Leczenie alternatywne - maść PIYAN PING 999

Sterydoterapia - objawy niepożądane, skutki uboczne, dieta. Cytostatyki, Leki przeciwzapalne, Leczenie alternatywne

Leczenie alternatywne - maść PIYAN PING 999

Postautor: Robert » 15 czerwca 2015, 23:25

Chciałbym się z Wami podzielić znaleziskiem mojej żony, która od ok 3 lat boryka się z silnymi problemami skórnymi.
Problemy mojej żony mają podłoże autoimmunologiczne i są mocno złożone, dermatolog się pogubił, bo nałożyły się na siebie objawy przynajmniej trzech chorób z autoagresji i są problemy z przypisaniem objawów, a więc i z leczeniem.
Ok 3 lata temu u mojej żony obok alergii sezonowej pojawiła się wysypka alergiczna na twarzy. Początkowo były to sporadyczne przypadki, jednak w miarę upływu czasu wysypki zdarzały się coraz częściej, aż w końcu nabrały charakter ciągły. Jedyny lekiem przynoszącym ulgę był dexaven, steryd podawany domięśniowo. Niestety lekarze przepisywali go niechętnie, a właściwie to tylko pod naporem mojej żony, której było wszystko jedno, aby tylko przestało swędzieć. Zastrzyk brała średnio raz w tygodniu, trwało to jakieś ostatnie dwa lata.
Kilka miesięcy temu, żona, serfując po forach podobnych do naszego, natknęła się na informację o chińskiej maści PIYAN PING 999. Jak pewnie wiecie, jestem bardzo sceptycznie nastawiony do tego typu wynalazków, jednak żona była uparta i kazała mi kupić to chińskie cudo. Cena nie była odstraszająca, więc zaryzykowałem i zamówiłem. A co tam, pomyślałem, pewnie kolejny wymysł typu jagody acai, zielony jęczmień, wilkakora itp. który ani nie zaszkodzi ani nie pomoże.
No i się pomyliłem.
Maść pomogła - odkąd żona jej używa ani razu nie miała wysypki, nie bierze zastrzyków, jest przeszczęśliwa, bo objawy zniknęły jak ręką odjął. Szukając informacji w internecie znalazłem same pozytywne opinie, ludzie stosują maść na różne schorzenia skóry i praktycznie nie spotkałem się z żadną negatywną opinią. Zresztą sami możecie poszukać i się przekonać.
Maść, i nie tylko, do kupienia jest pod tym linkiem:
http://orient-brasil.otwarte24.pl/171,P ... na-1450-zl

Jest tanio, sklep jest pewny, maść jest oryginalna, kupowałem już kilka razy i nie było problemu.
Po złożeniu zamówienia dostaniecie maila z danymi do przelewu. Sprzedający mieszka w Tajlandii, ale przelew robi się na konto w Polsce. Opcji za pobraniem nie ma. Koszt przesyłki zwykłej to 5zł, ja tak zamawiam i nie miałem do tej pory problemu, jedyny minus to że się czeka ok 2 tygodnie na dostawę.
Gdzie indziej też możecie kupić, ale będzie drożej a i na podróbki można trafić, a tu jest oryginał 100%.
Maść jest skuteczna na różne choroby, od jakiegoś czasu stosuje ją również mój syn, który ma problemy z trądzikiem. Niedawno przeszedł kurację bardzo silnym antybiotykiem, z miernym skutkiem, stracił grube pieniądze, a po kilku dniach stosowania maści, która kosztuje 1/20 ceny antybiotyku efekty są lepsze.

Może ktoś z was kiedyś zaryzykuje i sprawdzi czy maść jest skuteczna na zmiany skórne wywołane przez sarkoidozę. Jeżeli znajdzie się jakiś chętny "królik doświadczalny" to proszę o relację.
Ja nie mam zmian skórnych więc nie mam jak przetestować.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3906
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: Leczenie alternatywne - maść PIYAN PING 999

Postautor: pola1213 » 16 czerwca 2015, 21:11

Skoro zachwalasz to wypróbuję.
Ogólnie również jestem sceptycznie nastawiona do różnych wynalazków, a szczególnie tych drogich.
Jednak od kiedy jestem chora to wypróbowałam wilkakorę, padmę, wyciąg z ogórecznika - ten myślę że jest ok dla organizmu , chociaż żadnych efektów nie było. Wypróbowałam też preparat do oczyszczania organizmu untoxin, bo mi kuzynka polecała, ale drogi i mi nic nie dał.
Moje dziecko ma natomiast problem z kamieniem na zębach, musi czyścić co pół roku. Ostatnio odkryłyśmy pastę z wyciągiem z drzewa neem i jest obiecująca, zęby jakby wybielały. A przy zamówieniu zakupiłam też odżywkę do włosów z kaktusa i też jest super, włosy są lśniące i mocniejsze. Link: http://www.daburdirect.pl/60/Pasta-do-Z ... kej-100-ml.
pola1213
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 38
Rejestracja: 03 czerwca 2014, 17:34
Lokalizacja: rybnik


Re: Leczenie alternatywne - maść PIYAN PING 999

Postautor: pola1213 » 16 czerwca 2015, 21:19

Zapomniałam dodać że ta pasta czyści osad lepuej niż inne, ale smakuje paskudnie, jak mydło.
Pozdrawiam
pola1213
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 38
Rejestracja: 03 czerwca 2014, 17:34
Lokalizacja: rybnik




Wróć do Leczenie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron