Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Leczenie alternatywne - maść PIYAN PING 999

Sterydoterapia - objawy niepożądane, skutki uboczne, dieta. Cytostatyki, Leki przeciwzapalne, Leczenie alternatywne

Leczenie alternatywne - maść PIYAN PING 999

Postautor: Robert » 15 czerwca 2015, 23:25

Chciałbym się z Wami podzielić znaleziskiem mojej żony, która od ok 3 lat boryka się z silnymi problemami skórnymi.
Problemy mojej żony mają podłoże autoimmunologiczne i są mocno złożone, dermatolog się pogubił, bo nałożyły się na siebie objawy przynajmniej trzech chorób z autoagresji i są problemy z przypisaniem objawów, a więc i z leczeniem.
Ok 3 lata temu u mojej żony obok alergii sezonowej pojawiła się wysypka alergiczna na twarzy. Początkowo były to sporadyczne przypadki, jednak w miarę upływu czasu wysypki zdarzały się coraz częściej, aż w końcu nabrały charakter ciągły. Jedyny lekiem przynoszącym ulgę był dexaven, steryd podawany domięśniowo. Niestety lekarze przepisywali go niechętnie, a właściwie to tylko pod naporem mojej żony, której było wszystko jedno, aby tylko przestało swędzieć. Zastrzyk brała średnio raz w tygodniu, trwało to jakieś ostatnie dwa lata.
Kilka miesięcy temu, żona, serfując po forach podobnych do naszego, natknęła się na informację o chińskiej maści PIYAN PING 999. Jak pewnie wiecie, jestem bardzo sceptycznie nastawiony do tego typu wynalazków, jednak żona była uparta i kazała mi kupić to chińskie cudo. Cena nie była odstraszająca, więc zaryzykowałem i zamówiłem. A co tam, pomyślałem, pewnie kolejny wymysł typu jagody acai, zielony jęczmień, wilkakora itp. który ani nie zaszkodzi ani nie pomoże.
No i się pomyliłem.
Maść pomogła - odkąd żona jej używa ani razu nie miała wysypki, nie bierze zastrzyków, jest przeszczęśliwa, bo objawy zniknęły jak ręką odjął. Szukając informacji w internecie znalazłem same pozytywne opinie, ludzie stosują maść na różne schorzenia skóry i praktycznie nie spotkałem się z żadną negatywną opinią. Zresztą sami możecie poszukać i się przekonać.
Maść, i nie tylko, do kupienia jest pod tym linkiem:
http://orient-brasil.otwarte24.pl/171,P ... na-1450-zl

Jest tanio, sklep jest pewny, maść jest oryginalna, kupowałem już kilka razy i nie było problemu.
Po złożeniu zamówienia dostaniecie maila z danymi do przelewu. Sprzedający mieszka w Tajlandii, ale przelew robi się na konto w Polsce. Opcji za pobraniem nie ma. Koszt przesyłki zwykłej to 5zł, ja tak zamawiam i nie miałem do tej pory problemu, jedyny minus to że się czeka ok 2 tygodnie na dostawę.
Gdzie indziej też możecie kupić, ale będzie drożej a i na podróbki można trafić, a tu jest oryginał 100%.
Maść jest skuteczna na różne choroby, od jakiegoś czasu stosuje ją również mój syn, który ma problemy z trądzikiem. Niedawno przeszedł kurację bardzo silnym antybiotykiem, z miernym skutkiem, stracił grube pieniądze, a po kilku dniach stosowania maści, która kosztuje 1/20 ceny antybiotyku efekty są lepsze.

Może ktoś z was kiedyś zaryzykuje i sprawdzi czy maść jest skuteczna na zmiany skórne wywołane przez sarkoidozę. Jeżeli znajdzie się jakiś chętny "królik doświadczalny" to proszę o relację.
Ja nie mam zmian skórnych więc nie mam jak przetestować.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor

Re: Leczenie alternatywne - maść PIYAN PING 999

Postautor: pola1213 » 16 czerwca 2015, 21:11

Skoro zachwalasz to wypróbuję.
Ogólnie również jestem sceptycznie nastawiona do różnych wynalazków, a szczególnie tych drogich.
Jednak od kiedy jestem chora to wypróbowałam wilkakorę, padmę, wyciąg z ogórecznika - ten myślę że jest ok dla organizmu , chociaż żadnych efektów nie było. Wypróbowałam też preparat do oczyszczania organizmu untoxin, bo mi kuzynka polecała, ale drogi i mi nic nie dał.
Moje dziecko ma natomiast problem z kamieniem na zębach, musi czyścić co pół roku. Ostatnio odkryłyśmy pastę z wyciągiem z drzewa neem i jest obiecująca, zęby jakby wybielały. A przy zamówieniu zakupiłam też odżywkę do włosów z kaktusa i też jest super, włosy są lśniące i mocniejsze. Link: http://www.daburdirect.pl/60/Pasta-do-Z ... kej-100-ml.
pola1213
Rozgląda się
Rozgląda się

Re: Leczenie alternatywne - maść PIYAN PING 999

Postautor: pola1213 » 16 czerwca 2015, 21:19

Zapomniałam dodać że ta pasta czyści osad lepuej niż inne, ale smakuje paskudnie, jak mydło.
Pozdrawiam
pola1213
Rozgląda się
Rozgląda się

Wróć do Leczenie