objawy z różnych narządów

Objawy, dolegliwości...

objawy z różnych narządów

Postautor: daniel88 » 03 sierpnia 2012, 17:53

Witam , chciałem przedstawic moje objawy : mrowienie w głowie uczucie sklejonego mózgu otumanienie szczypanie piski szumy w uszach , mrowienie w płucach ucisk na sercu w klatce , burczenie przelewanie w jelitach problemy z zaparaciami , uczucie jakby choroba wędrowała po całym organizmie raz bola mocno płuca potem ten ból przechodzi do głowy potem znowu przechodzi do płuc albo przestaje w płucach i zaczynaja nogi słabnąć i boleć jak chodze po podłodze to czuje jakbym na kosciach chodził , czy te objawy to sarkoidoza czy może jeszcze coś innego ??? cały czas myslałem ze to grzybica bo wszystkie te objawy na to wskazywały dodam że chodze z tym półtora roku wiadomo po lekarzach którzy mówili że jestem zdrowy robili różne badania , w czerwcu zrobilem posiew wyszedł aspergilus i candida w szarej strefie , wyszło również że mam powiększone węzły chłonne w śródpiersiu jestem po mediastinoskopii , prawdopodobnie to sarkoidoza dziś dostałem wynik który na to wskazuje .
daniel88
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 5
Rejestracja: 03 sierpnia 2012, 15:50


Re: objawy z różnych narządów

Postautor: Anastazja » 09 marca 2014, 23:10

Witam, też jestem po mediastinoskopii. Mam do Ciebie pytanie: co dzieje się dalej u Ciebie w kwestii diagnostyki???
Anastazja
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 2
Rejestracja: 09 marca 2014, 01:52
Lokalizacja: Warszawa


Re: objawy z różnych narządów

Postautor: Robert » 10 marca 2014, 10:33

Daniel nie pisał od 1,5 roku, więc może Ci nie odpowiedzieć.
Po mediastinoskopii czeka się na wyniki. Jeżeli nie dadzą odpowiedzi, to wtedy robi się biopsję zmienionego chorobowo narządu.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: objawy z różnych narządów

Postautor: janson9175 » 02 marca 2016, 17:48

Witaj,u mnie też od jakiegoś czasu pojawiło się przelewanie w jelitach i problemy z zaparciami.Serce też dokucza,boli śledziona,wątroba i tak to chodzi po organizmie.,a mam stwierdzona sarkaidozę płucną.
janson9175
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 2
Rejestracja: 02 marca 2016, 17:21


Re: objawy z różnych narządów

Postautor: Haniula1010 » 02 marca 2016, 19:36

Hej Janson :)
Na jakiej podstawie stwierdzono u Ciebie sarkoidozę płucną i jak dawno? Leczysz się jakoś czy tylko obserwujesz - bo jelita i zaparcia wcale niekoniecznie wskazują na sarkoidozę. Myślę,że przydało by się zrobić jakieś inne badania. Najlepiej zgłoś się z tymi objawami do rodzinnego - powinien coś poradzic.
Pozdrawiam Cię serdecznie :)
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj




Wróć do Objawy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron