1% podatku na rzecz Sarko Stowarzyszenia

Statut i Deklaracja Członkowska, wnioski ze spotkań, informacje różne

1% podatku na rzecz Sarko Stowarzyszenia

Postautor: meg45 » 19 stycznia 2015, 12:36

Kochani!
Chciałabym wpłacić 1% ze swojego podatku na rzecz Stowarzyszenia - proszę o wszelkie dane w tej sprawie;
chciałabym także na forum portalu FB rozreklamować Stowarzyszenie pod kątem powyższych wpłat 1% podatku - dajcie znać, jakie powinnam zawrzeć informacje na ten temat;
czy Stowarzyszenie pomaga finansowo chorym na sarkoidozę? Pytam, ponieważ szukamy takiego wsparcia dla mojego brata z neurosarkoidozą - zbieramy fundusze na jego dalszą rehabilitację /aktualnie jest niesprawny ruchowo, o czym piszę na bieżąco w swoich postach "Neurosarkoidoza mojego brata"/;
pozdrawiam Was najserdeczniej
Małgosia
meg45
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 48
Rejestracja: 07 sierpnia 2013, 18:00
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza


Re: 1% podatku na rzecz Sarko Stowarzyszenia

Postautor: ARABELA36 » 19 stycznia 2015, 22:58

Witaj Małgosiu :D
na Twoje pytanie odpowie rzeczowo nasza prezes Asia ; proszę o chwile cierpliwości ;
pozdrawiam :D
Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci cieszyć się małymi rzeczami.

Jeremias Gotthelf
Awatar użytkownika
ARABELA36
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 963
Rejestracja: 21 października 2010, 21:16
Lokalizacja: Ruda śląska


Re: 1% podatku na rzecz Sarko Stowarzyszenia

Postautor: arty » 29 stycznia 2015, 20:33

:) Witaj,
Stowarzyszenie nie posiada statusu organizacji pożytku publicznego, więc nie przysługuje mu 1% podatku w ramach rozliczeń z US. Stowarzyszenie może przyjmować darowizny. Nie posiadamy środków, poza drobnymi składkami na sprawy bieżące, administracyjne. Nie posiadamy środków na wsparcie chorych i ich rodzin ani opracowanego systemu i procedury wsparcia. Chętnie przyjmiemy każdą pomoc propagująca działalność stowarzyszenia zgodną z celami statutowymi. Wszelkie informacje dostępne są na stronie stowarzyszenia i na FB stowarzyszenia. Poszukujemy wolontariuszy posiadających wiedzę w pozyskiwaniu dotacji na działalność stowarzyszenia. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu na Forum i pod adresem info@stowarzenie.eu.org lub na priv. :) pozdrawiam J-arty
DOPÓKI WALCZYMY-WYGRYWAMY!!!!!
arty
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 11 października 2007, 20:17
Lokalizacja: Kraków


Re: 1% podatku na rzecz Sarko Stowarzyszenia

Postautor: arty » 24 marca 2015, 13:43

:) Witaj,
Stowarzyszenie nie posiada statusu organizacji pożytku publicznego, więc nie przysługuje mu 1% podatku w ramach rozliczeń z US. Stowarzyszenie może przyjmować darowizny. Nie posiadamy środków, poza drobnymi składkami na sprawy bieżące, administracyjne. Nie posiadamy środków na wsparcie chorych i ich rodzin ani opracowanego systemu i procedury wsparcia. Chętnie przyjmiemy każdą pomoc propagująca działalność stowarzyszenia zgodną z celami statutowymi. Wszelkie informacje dostępne są na stronie stowarzyszenia i na FB stowarzyszenia. Poszukujemy wolontariuszy posiadających wiedzę w pozyskiwaniu dotacji na działalność stowarzyszenia. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu na Forum i pod adresem info@sarkoidoza.eu.org lub na priv. :) pozdrawiam J-arty

UWAGA!!!
Poprawka do adresu e-mail :)
DOPÓKI WALCZYMY-WYGRYWAMY!!!!!
arty
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 11 października 2007, 20:17
Lokalizacja: Kraków


Re: 1% podatku na rzecz Sarko Stowarzyszenia

Postautor: Basta » 28 lipca 2016, 20:36

Dosyć ciekawe porady dostępne są pod adresem: http://poradnik.ngo.pl/opp :lol:
Ile razy poszedłem między ludzi, mniejszym wróciłem człowiekiem.
Seneka Starszy (Retor, Lucius Annaeus Seneca 55 r. p.n.e. - 40 r. n.e.)

Zapraszam - http://www.swietochlowice.biz
Awatar użytkownika
Basta
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 278
Rejestracja: 16 czerwca 2016, 11:50
Lokalizacja: Świętochłowice


Re: 1% podatku na rzecz Sarko Stowarzyszenia

Postautor: Basta » 09 września 2016, 15:36

http://fsmm.pl/ - odnośnie tego 1% podatku. Działa to tak, że 25% pozyskanych środków trafia do Fundacji, a 75% do partnera. Co o tym myślicie? Moglibyśmy się pod to podpiąć?
Ile razy poszedłem między ludzi, mniejszym wróciłem człowiekiem.
Seneka Starszy (Retor, Lucius Annaeus Seneca 55 r. p.n.e. - 40 r. n.e.)

Zapraszam - http://www.swietochlowice.biz
Awatar użytkownika
Basta
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 278
Rejestracja: 16 czerwca 2016, 11:50
Lokalizacja: Świętochłowice




Wróć do Stowarzyszenie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron