Sarkoidoza (pytanie)

Postautor: kiwior » 29 kwietnia 2012, 21:29

Kasiu nie mam rady dla Ciebie w sprawie nozek,przykro mi :-( :-( :-( .Wszystkie moje sposoby spalily na panewce,cokolwiek robie to tylko mi ulzy,tak jak pisze Basia.Z moimi nozkami jest gorzej niz w Chorzowie :-( :-( ,czas chyba po tych swietach polozyc sie w szpitalu.Czuje,ze juz jest pora,bo rumien wykwita.A o tym powinnam pisac w swojej historii,aletak wyszlo.Kasiu damy rade,musimy-choc na ten moment malo wiary we mnie....Buziaczki:)))
kiwior
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 333
Rejestracja: 17 kwietnia 2008, 22:10
Lokalizacja: tarnow-malopolska


Sarkoidoza i kaszel

Postautor: robertsz75 » 29 sierpnia 2012, 17:58

Witam !
W sierpniu tego roku dowiedziałem się że mam sarkoidozę 1 stopnia , od kwietnia suchy kaszel nie daje mi żyć , teraz doszły bóle stawów i puchną mi nogi w kostkach , macie jakiś sprawdzony sposób na pozbycie się tego kaszlu ?
Pozdrawiam !
Ps. Proszę o odpowiedzi na meila robertszubert1@wp.pl
robertsz75
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 41
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 17:49
Lokalizacja: Legnica


Postautor: Pollo » 30 sierpnia 2012, 07:00

kaszel tak szybko nie minie, ja miałem podobnie za pierwszym razem, kaszel mnie męczył kilka miesięcy, a nasilał się po zmianie pozycji na lezącą
Pollo
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 309
Rejestracja: 08 sierpnia 2010, 17:03
Lokalizacja: południe kraju (bardziej na zachód)


Postautor: AMELIA » 31 sierpnia 2012, 22:39

Witaj Robert
nie chcę Cię martwić ale kaszel mnie męczył chyba przez trzy zimy pod rząd a poszedł sobie wraz z remisją sarko, więć musisz być dzielny przetrwać, aż samo minie no i wspomagać się syropami i wziewkami
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Poprzednia


Wróć do 100 pytań i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

cron