rozpoczecie leczenia

rozpoczecie leczenia

Postautor: Gość » 23 maja 2013, 10:49

Witam. Właśnie usłyszałem diagnozę: sarkoidoza. Dostałem skierowanie do pulmonologa, ponieważ na zdjęciu płuc widać zmiany. Czy możecie mi drodzy forumowicze polecić dobrego pulmonologa na śląsku, najlepiej w okolicach Bytomia? Pewnie będę musiał zrobić tomografię płuc, a z tego co się zorientuję kolejki są kilkumiesięczne. Może ktoś zna miejsce, gdzie takie badanie w miarę szybko można zrobić? Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki...
Gość
 


Re: rozpoczecie leczenia

Postautor: Nusia » 23 maja 2013, 18:13

Rozgościłeś się w niewłaściwym wątku. Zapraszamy abyś troszkę przedstawił swoją historię. A dobrego pulmonologa masz w Tarnowskich Górach w szpitalu www.pulmo.pl - na ulicy Lipowej lub w Klinice w Zabrzu Biskupicach na ul. Koziołka.
Nie szukaj szczęścia w gwiazdach cudzego nieba, kiedy własne wisi Ci nad głową
Awatar użytkownika
Nusia
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 213
Rejestracja: 09 stycznia 2011, 18:51
Lokalizacja: śląsk


Re: rozpoczecie leczenia

Postautor: markus » 23 maja 2013, 18:43

Sroki, ale więcej wątków mi nie wyświetla. Pewnie będzie lepiej jak się do kompa dostanę (teraz na telefonie działam). Dzięki za namiary. A co do mojej historii to jest bardzo krotka. Zaczęło się jakiś miesiąc temu od zapalenia stawów z okropny bólem tak, że chodzic nie mogłem. Dostałem ketonal i skierowanie do reumatologa. A teraz na zdjęciu płuc wyszły zmiany. Mam skierowanie do pulmonologa żeby dalej leczenie prowadził. Stąd moje pytanie...
markus
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 2
Rejestracja: 23 maja 2013, 10:23


Re: rozpoczecie leczenia

Postautor: markus » 23 maja 2013, 19:12

No! Teraz to już "jestem w domu" :D pojawiło się całe forum. Proszę miłego pana moderatora o przeniesienie mojego wątku we właściwe miejsce lub wykasowanie, wedle uznania. Pozdrawiam
markus
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 2
Rejestracja: 23 maja 2013, 10:23




Wróć do Szukam Lekarza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron