Pulmonolog KOSZALIN :pomocy:

Pulmonolog KOSZALIN :pomocy:

Postautor: ADAM » 26 sierpnia 2015, 15:16

Witajcie ,

mam już za Sobą czas diagnozowania , stwierdzono u mnie sarkoidozę - wyniki z biopsji Danielsa odbieram za kilka dni (wykonane w Zdunowie, wysłane pocztą do Koszalina) ,
ale już wiem że to sarkoidoza , tylko co dalej jakiego lekarza do prowadzenia choroby polecacie na terenie lub w okolicach Koszalina !?

W czasie diagnozy przebywałem w specjalistycznym szpitalu chorób płuc w Koszalinie w którym wykonywano pierwsze badania i z którego dostałem gronkowca złocistego,ale
nie poinformowano mnie o zainfekowaniu , w ogóle nic nie mówiono na temat badań czy wyników.Dostałem jedynie skierowanie na konsultacje z torakochirurgiem.Lekarka Pani ENGEL prowadząca w
szpitalu całkowicie ignorowała Pacjentów nie rozmawiając z nimi, a kiedy sam zapytałem czy jest w wynikach coś niepokojącego to odparła,że jeszcze nic nie wiadomo.
Po wypisaniu źle się poczułem trafiłem do pomocy doraźnej (Sobota) lekarka po przejrzeniu karty wypisu ze szpitala powiedziała,że zostałem zarażony gronkowcem i powinienem brać antybiotyk
zgodny z posiewem - opisem w karcie.

Tak więc do Specjalistycznego szpitala w Koszalinie jestem mocno uprzedzony.Obawiam się tylko że,znów tam trafię na kolejne badania już pod kontem sarko.

i co dalej ... :pomocy:
ADAM
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 1
Rejestracja: 19 lipca 2015, 16:24


Re: Pulmonolog KOSZALIN :pomocy:

Postautor: ARABELA36 » 06 lutego 2016, 09:46

witaj Adam :D
jak tam u ciebie ?
Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci cieszyć się małymi rzeczami.

Jeremias Gotthelf
Awatar użytkownika
ARABELA36
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 963
Rejestracja: 21 października 2010, 21:16
Lokalizacja: Ruda śląska




Wróć do Szukam Lekarza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron