sarko bez objawów??????

Objawy, dolegliwości...

Re: sarko bez objawów??????

Postautor: vicotec » 02 listopada 2013, 15:36

tak, to nie jest poradnia małzeńska. Chciałam tylko wytłumaczyć, dlaczego tak "napadłam" na forum i piszę tu tak często.
Dlaczego zakłądałąm rodzinę? nieistotne - pewnie mnóstwo ludzi, gdyby było świadomych pewnych rzeczy, nie robiłoby ich. No i tyle. Faktycznie koniec tego tematu.

A co do lekarza rodzinnego, to tu się mylisz;)) - on skierowań, zwolnień i orzeczeń tez nie potrafi wypisywać, buuuuuuuuuu. Kilkakrotnie brałam od niego w tym roku zwolnienia - na siebie, na dzieci, w końcu poprosiłam o orzeczenie. tez nic nie zrobił dobrze. W zwolnieniach wpisywał zły adres, nie wpisywał peselu, wpisywał zamiast moich dane dane dziecka, a w orzeczeniu o urlop zdrowotny wystawił datę 30.11 zamiast 30.10, zaś urlopu udzielił mi na równy rok od 4 listopada 2013 do.... 4.grudnia 2014... . Wszystko do poprawki.
vicotec
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 125
Rejestracja: 09 października 2013, 17:15
Lokalizacja: Tomaszów maz.


Re: sarko bez objawów??????

Postautor: Gemini » 02 listopada 2013, 19:32

u was zwolnienia wypisuje lekarz ? u nas wszędzie robią to panie w rejestracji....od lat...czy to w szpitalu czy przychodniach na podstawie wpisu do kartoteki zrobionego przez lekarza....
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Re: sarko bez objawów??????

Postautor: Nusia » 02 listopada 2013, 20:47

Przykro, że wokół Ciebie tyle niedobrych ludzi. Życzę Ci szczęścia
Nie szukaj szczęścia w gwiazdach cudzego nieba, kiedy własne wisi Ci nad głową
Awatar użytkownika
Nusia
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 213
Rejestracja: 09 stycznia 2011, 18:51
Lokalizacja: śląsk


Re: sarko bez objawów??????

Postautor: vicotec » 02 listopada 2013, 21:06

Tak, u nas zwolnienie wypisuje lekarz, panie w rejestracji tylko przybijają pieczątkę. i to zarówno w poradni pediatrycznej, jak i w tej dla dorosłych. Orzeczenia, zaświadczenia, skierowania - wszystko w gabinecie lekarskim. Rejestratorki tylko pięczątkują. A czasem i to nie, jeśli lekarz ma pieczątkę w gabinecie.

Nusia - dziękuję. Wiesz, może to nawet nie chodzi o jakiś ogrom złych ludzi, może ja jestem przewrażliwiona, przestarszona i spanikowana w tej chwili i pewnych rzeczy nie oceniam obiektywnie. No ale jedno ejst faktem - na temat choroby najlepiej "rozmawia" mi się z wami. Przynajmniej czuję, ze stan mojego zdrowia jest przez kogoś rozumiany.
vicotec
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 125
Rejestracja: 09 października 2013, 17:15
Lokalizacja: Tomaszów maz.


Re: sarko bez objawów??????

Postautor: ARABELA36 » 26 lutego 2014, 00:00

Witam :D
choć temat skończył się w listopadzie ; chciałam bym dodać że nie wszyscy przyrzekają przed ołtarzem to raz;
po drugie wiele osób na forum jest samotnych i muszą się z tym wszystkim uporać sami;
a po trzecie cieszę się że JA nie jestem histeryczką przepraszam ale musiała to napisać ;
jestem bardzo cierpliwa i życzę tego innym :D
Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci cieszyć się małymi rzeczami.

Jeremias Gotthelf
Awatar użytkownika
ARABELA36
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 963
Rejestracja: 21 października 2010, 21:16
Lokalizacja: Ruda śląska


Poprzednia


Wróć do Objawy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron