Lekarze u których sie leczycie na sarko

Lekarze u których sie leczycie na sarko

Postautor: ARABELA36 » 19 lutego 2017, 10:07

Witam ☺
Zbieram informacje na temat lekarzy u ktorych leczycie sie na sarkoidoze. Piszcie nazwisko lekarza ,specjalizacja i miasto. Jesli wipisaliscie już informację na fb to tu juz nie wpisujcie. W tym temacie wpisujcie wszystkich lekarzy z kazdego wojewodztwa. Mam nadzieję ze uda mi sie zrobić liste lekarzy potrwa to moze z jakis miesiąc może troszkę dłużej . dziekuje i pozdrawiam.
Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci cieszyć się małymi rzeczami.

Jeremias Gotthelf
Awatar użytkownika
ARABELA36
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 963
Rejestracja: 21 października 2010, 21:16
Lokalizacja: Ruda śląska


Re: Lekarze u których sie leczycie na sarko

Postautor: Basta » 19 lutego 2017, 13:46

Województwo Śląskie - Zabrze, ul. Ks. Koziołka 1 - lek. Piotr Sitek
Ile razy poszedłem między ludzi, mniejszym wróciłem człowiekiem.
Seneka Starszy (Retor, Lucius Annaeus Seneca 55 r. p.n.e. - 40 r. n.e.)

Zapraszam - http://www.swietochlowice.biz
Awatar użytkownika
Basta
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 278
Rejestracja: 16 czerwca 2016, 11:50
Lokalizacja: Świętochłowice


Re: Lekarze u których sie leczycie na sarko

Postautor: sseba22 » 22 lutego 2017, 20:20

Województwo mazowieckie (także z łódzkiego) - Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie ul. Płocka 26 - dr n. med. Anna Krychniak-Soszka
sseba22
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 1
Rejestracja: 31 lipca 2009, 22:28


Re: Lekarze u których sie leczycie na sarko

Postautor: arty » 23 lutego 2017, 11:09

Szpital Uniwersytecki w Krakowie, Oddział Pulmonologii Klinicznej, Kraków, ul Skawińska 6 tel.:12 430-52-66 Zespół lekarzy, w tym m.in. Dr n. med. Agnieszka Gawlewicz-Mroczka, Dr n. med. Katarzyna Kruczak.
DOPÓKI WALCZYMY-WYGRYWAMY!!!!!
arty
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 11 października 2007, 20:17
Lokalizacja: Kraków


Re: Lekarze u których sie leczycie na sarko

Postautor: Robert » 23 lutego 2017, 16:51

Lekarz pulmonolog IG Warszawa Płocka Magdalena Maria Martusewicz - Boros to mój lekarz prowadzący .
Od znajomego ze szpitalnego deptaka :) wiem że okulista lek.med. Krzysztof Wasiak jest dobrym specem od sarkoidozy oczu .
Wszyscy lekarze z IG warszawa Płocka są godni polecenia .

Takie info dostałem na maila
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: Lekarze u których sie leczycie na sarko

Postautor: pola1213 » 24 lutego 2017, 16:16

Województwo Śląskie - Zabrze, ul. Ks. Koziołka 1 - dr. Łukasz Labus , pulmunolog
pola1213
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 38
Rejestracja: 03 czerwca 2014, 17:34
Lokalizacja: rybnik


Re: Lekarze u których sie leczycie na sarko

Postautor: poger » 24 lutego 2017, 18:42

Uniwersytecki szpital kliniczny w Białymstoku ( na Dojlidach ) ul. Żurawia 14 . Dr Barbara Janczarek
poger
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 6
Rejestracja: 05 maja 2013, 09:32
Lokalizacja: łomża


Re: Lekarze u których sie leczycie na sarko

Postautor: Dakotamarta » 26 lutego 2017, 18:26

Małgorzata Piątkowska - Dobrzejewska na oddziale pulmonologii i chemioterapii nowotworów płuc w Łodzi na ulicy Okólnej. Konkretna kobieta.
Dakotamarta
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwietnia 2015, 19:58


Re: Lekarze u których sie leczycie na sarko

Postautor: ewaa » 26 lutego 2017, 20:11

Wielkopolska - Chodzież - Tomasz Przysiecki - Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów
http://wcpit.pl/pl/szpital-w-chodziezy
ewaa
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 30
Rejestracja: 18 czerwca 2014, 14:12
Lokalizacja: Poznań


Re: Lekarze u których sie leczycie na sarko

Postautor: Dusza » 26 lutego 2017, 20:59

Podkarpackie Centrum Chorób Płuc w Rzeszowie - dr Ryszard Olesiejuk,
Dusza
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2013, 21:51
Lokalizacja: Jarosław


Re: Lekarze u których sie leczycie na sarko

Postautor: Owocowa82 » 01 marca 2017, 10:20

Województwo Łódzkie, Centrum Medyczne DERMED, ul. Piotrkowska 48, 90 - 265 Łódź, tel. 42 663 14 60 profesor Andrzej Kaszuba - dermatolog. To jest prywatny gabinet i wizyta kosztuje 200zł, ale w razie potrzeby profesor wypisuje skierowanie do szpitala na oddział dermatologii, gdzie jest ordynatorem - Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi, ul. Kniaziewicza 1/5 Łódź. Ale nie polecam tamtejszych lekarzy tylko samego profesora.
Owocowa82
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 59
Rejestracja: 24 lutego 2017, 21:43
Lokalizacja: Częstochowa


Re: Lekarze u których sie leczycie na sarko

Postautor: lisz » 01 marca 2017, 14:29

Lechosław Jaszczołt - dolnośląskie, Jelenia Góra, lekarz pulmonolog, szpital w Jeleniej Górze, przychodnia Zdrowie
lisz
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2014, 17:40
Lokalizacja: jelenia góra


Re: Lekarze u których sie leczycie na sarko

Postautor: Kato123 » 06 marca 2017, 17:10

Klinika Chorób Płuc i Gruźlicy ul. Koziołka 1 Zabrze Śląsk, dr. Mariusz Adamek, pulmonolog
Śląskie Centrum Chorób Serca ul. Skłodowskiej 9, kardiolog Jan Frycz
Awatar użytkownika
Kato123
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 246
Rejestracja: 26 czerwca 2013, 11:20
Lokalizacja: Śląsk


Re: Lekarze u których sie leczycie na sarko

Postautor: marysianamedal » 06 maja 2017, 18:11

Cześć!Jestem z woj. śląskiego ( najbliżej do Zabrza)
Moja droga do diagnozy: sarkoidoza (co za niemiła dla ucha nazwa... ):
1.Kaszel 2 miesiące ( mąż mnie w końcu wyrzucił do lekarza) styczeń, luty 2016
2.RTG płuc i szok-ja chora?! Skierowanie od l. rodzinnego do szpitala i na tomografię
3.Trzeba było wybrać Koziołek w Zabrzu czy Lipowa Tarnowskie Góry- wybrałam to drugie, bo słyszałam, że na Koziołka jest okropnie(atmosfera)
4.Najpierw poradnia w T.G.- leczę się u P. dr Głogowskiej ale mogę polecić wszystkich lekarzy tam pracujących
5.Tomografia- zmiany we wnękach
6.Oczekiwanie na wolny termin na oddziale-uwaga! lekarz uprzedził,że mogą zrobić tylko: bronchoskopię, rtg, tomografię, testy alergiczne, spirometrię,usg i że to za mało aby postawic diagnozę-P. doktor doradzała Koziołka, bo tam robią biopsję płuca( nie chciałam tam iść)
7.Czerwiec 2016-na oddziale: bardzo miła wręcz kameralna atmosfera ale nie ma pewności czy to sarkoidoza. Co dalej?
8.Raz w miesiącu(?) przyjeżdża do szpitala na konsultacje do "trudnych" przypadków dr. Bruliński, chirurg klatki piersiowej ze szpitala w Bystrej( koło Szczyrku)Przyjmuje też w Katowicach przy ul.Flieglera16 www.osrodek-onkologiczny.pl
Ogląda cd z tomografii i wskazuje dalszą drogę-w moim przypadku to była wideotorakoskopia(pobranie wycinka płuca i węzła chł.) Jest to wizyta prywatna za 100 zł(z paragonem) Termin zabiegu bardzo szybki- mozna wybierać, jak pasuje.Dostaje się wyczerpującą informację o zabiegu i podpisue się zgodę ( bo wpisują od razu w Bystrej termin na zabieg z NFZ)
9. Lipiec-jestem w szpitalu w Bystrej przez 5 dni-od pn. do pt. We wtorek zabieg w narkozie, potem środa na oddz. pooperac., czw. wyjęcie drenu, pt. rtg i do domu. Wszystko bardzo sprawnie, bo... następni czekają.
10.W domu strasznie:gorączka, osłabienie, ból, straszny kaszel (dziura w oskrzelach?), słyszę przelewanie płynu przy sercu... Na szczęście rejestratorka wpisuje mnie i P.doktor przyjmuje mnie, rtg(odma-to podobno normalne) i 2 antybiotyki, bo gorączka nie spadała. Trwało to ok. 3 tyg.
11.Sierpień- po 2 tyg. wynik histopato. z Wasrzawy o miłej nazwie: sarkoidoza.
12. nie zgodziłam się na sterydy; w środę mam tomografię- zobaczymy, co wyjdzie.
Polecam szpital w Tarnowskich Górach przy ul.Lipowej tel.32 285 25 63, 32 381 65 81 www.pulmo.pl oraz szpital w Bystrej śląskiej do zabiegu biopsji. Podobno na Koziołka w Zabrzu robią "wszystko" - nie byłam tam.
Pozdrawiam wszystkich! i życzę zdrowia! Bardzo przeżyłam te pół roku...wakacje z chorobą ... ale teraz udaję, że jej nie ma. Czuję się dobrze, ale pojawiają sie zmiany skórne na stopach i dłoni. Na szczęście swędzą. Zobaczymy ,co powie Pani doktor.
marysianamedal
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 2
Rejestracja: 03 sierpnia 2016, 15:25




Wróć do Szukam Lekarza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron