powiększone węzły szyjne podżuchwowe

powiększone węzły szyjne podżuchwowe

Postautor: arturtur » 06 maja 2012, 17:35

Witam, mama sakro II stopnia, około tygodnia temu zauważyłem guzka pod żuchwą, wizyta u laryngologa- stwierdził, że to od sarkoidizy, że węzły są wszędzie powiększone. Czy ktoś miał podobny obiaw
arturtur
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2012, 21:40


Postautor: Gemini » 06 maja 2012, 22:27

Witaj ...tak, ja, pierwsza oznaka sarko u mnie to był węzeł pod zuchwą, dalej pewnie było inaczej.... :) jak to w sarko .... ale swoją drogą diagnosta z tego lekarza, pozazdrościć ....tylko tak dalej, utrzymuj z nim kontakt i z pulmonologiem oczywiście też wypada się zaprzyjaźnić ....

Jakby co pisz co u Ciebie, może opisz swoją historię, będzie nam łatwiej pogadać co i jak .....

pozdrowionka ...
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Postautor: mirgry » 22 listopada 2012, 15:35

Witam, czy ktoś ma powiekszone węzły chłonne - trzustki i wątroby ? Mam sarkoidozę II stopnia , a tak w ogóle to choruje na sarkoidozę od 5 lat. Mam powiększone wneki płucne, zmiany na skórze , chore oczy a ostatnio bóle w j. brzusznej. Od jutra zaczynam terapie sterydami calcortem. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mirgry
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 114
Rejestracja: 13 listopada 2012, 10:40
Lokalizacja: Szczecin




Wróć do 100 pytań i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości

cron