Leczyć się chemia czy innymi metodami

Leczyć się chemia czy innymi metodami

Postautor: zowgiz » 10 lutego 2014, 20:54

Witam serdecznie i zwracam się z następująca prośbą. Mam córkę w wieku 53 lat, z sarkoidozą płuc i byłbym wdzięczny za radę leczenia tej choroby metodami naturalnymi np. ziołami dr.Marka Skoczylasa, lub jak korzystać z programu dr.Rath Realth'a oraz ewentualnie innymi podobnymi, ponieważ lekarz leczący sugeruje leczenie „chemią” i nie wiemy na co się decydować..
Byłbym również wdzięczny za kontakt z osobą, która naturalnymi metodami się leczy lub leczyła.
Będę wdzięczny za jakąkolwiek odpowiedź. Pozdrawiam == zowgiz Zielona Góra
zowgiz
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 lutego 2014, 11:25
Lokalizacja: Zielona Góra


Re: Leczyć się chemia czy innymi metodami

Postautor: Robert » 11 lutego 2014, 19:42

Informacje zawarte na stronie, są zamieszczone tylko i wyłącznie do celów informacyjnych i mają służyć czytającemu wyłącznie do poszerzenia wiedzy na temat chorób autoimmunologicznych. Opis metod prezentowanych na stronie nie może być podstawą do rozpoczęcia leczenia którąkolwiek z powyższych metod i nie jest namową do zaprzestania obecnego procesu leczenia czy podjęcia leczenia jakąkolwiek inną metodą. Strona nie zawiera porad medycznych – stronę należy traktować jako dziennik osoby, która na własną odpowiedzialność zdecydowała się na zastosowanie naturalnej metody leczenia choroby autoimmunologicznej. Zawartość strony nie może być nie interpretowana jako porada medyczna.

Powyższa informacja zamieszczona jest na stronie dr.Marka Skoczylasa. Trudno żebyśmy traktowali tę metodę poważnie, skoro sam autor nie chce brać za nią odpowiedzialności.

lekarz leczący sugeruje leczenie „chemią” i nie wiemy na co się decydować..

Jeżeli nie podoba sie wam leczenie sugerowane przez obecnego lekarza, zawsze można się skonsultować u innego. Co to za lekarz i co dokładnie mamy rozumieć przez leczenie „chemią”?

I ostatnie pytanie, po co chodzicie do lekarza, skoro potem podważacie jego kompetencje i szukacie pomocy u zielarzy i znachorów (naciągaczy)?
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: Leczyć się chemia czy innymi metodami

Postautor: gosieq87 » 26 lutego 2014, 10:49

Zgadzam się z Robertem-zawsze można skonsultować się z innym lekarzem. macie do tego prawo. z doświadczenia wiem, że nie zawsze jeden lekarz wystarcza. jeśli trafiliście do lekarza, który w swojej specjalizacji nie posiada sarkoidozy, to lepiej znaleźć takiego który zna nowości w tej dziedzinie. sama mam sarko płuc i nie przyjmuje sterydów. a jeśli chodzi o zioła o które pytasz to powiele swoją wypowiedź w innym temacie -> nie znalazłam żadnej osoby która by stosowała tę i inne kontrowersyjne metody.
Pozdrawiam i dużo zdrowia :)
... życie nie jest tym, co dostajemy, lecz tym, czego nie powinniśmy oddawać...
Awatar użytkownika
gosieq87
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 59
Rejestracja: 05 kwietnia 2007, 15:19
Lokalizacja: szczecin


Re: Leczyć się chemia czy innymi metodami

Postautor: Nusia » 27 lutego 2014, 19:57

Czyżby na forum zakradły się "chochliki", które pytają lub sugerują leczenie metodami, które nie potwierdziły nawet w 0,01 % wyleczenia sarkoidozy. Nie traćmy zdrowego rozsądku. Naciągaczom mówimy stanowcze NIE.
Nie szukaj szczęścia w gwiazdach cudzego nieba, kiedy własne wisi Ci nad głową
Awatar użytkownika
Nusia
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 213
Rejestracja: 09 stycznia 2011, 18:51
Lokalizacja: śląsk


Re: Leczyć się chemia czy innymi metodami

Postautor: emilka33 » 01 marca 2014, 22:28

Po nawrocie sarkoidozy moja lekarka poleciła mi metody niekonwencjonalne, w myśl zasady, że jak nie szkodzi to czemu nie spróbować. Leczę się od trzy miesiący:
- padmą basic 4 tabletki dziennie
- neoglandyną 4 tabletki dziennie
- grzybek tybatański - szklanka kefirku raz dziennie.
I chociaż średnio wierzę w takie "cuda" to po 3 miesiącach wreszcie nastąpiła regresja i wnęki płucne i węzły zmniejszyły się o 30%.
Nie mam pojęcia czy to zasługa tych leków (ogólnie dostępnych w aptece, oczywiście poza grzybkami) ale jedno jest pewne, wzmocniły mój organizm, przez sarkoidozę łapałam wszystko od wszystkich, ciągle przeziębienie, zapalenie krtani, zimno na ustach, a teraz nic, kataru nie miałam już od ponad dwóch miesięcy.
Stąd nadal zamierzam stosować tę kurację, tyle że bez kefiru, bo nie daję rady już go pić... po prostu przestał mi smakować, do tego jest przy tym trochę zabawy.
emilka33
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 12
Rejestracja: 13 października 2013, 14:27
Lokalizacja: Warszawa


Re: Leczyć się chemia czy innymi metodami

Postautor: gosieq87 » 02 marca 2014, 12:52

nie chciałabym studzić Twojego entuzjazmu i mam nadzieję, że w dłuższej perspektywie czasu potwierdza się Twoje słowa o cofnięciu choroby. natomiast z medycznego punktu widzenie jeśli sarkoidoza była w stadium II i nastąpiło zmniejszenie się wnęk płucnych oraz węzłów chłonnych, to choroba postępuje i wkracza powoli w stadium III, w którym dojdą zmiany na płucach.
tfu tfu nie zapeszam...
najważniejsze jest Twoje samopoczucie :)
Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka :)
... życie nie jest tym, co dostajemy, lecz tym, czego nie powinniśmy oddawać...
Awatar użytkownika
gosieq87
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 59
Rejestracja: 05 kwietnia 2007, 15:19
Lokalizacja: szczecin


Re: Leczyć się chemia czy innymi metodami

Postautor: ag999 » 26 kwietnia 2016, 15:23

zowgiz pisze:Witam serdecznie i zwracam się z następująca prośbą. Mam córkę w wieku 53 lat, z sarkoidozą płuc i byłbym wdzięczny za radę leczenia tej choroby metodami naturalnymi np. ziołami dr.Marka Skoczylasa, lub jak korzystać z programu dr.Rath Realth'a oraz ewentualnie innymi podobnymi, ponieważ lekarz leczący sugeruje leczenie „chemią” i nie wiemy na co się decydować..
Byłbym również wdzięczny za kontakt z osobą, która naturalnymi metodami się leczy lub leczyła.
Będę wdzięczny za jakąkolwiek odpowiedź. Pozdrawiam == zowgiz Zielona Góra



ZOWGIZ, Witam moja mama jest w podobnym wieku co Twoja córka i również ma sarkoidozę. Mieszka nie daleko Zielonej Góry. Możesz coś więcej napisać jak leczy się córka, jak postępuje choroba ?
ag999
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwietnia 2016, 14:34




Wróć do 100 pytań i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron