Kto pomoże???

Kto pomoże???

Postautor: kapi » 04 lutego 2011, 16:12

Witam wszystkich

4grudnia 2010 trafiłem z dusznościami do szpitala. Po RTG stwierdzono odmę, założyli mi dren, który nosiłem 2tyg. po zrobieniu RTG płuc nadal stwierdzono przeciek. Założyli kolejny dren w innym miejscu, niestety po trzech tyg. nadal był przeciek. Niestety musiałem poddać się operacji, zaklejono mi płuco chirurgicznie no i było ok. Po dwóch tyg. udałem się do kontroli i po zrobieniu RTG okazało się że znowu jest odma tylko nieco niżej i musiałem zostać znowu w szpitalu. Ponownie założyli mi dren po tygodniu usunęli jednak okazał się przeciek. Lekarze już nie wiedzieli co mają zastosować przy moich chorych płucach na sarkoidozę. Założyli mi ZASTAWKĘ JEDNOKIERUNKOWĄ, z drenem i z tą zastawką wypuścili mnie ze szpitala. Czy miał ktoś kiedyś do czynienia z takim czym albo słyszał o takiej zastawce i czy przyniesie to jakiś skutek pozytywny. Chirurdzy nie chcieli już ponownie otwierać mojej klatki i zastosowali coś takiego. Moja lewa strona jest już dość zmasakrowana ( 5 dziur po drenach i cięcie ok 12cm) Pod koniec lutego udaję się do swojego pulmonologa i zobaczymy co on na to.

z góry dziękuję za pomocne posty
pozdrawiam
Krzysiek
kapi
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 70
Rejestracja: 19 stycznia 2011, 21:25
Lokalizacja: Rzeszów


Postautor: Bohun » 04 lutego 2011, 22:01

Kapi, nie udzielę Ci pomocy ale udzielę Cię moim współczuciem... Naprawdę, bardzo bardzo ci współczuję jeżeli to Ci coś da. Trzymaj się i nie poddawaj.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bohun
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 264
Rejestracja: 08 listopada 2010, 15:23


Postautor: kapi » 04 lutego 2011, 22:32

Bohun pisze:Kapi, nie udzielę Ci pomocy ale udzielę Cię moim współczuciem... Naprawdę, bardzo bardzo ci współczuję jeżeli to Ci coś da. Trzymaj się i nie poddawaj.


dzięki Bohun za wsparcie, mam nadzieję że wszystko się dobrze skończy:) oczywiście dam Wam o tym znać:)
kapi
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 70
Rejestracja: 19 stycznia 2011, 21:25
Lokalizacja: Rzeszów


Postautor: Robert » 04 lutego 2011, 22:50

Najpierw powinienem wytargać Cię za uszy. Dział ogłoszeń to dział organizacyjny, powinieneś się domyśleć choćby po tytułach pozostałych wątków.

Nie wiem jakiej pomocy od nas oczekujesz.
Czytałem gdzieś niedawno o tzw samoistnych odmach i jest to problem również dla lekarzy. Nie wiem czy twoje ostatnie problemy wynikają z sarkoidozy, czy czasem nie wymagają odrębnego rozpatrzenia.
Poczytaj tu: --->Odma opłucnowa
Najlepiej jak pogadasz o tym ze swoim pulmonologiem.
Wizytę zawsze możesz próbować przyspieszyć.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: Kamileo » 04 lutego 2011, 22:57

Kapi, ja tez mocno trzymam za Ciebie kciuku, żeby Ci się poprawiło. Głowa do góry, nie trac nadzieji bo nadzieja to podstawa wszystkiego!
Kamileo
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 53
Rejestracja: 30 stycznia 2009, 21:55




Wróć do 100 pytań i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości

cron