Czy płuca bolą?

Objawy, dolegliwości...

Re: Czy płuca bolą?

Postautor: Robert » 08 stycznia 2019, 15:39

OK, będziemy czekać.
Musisz jeszcze wiedzieć że powiększona śledziona jest bardziej podatna na urazy i trzeba mieć to na uwadze, gdyby np przyszło ci do głowy brać udział w wyścigu gladiatorów ;)
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: Czy płuca bolą?

Postautor: AdamSz » 09 stycznia 2019, 08:57

Jako jedno z postanowień noworocznych - jazda na rowerku stacjonarnym - i już na drugi dzień czułem, ze jednak to nie to... być może za ostro poszedłem :) tj. pojechałem.
AdamSz
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 10
Rejestracja: 28 listopada 2018, 10:14


Re: Czy płuca bolą?

Postautor: AdamSz » 14 stycznia 2019, 08:32

Witam Sarkoludki :)
Jestem po USG jamy brzusznej... Trzustka, śledziona oraz obie nerki bez zmian...Wyłączne ale do wątroby, która jest powiększona - 176 mm w linii środkowo-obojczykowej. Wyniki krwi, w tym próby wątrobowe, bez zastrzeżeń, oprócz cholesterolu :/ skoro nie śledziona to może węzły "promieniują"...
W wynikach moczu mam trochę bakterii i sporo moczanów bezpostaciowych, a takto w normie :)
Co na to pulmunlog - "tak czasem jest" i motyw do tematu "płuca nie bolą"... pocieszył mnie, że zrobimy za ok 3-4 msc TK. Postanowiłem zbic cholesterol (ograniczyć znowu cukier) i oczyścić głowę :) wyluzować się i nie myśleć tyle o chorobie :) zobaczymy jak pójdzie...
AdamSz
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 10
Rejestracja: 28 listopada 2018, 10:14


Poprzednia


Wróć do Objawy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron