Pulmonolog w Warszawie

Pulmonolog w Warszawie

Postautor: aaron22 » 22 września 2011, 15:00

Czy ktoś może polecić dobrego pulmonologa z doświadczeniem w pracy z chorymi na sarkoidozę, który przyjmuje w jednej z prywatnych warszawskich przychodni?
Będę bardzo zobowiązany.

Mam ubezpieczenie medyczne, które obejmuje całkiem sporo placówek (m.in. Lux-Med, CM Damiana, Enel-Med, Dantex Med, Falck, Euromed, Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów) i chciałbym w ramach tego ubezpieczenia znaleźć pulmonologa, który będzie mnie prowadził - czytaj: zlecał rutynowe prześwietlenia, ewentualnie tomografie - to wszystko mam w pakiecie).

Wizyty na Płockiej wykańczają mnie psychicznie - polowanie na skądinąd przemiłą panią profesor, wystawanie pod drzwiami w niepewności, czy dziś coś załatwię, czy jednak nie załatwię...

Chciałbym kontrolować moją sarko prywatnie, a tylko w nagłych przypadkach (odpukać!) odwiedzać szpital.

Pomożecie?
aaron22
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 36
Rejestracja: 13 listopada 2010, 07:29


Postautor: Robert » 22 września 2011, 15:23

Że zacytuję:

Przychodnia DANTEX-MED ,ul. Nowolipie 18, 01-005 Warszawa
ul. Nowolipie 25, 01-002 Warszawa - tam przyjmuje doktor Anna Soszka - pulmolog z Instytutu Chorób Płuc ul. Płocka - Warszawa
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk




Wróć do Szukam Lekarza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron