małe pytanko,,o opłucną!!

małe pytanko,,o opłucną!!

Postautor: Barbara » 02 października 2007, 18:32

:czytaj: ja tylko nieśmialo zapytam o taki mały drobiazg :wink:
w tomografi mi wyszło -Pojedyńcze guzkowate nawarstwienia opłucnej w obrebie obu płuc..,,,,
moze ktoś wie co to jest ,,usmiech ,,,lubie wiedziec, dlatego pytam a do lekarza mam isc nie wiem kiedy !./wlasciwie musze sie zapisac ,dopiero//
pisze nieśmialo ,bo dopiero przeczytałam posty na innym temacie i widze ze jest ostro!
boie sie ze za takie drobiazgi mnie dolecij :poglowie: ale interesuje mnie ten szczegól ,,moze ktoś mial cos takiego ///chce sie dowiedziec ---czy tak małe zmiany mogą byc przyczyną bardzo silnych boli w klatce piersiowej coś podobnego jak przy zawale az ,,,zatyka z bólu,,//na szczescie mialam tak tylko kilka razy ale nikomu nie życze !
Ostatnio zmieniony 02 października 2007, 22:07 przez Barbara, łącznie zmieniany 1 raz
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: Robert » 02 października 2007, 19:44

Do lekarza!!!
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: Barbara » 02 października 2007, 21:03

ale smieszne hahhahahaaa :P ,,nieładnie ,, :oops: dopiero,, byłam ,,,chodzilam ,,teraz odpoczywammmmmmmmmmmmmmm ,,,brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
8) chyba ciebie mianowalam ostatnio--- medycynoznawco---///ale słówko wymyślilam /////ojojoj,,, :lol: wiedzialam ze mi sie dostanie :P
nie bądz taki ,powiedz ,,co to znaczy i tak wiem ze ty wiesz . :shock:
usmiech ,,basia....
wiedzialam ze dyrekcja nie ma chumoru ,,,,,,,ale zeby odrazu do lekarza ,,,a gdzie konsultacja na forum!!!!musze sie coś dowiedziec ,,od was najpierw !!!!
kochani sarkoludkowie .... :) :D :wink:
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: Robert » 02 października 2007, 22:57

No, jak serce boli to do lekarza...

Rok temu w czerwcu miałem nasilony kaszel, płytki oddech, a w oskrzelach świszczało mi jakbym się piór nawdychał.
Któregoś ranka wstałem z piekielnym bólem pod łopatką, jakbym na weselu sztachetą przez plecy dostał. Trzymało mnie kilka dni i nawet leki które dostałem nie bardzo pomagały.

Opłucna, tak jak otrzewna, to błona wyściełająca klatkę piersiową (otrzewna - jamę brzuszną) i może tak być, że te guzkowate nawarstwienia u Ciebie powodują jakiś ucisk a tym samym ból. Nie lekceważ tego, bo to może byś równie dobrze serce, chyba że jesteś pewna, że to nie serce...
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: Barbara » 03 października 2007, 15:50

Nic nie jestem pewna Robercie i przepraszam ,,
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: renia2 » 04 października 2007, 08:30

Basiu.
Chyba mnie przeklniesz. Ale piszesz o tych bólach w klatce i koło serca. Toż to wypisz wymaluj, co mnie w końcu do lekarza wygoniło. I przypisali coś, co pomogło. Ale długo się nie nacieszyłam, bo poszłam na badania kontrolne i zaczęła sie polka. W szpitalu na pulmonologii wylądowałam i wyszłam z diagnozą sarko. Kazali dalej brać, to co lekarz przypisał na serce, ale czuję się na tyle dobrze ,że zaczynam "zapominać" o lekach i NIC się nie dzieje. Nie wiem dlaczego, ale mnie się to podoba. Mam je ze sobą, i jak mi gorzej , to biorę, a jak się polepszy to znowu po kilku dniach zapominam. Moja rodzinna sie uśmiała i powiedziała, że i tak widzi u mnie duży postęp. Noszę w torebce, a nie zostawiam w domu i w razie czego mam sie czym ratować. Ale nie kazała za wszelką cenę STOSOWAĆ CODZIENNIE.
I tu mi się strasznie spodobała.
Taki ze mnie pacjent.
Ale do tej pory , to tylko takie normalne rzeczy mi sie przytrafiały,. No i nietypowe przejścia w szpitalu.
Cześć
renia2
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 340
Rejestracja: 10 lipca 2007, 10:50


Postautor: Barbara » 04 października 2007, 18:02

Witam ,,wczoraj nie mialąm natchnienia :lol: dzis juz lepiej masz racje Robert trzeba bylo pojsc do kardiologa !!!!OJJJJJJJJJJJJJJJJ jest problem ..Basia ma na środe dostarczyć dokumentacje kardiologiczna ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ale jaja ,,,,,ja nic nie mam kurczeeeeeee :P Miałam chodzic do kardiologa ,kiedyś kardiolodzy nawet mnie zlapali w szpitalu ///bo im mało nie,, zeszłam ,,po narkozie ///.Ale odpusciłam sobie,, leki ktore mi przypisali powodowały u mnie wymioty ,,,,rodzinna mi je przestawiła a ze lekarka nie lubi dawac skierowan wiec sama mi pisze leki ------------i nawet ostatnio jak bylam u niej i mówiłam o bólu za mostkiem ///powiedziala ze to z upalu -wszyscy sie zle czują//// :shock:
No i kurcze ja nie mam zadnej dokumentacj oprocz ostatniego echa serca ,,które zrobiłam prywatnie ,,
ale numer chyba pójde w poniedziałek do przychodni moze zrobią mi EKG ,,bo normalnie wstyd ! :( :shock:
SZłam po najmniejszej linij oporu !!!!
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin




Wróć do 100 pytań i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości

cron