objawy

Objawy, dolegliwości...

objawy

Postautor: Ana5z » 04 lutego 2012, 00:55

Moi kochani sarcusie.Pisze z prośbą o pomoc.A mianowicie,10 lat temu zachorowałam na sarcoidozę płuc II stopnia po kuracji steroidowej choroba się zatrzymała,byłam szczęśliwa bo miałam wtedy małe dziecko a wcześniejsza diagnoza była bardzo niepomyślna,ale udało się jakbym dostała drugie życie.Skolei chyba wruciła.Od kilku dobrych lat szukam pomocy u specjalistów i nic, powoli się załamuję.Bolą mnie bardzo stawy mam do tego osteoporozę polekową i boję się kolejnej terapi encortonem.Chodziłam do różnych reumatologów,i dalej nie mam postawionej diagnozy,idalej cierpię,biorę ibuprofen,ale czasami mi nic nie pomaga.Miałam zrobioną bronchofiberoskopię i niemam nowych ziarniaków z tego się bardzo cieszę W końcu natrafiłam na wspaniałe forum,i liczę na to że zrozumiem tą paskudną chorobę.Moje objawy są takie:czasami już wszystko mnie boli nie tylko stawy,kości są wrażliwe na dotyk,gdy się denerwuję to boli dużo bardziej,gdy wychodzę na zimno po jakimś czasie bardzo mie pieką jakby ktoś przykładał żelazko,strzelają jak u staruszki,dłonie czerwone czasami jak buraki.W trakcie miesiączki boli dużo bardziej,aczasami odpuści na kilka dni.Na wiosnę i jesień jest najgorzej nie wiem dlaszego.Czytałam wasze posty ale nie znalazłam takiego szczegółowego opisu. Napiszcie proszę czy też tak macie. :wink:
Ana5z
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 6
Rejestracja: 03 lutego 2012, 23:59


Postautor: bożena » 04 lutego 2012, 13:50

:D Witaj Ana 5z w naszym "klubie" :D
Masz objawy "wypisz, wymaluj moje",
poczytaj tylko w "naszych historiach" moją historię
"Zignorowałam sarkoidozę pierwszego stopnia................"
a sama się przekonasz, że nie jesteś sama z tymi objawami.
Zgadza się :bóle kości i stawów, szczególnie skokowych są charakterystyczne
i bardzo uciążliwe,
a w dodatku ten chroniczny brak siły i chęci do życia.

Stwórz swoją historię w dziale" nasze historie",
wówczas będziesz bardziej widoczna dla "nas sarkoludków"
i nikt kto przeczyta Twoją historię nie zostawi cię bez rady i pomocy.

Cieszę się, że dołączyłaś do nas
i serdecznie Cię pozdrawiam :-P

Dodane po 9 minutach:

:) Pozwoliłam sobie skopiować ważną uwagę dyrektora Roberta: :)

"Artykuły na forum dotyczące medycyny i tematów pokrewnych są jedynie amatorskimi wypowiedziami i nie mogą być traktowane jako porada medyczna w przypadku jakiegokolwiek problemu." :roll: :)
bożena
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 170
Rejestracja: 10 grudnia 2011, 07:00
Lokalizacja: vbvvbvbv


Postautor: ARABELA36 » 07 lutego 2012, 13:21

Witam :D
Ana5z czytaj ile się da , na pewno znajdziesz wiele podobnych historii ;
Witaj na naszym forum i głowa do góry :D
Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci cieszyć się małymi rzeczami.

Jeremias Gotthelf
Awatar użytkownika
ARABELA36
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 963
Rejestracja: 21 października 2010, 21:16
Lokalizacja: Ruda śląska




Wróć do Objawy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron