Dieta Dukana?

Dieta Dukana?

Postautor: elmirka3 » 12 sierpnia 2013, 14:24

Czy bedąc chorym na sarko można stosować dietę Dukana?
elmirka3
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 2
Rejestracja: 08 sierpnia 2013, 11:54
Lokalizacja: Wielka Brytania


Re: Dieta Dukana?

Postautor: Gemini » 12 sierpnia 2013, 18:04

nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba ktoś na forum ją stosował. Osobiście jestem przeciwna tak drastycznym dietom w tej chorobie, bo to głównie białko i jak to w sarko nigdy nie wiadomo.Niby w srakoidozie nie ma wskazań do jakiś szczególnych diet, ale czy dukan to dobry pomysł, ta dieta ogólnie jest uważana za kontrowersyjną, Zajżyj do "pogaduszek", zdaje się ze tam dziewczyny o tym pisały.
Wpisz w wyszukiwarkę, w prawym rogu na górze strony, hasło którego szukasz, w tym przypadku dieta dukana i powinny się wyświetlić posty w tej sprawie.
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Re: Dieta Dukana?

Postautor: Robert » 12 sierpnia 2013, 20:35

elmirka3 pisze:Czy bedąc chorym na sarko można stosować dietę Dukana?

Pytanie jest zbyt ogólne, na sarko można różnie chorować, mieć różne stadia i stopnie zaawansowania, brać sterydy lub być po, itd, itp. Poza tym dieta Dukana nie jest dietą obojętną dla zdrowia, obciąża organizm, a przy sarko ten organizm i tak jest już obciążony.
Jeżeli masz problem z nadwagą zbadaj się najpierw pod kątem tarczycy, cukrzycy itd, bo może tam tkwi przyczyna.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk




Wróć do 100 pytań i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron