Sline skurcze w klatce piersiowej

Objawy, dolegliwości...

Sline skurcze w klatce piersiowej

Postautor: ela222222 » 05 marca 2014, 15:58

Chciałam zapytać czy ktoś z Was miał coś takiego jak silne, bardzo bolesne skurcze w klatce piersiowej?. Mojemu mężowi dokuczają już od dawna, a lekarze albo to bagatelizują, albo nie wiedzą co jest przyczyną. Są to silne skurcze zlokalizowane w różnych miejscach w obrębie klatki piersiowej. Pojawiają się niespodziewanie co kilka dni. Martwią mnie bo nie wiem co jest ich przyczyną (nerwoból, płuca.....serce-kardiolog badał i mówi, że to nie od serca ), boje się żeby nie złapały męża np. w trakcie prowadzenia samochodu. Niedługo mamy wizytę kontrolną, ale już wcześniej lekarka nic na ten temat nie mówiła. Zastanawiam się też, czy może TK by cos pokazało. Bo robimy tylko RTG, ale lekarze nie są chętni dawać skierowań na TK. Na razie maż jest na sterydach wziewnych, bo pojawiła się astma ( wg poprzedniego zdjęcia RTG jest I stopień - powiększone wnęki ), co będzie teraz zobaczymy po kolejnym RTG.
Bardzo proszę o konsultację :) Może ktoś z Was przechodził coś podobnego i coś nam podpowie.

pozdrawiam Ela
ela222222
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 121
Rejestracja: 26 maja 2013, 20:15
Lokalizacja: Szczecin


Re: Sline skurcze w klatce piersiowej

Postautor: ARABELA36 » 05 marca 2014, 16:18

Witam :)
ja miałam tak i na pogotowiu wylądowałam bo myślałam że mam zawał,okazało się że to neuralgia międzyżebrowa,dostalam czopek przeciwbólowy i przeszło. Najlepiej skonsultować to z lekarzem prowadzącym.
Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci cieszyć się małymi rzeczami.

Jeremias Gotthelf
Awatar użytkownika
ARABELA36
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 963
Rejestracja: 21 października 2010, 21:16
Lokalizacja: Ruda śląska


Re: Sline skurcze w klatce piersiowej

Postautor: ela222222 » 05 marca 2014, 16:26

A to się jakoś diagnozuje, czy tylko na podstawie objawów powiedzieli, że to to? A długo się borykałaś z tymi bólami?
Strach tylko, bo nie wiadomo kiedy złapią człowieka i w jakich okolicznościach. Lekarz prowadzącą nic nie mówi na ten temat-nie wie dlaczego i skąd.
ela222222
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 121
Rejestracja: 26 maja 2013, 20:15
Lokalizacja: Szczecin


Re: Sline skurcze w klatce piersiowej

Postautor: Robert » 05 marca 2014, 19:00

Tu masz dwa artykuły na ten temat:
Neuropatia międzyżebrowa (neuralgia międzyżebrowa)

I jeszcze jeden
Jako o możliwych przyczynach pisze o toczniu, rzs itd. O sarkoidozie nic nie ma ale nie wykluczone, że i ona jest w grupie.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: Sline skurcze w klatce piersiowej

Postautor: ela222222 » 05 marca 2014, 19:18

dziękuję za linki. Już je czytałam kilka razy. Mam nadzieję, że to nic poważnego.
ela222222
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 121
Rejestracja: 26 maja 2013, 20:15
Lokalizacja: Szczecin




Wróć do Objawy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron