Nadmierne poty

Objawy, dolegliwości...

Postautor: Gemini » 06 września 2008, 17:40

Nie stresuj się poceniem, to mija. Zresztą kobiety z poceniem są raczej za pan brat i tak czy inaczej dopada to każdą a mężczyźni tez nie są wolni od tego, więc głowa do góry , co tam pocenie się,..... Pozdrawiam i nie denerwuj się potami. R.
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Postautor: Robert » 06 września 2008, 21:36

Jak tu się nie denerwować, stoję w markecie w kolejce, klimatyzacja chodzi a ze mnie się leje, klient za mną pcha się jakby miał obawy, że ktoś między nas się wepcha, co sprawia że jest mi jeszcze bardziej gorąco, jeszcze bardziej się pocę, cały paruję, wszystko na mnie robi się mokre, wszystko się lepi, kolejka się wlecze, ten z tyłu coraz bardziej się pcha, ja jestem coraz bardziej klejący, mokry, paruję, można zwariować....
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: Barbara » 06 września 2008, 22:22

hihihi :D a jak tu sie nie denerwowac kiedy w autobusie ,,pot spływa po ciałku ,,hahaha a chusteczka moment robie sie mokra ,,o jeszcze ciekawostka ostatnio z powodu bólu nóg pracuje na bosaka ,poprostu kłade poduszeczke zamiast pod pośladki ,,pod stopy ,,,hahaha i dzis o 14 :shock: patrze a na materiale odbite stopy haha w zyciu nie pomyslalam ze stopy tak sie mogą spocić :( !!!poprostu było widac jakby odbicie mokrej stopy ...koszmar ,,miłej nocki i pieknych wrazen pod PRYSZNICEM hihihi basia , :wink:
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: Gemini » 06 września 2008, 23:52

Nie denerwować się dlatego ze w sarko są większe problemy .. takie jest moje zdanie. Poza tym pisząc to miałam na mysli ten fakt podczas brania sterydów. Mój mąz nie choruje na sarko a tez się poci, i to jak szczurek czasami. Więc nie jest to przypisane wyłącznie sarko a denerwowac się tym można bo to dyskomfort jest znam to np. uczesałam się przepięknie i pot zalał mi potylicę i czar pryskał, kazdy włos w inną stronę :) , ale po mnie to spływało :)...... i cieszyłam się , a wręcz delektowałam pełnym oddechem ( En 40)......... :lol: który teraz jest znów ciut płytszy ... :x
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Postautor: Tigerek » 11 września 2008, 22:54

Ja całe życie opływam :P
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Tigerek
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 549
Rejestracja: 07 września 2008, 12:08
Lokalizacja: lubuskie


Postautor: aneczka1234 » 12 września 2008, 09:49

mnie problem nadmiernego pocenia również spotkał. Przy czym w moim przypdaku to chyba wina encortonu, dostałam bardzo dużą dawkę i przez pierwsze dwa tygodnie całymi dniami chodziłam mokra. TNajgorzej było jak leżałam w szpitalu, dwa razy dziennie musiałam zmieniać ubranie. Tak więc doskonale was rozumiem, mnie to bardzo przeszkadzało. I teraz jak tylko wychodzę na spacer to po chwili znowu się pocę...kark, ręce, plecy, cała jestem mokra. Ale mam nadzieję, że to przejdzie. Może ogranizm musi się przyzwyczaić do encortonu?
A na zapach najlepsza jest dieta i oczywiście częsty prysznic:-)
pozdrawiam
aneczka1234
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 165
Rejestracja: 09 września 2008, 21:38


poty i zapalenie płuc?

Postautor: peer » 12 grudnia 2009, 02:06

W moim przypadku pocenie się wystąpiło przed podaniem sterydów. To był koszmar pociłem sie tak strasznie ze w ciągu dnia i nocy trzeba bylo zmieniać kilkakrotnie piżamę i pościel. Jesli dobrze pamietam mojej sarkoidozie towarzyszyło wtedy wnękowe zapalenie płuc . Dopiero po podaniu encortonu i penicyliny poty stopniowo zaczęły ustępować.
peer
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 4
Rejestracja: 06 sierpnia 2009, 00:31


Poprzednia


Wróć do Objawy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości

cron