Zjedźmy się! ;) Zrzeszmy się!

Statut i Deklaracja Członkowska, wnioski ze spotkań, informacje różne

Jesteś za stworzeniem stowarzyszenia chorych na sarkoidozę

TAK! Zdecydowanie! Będę aktywnym działaczem!
47
39%
Raczej tak.
69
58%
Raczej nie. Nie mam czasu na takie rzeczy.
3
3%
Nie! To i tak nic nie da.
1
1%
 
Liczba głosów : 120

Postautor: ela m » 07 października 2009, 06:22

Dzięki Kamila za deklaracje i udanego urlopu :-)
A wszystkich zapisanym: Do miłego zobaczenia w sobotę :-)
ela m
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 115
Rejestracja: 07 kwietnia 2008, 12:45
Lokalizacja: dolnośląskie


Postautor: typisb » 07 października 2009, 20:06

witam podaje noclegi:

pokój nr. 1 3-osob: Barbara + Mary + beata111

pokój nr. 2 2-osob: Renata + Ela_M

pokój nr. 3 2-osob: Smylka + osoba towarzysząca

pokój nr. 4 3-osb: Waldek2 + Tomek_krk + Ryszard

osoby przebywające tylko w sobotę:
Anuta + osoba towarzysząca + Typisb

osoby nie nocujące mają zapewniony wstęp na świetlicę i do restauracji
pieski dopłata w własnym zakresie 20 zł na smyczy i w kagańcu

do soboty!
typisb
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 519
Rejestracja: 22 lutego 2009, 21:09
Lokalizacja: katar


Postautor: Renata » 07 października 2009, 21:30

Dzięki Piotrek za informację. Stała się jasność. Mamy trzy osoby w grupie, które pewnie czytają na forum, ale jeszcze nam nic nie napisały o sobie. Mam nadzieję, że jak się spotkamy, to nam opowiedzą co ich gnębi, a coś mi mówi, że chyba sarko :wink:
Proszę wszystkich , którym leży na sercu powstanie stowarzyszenia, by trzymali za nas kciukasy, by obrady były owocne.
Acha i dzięki kamila25, że wyraziłaś chęć pomocy, jako nauczona z lekka spraw związanych z prawem. Już mam prośbę, byś wczytała się w link podany wyżej odnośnie zakładania stowarzyszenia, z uwzględnieniem możliwości stworzenia z niego organizacji pożytku publicznego, byśmy mogli w przyszłości uzyskać jakimś cufalem 1 % z podatku na działalność statutową.
Renia
"Odwaga nie jest przeciwieństwem strachu, lecz jego przezwyciężeniem"
Karol Bunsch
Awatar użytkownika
Renata
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 832
Rejestracja: 15 października 2006, 22:56
Lokalizacja: Śląsk


Postautor: Mary » 07 października 2009, 22:50

Piotrze dzięki za operatywność :D . Jednak mam nadzieję, Beatko wybaczysz mi, ale ze względów osobistych potrzebuję 2-os. pokój i chce porwać tam Basię... , która mam nadzieję wytrzyma tę jedną noc ze mną... Cóż stara jestem i mam swoje natręctwa... :wink:

Kobieta zmienną jest. Piotrze napisałam do Beatki, mam nadzieję, że zrozumie, a teraz poprosze Cie o zmiane... :).
Marysia
"...rzeczy trudne to te, które robi się dziś, a niemożliwe to te, które zrobi się jutro"
Awatar użytkownika
Mary
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 585
Rejestracja: 17 października 2006, 20:52
Lokalizacja: Warszawa


Postautor: ela m » 08 października 2009, 06:38

Dla własnej wygody skopiowałam sobie z linka www.ngo.pl wszystkie odpowiedzi nt stowarzyszenia do jednego pliku w wordzie. Ma 40 stron ale szybko sie czyta. Mogłabym podesłać zainteresowanym, ale nie umiem dodać załącznika. Moze zresztą wszyscy się wczytali i już ;-)
Gdyby jednak ktoś był zainteresowany to mogę wysłać np z onetu tylko adres potrzebuję inny niż forumowy.
Mogę też podrukować / pokserować jakby coś było potrzebne, np ustawy?
Jak sądzicie co się przyda?
ela m
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 115
Rejestracja: 07 kwietnia 2008, 12:45
Lokalizacja: dolnośląskie


Postautor: typisb » 08 października 2009, 07:49

Nie rozumiem i mam serdecznie dość, nie jestem Biurem Podróży, mam dość telefonów i sms-ów i ciągłych zmian, wybrzydzania co do posiłków, niezdecydowania i insynuacji, że zarabiam!

NIE BĘDĘ DZWONIŁ DO HOTELU 9 RAZ ABY COKOLWIEK ZMIENIAĆ!


Rezygnuje! Pieniądze odeśle każdemu dziś, na konto + procent (kwota zysku na moim koncie wygenerowaną), żeby nie było gadania, że zarobiłem.

Rezerwacje w HOTELU są zrobione, sala za darmo, stoliki na kolację umówione, MOŻECIE POJECHAĆ LUB NIE. Nie interesuje mnie ta sprawa, dla mnie wątek zamknięty, myślałem, że mam do czynienia z osobami dorosłymi, ale się przeliczyłem. Mnie nie będzie, mam co robić. Jeśli się spotkam to tylko z osobami poważnymi i dorosłymi!

ps. Panowie ta sprawa nie dotyczy Was.
typisb
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 519
Rejestracja: 22 lutego 2009, 21:09
Lokalizacja: katar


Postautor: ela m » 08 października 2009, 08:34

Nie proszę nie odsyłaj pieniedzy. Ja chcę przyjechać!!!
Nie wiem o co chodzi, mogę być w pokoju trzyosobowym a nawet jeśli komuś potrzebny jest pokój jednoosobowy to dopłacę, nie ma problemu.
No kochani już jesteśmy tak blisko, nie poddawajmy się.
ela m
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 115
Rejestracja: 07 kwietnia 2008, 12:45
Lokalizacja: dolnośląskie


Postautor: Renata » 08 października 2009, 09:23

Piotr, tak to juz jest jak się coś załatwia, wszak załatwiałeś już wiele razy. Nie jesteśmy dziećmi i nie ma się o co obrażać i tylko konstruktywnie załatwić sprawę. Proszę odeślij wszystkie te pieniądze do mnie ja porowadzę sprawę dalej. Odbraź się i przyjeżdżaj :)
Jestem też zmienną kobietą i trochę Mary rozumiem. Jutro załatwię tak jak sobie życzycie, bo podejrzewam, że nie ma tłoku w tym hotelu i możemy zrobić w innych konfiguracjach w/g życzenia. To ma też być dla nas przyjemność. Tylko pamiętajcie, że cena pokoju zależy od wielkości.
Niestety, właśnie rozmawiałam z Piotrem i nie chce mi odesłać tych pieniędzy od Was,odeśle każdemu z osobna. Załatwiam to w takim razie sama za własne pieniądze. Proszę napisać tu na forum za kogo mam założyć, bym nie została z ręką w nocniku.
Renia
"Odwaga nie jest przeciwieństwem strachu, lecz jego przezwyciężeniem"
Karol Bunsch
Awatar użytkownika
Renata
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 832
Rejestracja: 15 października 2006, 22:56
Lokalizacja: Śląsk


Postautor: ela m » 08 października 2009, 09:36

To ja poproszę za mnie założyć, będę napewno.
Zrezygnowałam z kilku fajnych rzeczy żeby móc sie z Wami spotkać.
Pierwsze koty za płoty, z następnym zjazdem bedzie lepiej :-)
ela m
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 115
Rejestracja: 07 kwietnia 2008, 12:45
Lokalizacja: dolnośląskie


Postautor: waldek2 » 08 października 2009, 09:42

Ja ze swej strony proponuję tylko żeby wszystkie sprawy omawiać wyłącznie na forum. Pisanie emaili, telefony, sms nie są dobrym rozwiązaniem. Potem zawsze cos komuś umyka, a organizator przedsięwzięcia tylko cierpi, bo nie potrafi zrozumieć lub dogodzić komuś.
Renato rozumiem Piotra, że jak pobrał od nas pieniądze to nam je oddaje.

Piotrku, z tymi odsetkami (zyskiem) to nie przeginaj, bo znowu się zapędzisz w kozi róg. Jak przyjdzie Tobie nieparzystą liczbę groszy podzielić przez parzystą liczbę wpłacających to będzie trzeba jednogroszówkę podzielić przy użyciu piłki. I znowu ktoś może coś zarzucić.
Z mojej strony dziękuję Tobie za wysiłek i jeżeli poniosłeś jakiś koszty np. koszt przelewu zwrotnego w związku z tymi 50 zł, które Tobie wpłaciłem proszę żebyś je potrącił oddając pieniądze.
Obrazek
Awatar użytkownika
waldek2
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 121
Rejestracja: 15 października 2006, 11:43
Lokalizacja: Kwidzyn


Postautor: typisb » 08 października 2009, 09:49

Ostatni telefon mnie „dobił”: bo jak ja śmiałem położyć trzy kobiety razem, bo jedna z nich może kaszle! To tylko utwierdziło mnie w słuszności decyzji, którą podjąłem. Rozmawiałem z każdym przez telefon, omawiałem warunki i myślałem, że robię to z dorosłymi. Czym ja jestem organizatorem wycieczek, biorę za to wynagrodzenie? Podjąłem się, jedynie dlatego, że od ponad roku, czytam tu „jęki” że warto się zobaczyć i coś zrobić itp. Ale na tych „jękach” się kończyło! Koniec.
typisb
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 519
Rejestracja: 22 lutego 2009, 21:09
Lokalizacja: katar


Postautor: ela m » 08 października 2009, 10:20

Piotrek :slonko:
szkoda Twoich nerwów, troszkę dystansu do jęczących nabierz
ja mam dwoje małych dzieci i mam tak przez 365 dni w roku, do tego dobijają mnie rodzice i mój kochany mąż, który czasem zachowuje się gorzej niż dzieci :P (OK jak to napisałam to dotarło do mnie że stres to moje drugie imię; ale przecież trzeba żyć dalej)
Jestem Ci wdzięczna za Twoje starania i podobnie jak Waldek uważam że koszty przelewu to powinieneś sobie potrącić, a nie dodawać jakiś fikcyjny zysk w oszałamiającej wysokości 3 groszy.
ela m
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 115
Rejestracja: 07 kwietnia 2008, 12:45
Lokalizacja: dolnośląskie


Postautor: Renata » 08 października 2009, 10:35

Sorry Piotrek, pewnie mnie poniosło, jak Ci starałam się przedstawić teoretycznie czyjś punkt widzenia. Oczywiście, że pieniądze jak chcesz odesłać to nie mnie bo nikt Cie do tego nie upoważnił, a ja stałabym się uzurpatorem. Cholerka, wszyscy jesteśmy nerwowi, to pewnie przez ten upał dzisiejszy.
Spokojne, spokojnie.
Jeszcze raz proszę jasno napisać kto się wybiera na 100% w sobotę do Włocławka, bo chcę tam zadzwonić i ustalić to jeszcze raz. Myślę , że wszyscy co już się zgłosili, ale proszę mi to tutaj napsiać, z ewentualnymi sugestami. Piotrek też proszę przyjedź. Właściwie to Twój punkt widzenia też rozumiem. Jak ciężko nam się wczuć w intencje innych ludzi. Nasze impulsywne reakcje, może też są trochę spowodowane głupią sarko. Nie dajmy się jej nami manipulować :wink:
Renia
"Odwaga nie jest przeciwieństwem strachu, lecz jego przezwyciężeniem"
Karol Bunsch
Awatar użytkownika
Renata
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 832
Rejestracja: 15 października 2006, 22:56
Lokalizacja: Śląsk


Postautor: waldek2 » 08 października 2009, 13:29

Renata pisze:Jeszcze raz proszę jasno napisać kto się wybiera na 100% w sobotę do Włocławka, bo chcę tam zadzwonić i ustalić to jeszcze raz. Myślę , że wszyscy co już się zgłosili, ale proszę mi to tutaj napsiać, z ewentualnymi sugestami. [b]


Potwierdzam przyjazd. Warunki bez zmian czyli pokój trzy lub dwu osobowy.
Obrazek
Awatar użytkownika
waldek2
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 121
Rejestracja: 15 października 2006, 11:43
Lokalizacja: Kwidzyn


Postautor: Barbara » 08 października 2009, 16:34

Hej witam ,,,nie wiem co mam powiedziec ,,
Co prawda mam okulary plus 2 ,,ale pisac tak to troszke jednak niegrzecznie ,,,

A juz opinia co do zysków ,,posadzan ,,przepraszam bardzo ,,,
Nie lubie i bardzo mi przykro gdy wynika taka atmosfera ,
rzeczywiscie inni moga pomyslec o nas zle ,i potwierdzi sie teza ze internet gromadzi osoby /nieodpowiedzialne lekko powiedziane ,///

Byłam jedna z ostatnich osób które sie zglosiły i włozyłam wiele wysiłku by tam pojechac
Oczekiwałam wielu kłopotów i mam je nadal ,ale nie spodziewałam sie takiego obrotu sprawy ,,

Jestem osoba mieszkajaca na wsi ,i nie widze najmniejszego Kłopotu w wynajeciu pokoju w Hotelu ,,,???
Mamy dobe komputerów ,,mozna zmieniac rezewacje ,,kazdy płaci i korzysta z tego za co zapłaci ???

To jest naturalne i oczywiste ze Kazdy jest inny ,
Piotrek ty deklarujac sie napewno nie raz organizowałes takie zloty i nie wiem czemu to zamieszanie ,,,

Od poczatku z Marysia pisalismy o pokoju 2 osobowym prawda ?,
Osobiscie cie pytałam ,,potem TY wystapiłes z pomysłem trójki ,Najpierw Marysia sie zgodziła ale potem obie uznalismy ze bardziej nam odpowiada 2 i moja była taka ocena ,,,

Beatka jest pewnie ekstra osoba
/ale kazdy ma osobiste problemy i to nie dotyczyło jej /

Nie widziałam zadnego problemu w tym zeby była jednak dwójka -za pokój sie płaci i watpie zeby nam odmówili .

Trudno osobom obcym zupełnie ,,tak jak ja w ciagu chwili podjac decyzje i jeszcze gdy sie nie chce nikogo urazic !!!

Nie wiem czemu to wszystko pisze -pewnie chce zrozumiec ,?



bardzo sie ciesze ze ty ,Renatko jestes i dzis napisałas ,,,
I ELA i wogóle jezeli ktos jeszcze dobrze zyczy temu spotkaniu -dziekuje

mozna stracic wiare gdy resztkami dobrej woli -starasz sie spotkac z osobami które szanujesz ..
A czytasz taki wpis ,,,

Uwazam ze Marysia nie zrobiła nic zlego i nie napisała nic złego ,

To sa wyłacznie moje odczucia i ja za nie odpowiadam ,,
Piotrek pomysl moze za szybko to napisałes ,,podjołes fajna inicjatywe -czy warto to popsuc ,,

Jeszcze nie rozmawiałam z Marysia
Ona pewnie bedzie ,w jeszcze wiekszym szoku ,,ja czuje sie winna bo ja namówiłam na to spotkanie ,

,zaraz zadzwonie do niej i dam odpowiedz Renatko czy przyjade ,,

Swiat nigdy nie był prosty ,,
Pozdrawiam wszystkich Basia..

Dodane po 7 minutach:

Hej ,,napisałam posta ,,po przeczytaniu poprzedniej strony ,,czyli tego wpisu Piotrka
teraz weszłam na dalsze wpisy ,,
Jeszcze chwile temu sadziłam ze PIotrek sie zagalopowałes ,,,
ale teraz ,,gdy czytam cie przykro mi ,,,pomyliłam sie ,,

Cytat=Rozmawiałem z każdym przez telefon, omawiałem warunki i myślałem, że robię to z dorosłymi.

To nieprawda ,nie rozmawiałes ze mna ,,i nie omawiałes ,,zgłoszenie moje dotyczyło 2 osób,,pokój dwuosobowy -Włocławek ,,,
wplacono za dwie osoby uczciwie =Prawda ....

Basia,,
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


PoprzedniaNastępna


Wróć do Stowarzyszenie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości