzyszenia. Rano to śniadanko, kościółek i do domu.

Zaznaczę tylko, że aby Stowarzyszenie się zawiązało musi być 15 osób na spotkaniu. Poradnik http://poradnik.ngo.pl/x/340249
typisb
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 519
Rejestracja: 22 lutego 2009, 21:09
Lokalizacja: katar


Postautor: Renata » 30 września 2009, 11:53

Już wiemy, że na spotkaniu nie będzie tych 15 osób. Proszę chętnych, którzy nie mogą przyjechać, ale chcieliby by powstało stowarzyszenie o zaznaczenie wyraźne tego w tym wątku. Wpiszemy ich na listę obecności, przedstawimy uzgodnione warunki powstania stowarzyszenia, statutu itp. i będziemy mogli ruszyć z kopyta. Jeżeli mielibyśmy czekać aż się zbieże w realu te 15 osób, to z doświadczenia wiem , że nie nastąpi to nigdy. Proponuję, by następne spotkanie zrobić w Krakowie i wtedy dokończylibyśmy organizację stowarzyszenia. Proszę sarkoludkowie nie zawiedzcie. Jeżeli sami o siebie nie zadbamy, to nikt tego za nas nie zrobi, bo procent chorych na sarko w całej populacji ludzi jest za mały, by się firmom farmaceutycznym chciało sponsorować badania, odnośnie leków na naszą chorobę. Tak mi powiedział lekarz i tylko oddolne naciski, mogą coś w tej materii zrobić. :)
Renia
"Odwaga nie jest przeciwieństwem strachu, lecz jego przezwyciężeniem"
Karol Bunsch
Awatar użytkownika
Renata
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 832
Rejestracja: 15 października 2006, 22:56
Lokalizacja: Śląsk


Postautor: smylka » 30 września 2009, 17:11

Czy w stowarzyszeniu muszą być tylko ci co chorują, czy mogą być inne osoby "obce, zdrowe"
Lustro jest najodpowiedniejszą książką dla kobiety
smylka
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 333
Rejestracja: 16 października 2006, 12:41
Lokalizacja: Radzymin koła Warszawy


PoprzedniaNastępna


Wróć do Stowarzyszenie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość