Magnez - Jak tanio i skutecznie uzupełnić niedobór

O słoneczku, witaminie D3, wapniu itd... czyli czego unikać w sarkoidozie

Magnez - Jak tanio i skutecznie uzupełnić niedobór

Postautor: Robert » 20 czerwca 2014, 16:13

Magnez jest wypłukiwany z organizmu, gdy pijemy kawę, alkohol albo się stresujemy. Organizm nie znosi pustki, więc opuszczone po magnezie miejsca zajmuje wapń. Stąd też biorą się sztywnienia mięśni, bóle itd.
Chciałbym Was zaprosić do zapoznania się z krótka audycją radiową, oraz z poradnikiem n/t metod uzupełniania magnezu.
Sam jestem zaskoczony tym co usłyszałem i co przeczytałem.
Dzięki temu co przedstawię poniżej będziecie mogli skorzystać z tanich, prostych i przede wszystkim skutecznych metod uzupełniania magnezu.

Na wstępie zapraszam do wysłuchania -->audycji o magnezie - po otwarciu strony proszę kliknąć w ikonę głośniczka przy obrazku.
Dowiecie się z niej ciekawych rzeczy n/t suplementacji magnezu, m.in. o błędach popełnianych przy uzupełnianiu magnezu, o dobroczynnym działaniu magnezu itd..

Następnie zapraszam do lektury, z której dowiecie się m.in że: „magnez ma to do siebie, że im więcej go się dostanie do organizmu naraz, tym mniej jonów organizm przyswoi”.
Ale najważniejsze są w tej lekturze receptury, które sami bez problemu zrobicie sobie w domu. Na kąpiel magnezową, oliwę magnezową - prawdziwie odmładzający kosmetyk piękności, czy dezodorant własnej produkcji, które działają o wiele skuteczniej niż łykanie tabletek. Stawiają na nogi, przywracają do życia, poprawiają wygląd skóry i powodują dobry nastrój.
Zapraszam do czytania:
Jak tanio i skutecznie uzupełnić w organizmie magnez robiąc z niego dezodorant za 2 zł?

Przeczytajcie również komentarze pod artykułem. Wyjaśniają rożne kwestie.
Zapraszam również do przeczytania artykułów powiązanych, które tam znajdziecie.

Chlorek magnezu sześciowodny CZDA , wymieniony w artykule, bez problemu kupić można w sklepach internetowych, w cenie od ok. 20-25zł za 1kg - cena z wysyłką.
Woda destylowana, potrzebna do oliwy magnezowej i dezodorantu stoi w każdym lepiej zaopatrzonym markecie i na każdej stacji benzynowej i kosztuje grosze.

Czekam na wasze opinie i doświadczenia.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: Magnez - Jak tanio i skutecznie uzupełnić niedobór

Postautor: Anuta » 26 lipca 2014, 20:32

O tym, o czym piszesz w poiście można również przeczytać tu:
http://www.akademiawitalnosci.pl/jak-ta ... t-za-2-zl/
Jeszcze nigdy tak nie było, żeby to jakoś nie było
Anuta
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 279
Rejestracja: 14 lutego 2007, 17:37
Lokalizacja: łódzkie


Re: Magnez - Jak tanio i skutecznie uzupełnić niedobór

Postautor: Anuta » 27 lipca 2014, 07:36

Chciałabym jeszcze dopisać, że ów dezodorant magnezowy "za 2 zł" zaczęłam stosować od ok. miesiąca i zaświadczam że działa. Jestem bardzo zadowolona, muszę jeszcze rozpracować kwestię dodawanych zapachów. Nie wrócę już do tradycyjnych dezodorantów i antyperspirantów. Właśnie antyperspiranty stosowałam na okrągło zima-lato. A sama doświadczyłam jak bardzo skóra absorbuje substancje przy okazji stosowania plastrów hormonalnych. Jak się tak zastanowić, to ile tej chemii pod różnymi postaciami akceptujemy bezkrytycznie w naszych domach...
Ostatnio wywaliłam również wszystkie swoje kosmetyki - głównie chodzi o kremy "odmładzające" :-P Zaświadczam: nie działają. :D Zamiast tego stosuję olejek arganowy i kokosowy. (Na odmłodzenie nie nie liczę). :-)
Jeszcze nigdy tak nie było, żeby to jakoś nie było
Anuta
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 279
Rejestracja: 14 lutego 2007, 17:37
Lokalizacja: łódzkie


Re: Magnez - Jak tanio i skutecznie uzupełnić niedobór

Postautor: Robert » 27 lipca 2014, 08:10

Anuta pisze:O tym, o czym piszesz w poiście można również przeczytać tu:
http://www.akademiawitalnosci.pl/jak-ta ... t-za-2-zl/

W moim poście jest dokładnie ten sam link :)
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: Magnez - Jak tanio i skutecznie uzupełnić niedobór

Postautor: Anuta » 27 lipca 2014, 18:20

:gafa: Nie sprawdziłam. :)
Bardzo podoba mi się ten blog. Daje do myślenia.
Jeszcze nigdy tak nie było, żeby to jakoś nie było
Anuta
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 279
Rejestracja: 14 lutego 2007, 17:37
Lokalizacja: łódzkie


Re: Magnez - Jak tanio i skutecznie uzupełnić niedobór

Postautor: Robert » 12 września 2014, 20:01

Ja właśnie dziś otrzymałem przesyłkę - 2l baniak z 1kg zawartości - i już zrobiłem sobie buteleczkę "perfum" do psikania. Nie pachną w ogóle :)
Trochę mi zeszło z zamówieniem, ale inne sprawy na głowie, sprawiły że zapomniałem o magnezie.
Z tego kilograma wyjdzie 2l zdrowotnego antyperspirantu, wydatek prawie zerowy, a korzyści mnóstwo, bo nie tylko wpływa na samopoczucie, czy mięśnie, ale też na kości i zęby i pracę umysłu.
Gdybyście mieli chęci spróbować to mogę polecić, producenta z Lublina, z atestem:
chlorek-magnezu-szesciowodny
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: Magnez - Jak tanio i skutecznie uzupełnić niedobór

Postautor: Barbara » 13 września 2014, 09:48

:) Z Lublina czyli od nas ;)
Powodzenia Robercie ,podoba mi się ten pomysł -ja niestety muszę uzupełniac inne niedobory ,a magnez biorę w postaci ,,Asparginu ,,
ze względu na potas
Powodzenia ;)
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Re: Magnez - Jak tanio i skutecznie uzupełnić niedobór

Postautor: plaza » 03 listopada 2015, 14:38

W tym temacie na blogu pojawił się nowy wpis
http://www.akademiawitalnosci.pl/cukier-i-magnez/
Cieszę się że czytamy te same strony :lol:

A kremy, toniki od roku robię sama, od jakiegoś czasu nie używam komercyjnych szamponów. Stan mojej skóry i włosów poprawia się, polecam
plaza
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2015, 13:58


Re: Magnez - Jak tanio i skutecznie uzupełnić niedobór

Postautor: Robert » 05 listopada 2015, 00:13

Ja tak nie do końca czytam, trafiłem tam przypadkiem po tym jak usłyszałem w radiu o takim sposobie uzupełniania magnezu. Stosuję ten sposób cały czas i na pewno pomaga na mięśnie. Czuję różnicę.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk




Wróć do Dieta

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron