Sarko a żołądek i Jelita - pomocy!!!

Objawy, dolegliwości...

Postautor: Mary » 18 marca 2008, 22:55

Basiu, może głupio się dopytuję Wiem - wybacz, ale czy jesteś pewna, że żadnych wycinków Ci nie pobrali? Nie chce mi się wierzyć... :bialaflaga: No to opadły miskrzydełka... Ale widać taki dziś dzień. Choć ja osobiście cieszę się, ze żyje, bo mój samochód, (na szczęście tylko ze mną na pokładzie).. rozsiewał nie tak dawno - 2 godziny temu - ogromne kłeby dymu i zapaliła mi się kontrolka przegrzania silnika - nie wybuchł na szczęście, a ja sidzę juz w domciu....bezpieczna. No i spotkałam życzliwego kierowcę, który bezinteresownie zaproponował pomoc (mój mąż 300 km od domu)...Wiara czyni cuda...W ludzi też czasem warto, choć trudno.

A wracając do gastroskopii, to podzielam wasze wnioski - mus to mus, trzeba wierzyć, ze są sensowni lekarze, którym jeszcze ciut się chce - mimo wszystko.
Buziaczki na noc! :) [/list]
Marysia
"...rzeczy trudne to te, które robi się dziś, a niemożliwe to te, które zrobi się jutro"
Awatar użytkownika
Mary
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 585
Rejestracja: 17 października 2006, 20:52
Lokalizacja: Warszawa


Postautor: arty » 19 marca 2008, 00:22

Witaj Basia, wszedzie tak samo.... nie tylko na wschodzie kraju. Martwi mnie to, ze wszedzie coraz mniej szacunku, a coraz wiecej agresji. Szkoda, ze ci agresywni nie wiedza, ze najmniej szacunku wykazuja do samych siebie - najpierw trzeba siebie szanowac, zeby uszanowac drugiego czlowieka. :sad: :sad: :sad:
Tez mam nienajlepszy humor- to pewnie wina sarko i napady zlosci tez wina sarko i to, ze sie szybko mecze i wiele innych......
Ja to nawet lubie miec winnego pod reka, a sarko jest idealne jako winowajca :D :D :D I nie moze sie bronic, glupie sarko hihihihchi :roll:
Wiesz, gastroskopie zrob, ale od razu im zapowiedz, ze oczekujesz rzetelnego badaniaz pobraniem wycinkow do badania histopatologicznego i dokladnym opisem - powiedz, ze bedzie wynik ocenialo konsylium lekarskie w klinice Warszawskiej, albo Wiedenskiej!!!! :) :) :) Powaznie, a niech sie zastanawiaja, jak sie nie skompromitowac !:) :) :)
Za czesto zeruja na naszej niewiedzy, nieswiadomosci i na tym, ze tak bardzo chcemy byc zdrowi, ze nie narzekamy, nie skarzymy sie i usuwamy sie z drogi wszystkim niezaspokojonym finansowo (oby tylko) lekarzom, pielegniarkom, technikom, diagnostom, zeby tylko nie narazaic sie na zwykle chamstwo - (przepraszam ponioslo mnie). :sad: :sad:
Ale ja juz to przerabialam, dwukrotnie w pelnym cyklu przeleczona na gruzlice (ktorej nigdy nie mialam) a wiesz dlaczego? Bo tak mowi PROCEDURA, ze jak jest podejrzenie (nie POTWIERDZENIE) to podajemy leki przeciwgruzlicze - nie informujac pacjenta o tym, ze moze odmowic, i zaczekac na potwierdzenie badan, tylko bez skrupolowa zrabiemy mu zoladek, jelita i narazimy na inne przyjemnosci poantybiotykowe np. atopowe zapalenie skory ( ponad rok problemow po kazdym cyklu antybiotykowym).
Basia, NIE DAJ SIE - WYMUSZAJ, HISTERYZUJ, STRASZ bo tylko masz jedno zycie, nawet z tym marnym zdrowiem i NIE DAJ GO SOBIE ZMARNOWAC NIEKOMPETENCJA kogokolwiek!
[smilie=be mine!.gif]
Trzeba szukac tak dlugo, az sie znajdzie lekarza, ktorzy bedzie siebie szanowal i nasze zdrowie. Ja mam tylko (az!) moja Pania Doktor Okulistkę i ja zadreczam wszystkimi innymi problemami zdrowotnymi. Dopoki z Nia nie skonsultuje i nie wytlumaczy mi problemu - nigdzie sie nie wybieram. Zaparlam sie i juz. Ona jest takim lekarzem, ktorego zycze kazdemu. (Zaproszenie do Krakowa aktualne)
:) :) :) :) :) :)
:oops: Juz nie zadreczam, pozdrawiam serdecznie :oops:
arty
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 11 października 2007, 20:17
Lokalizacja: Kraków


Postautor: Barbara » 19 marca 2008, 05:29

:) Dziewczyny ,,przykro mi ,ale ja tak nie potrafie !!!,,
ja ide na gastroskopie do tego samego lekarza ,,,,,,,,i nie mam zamiaru z nim rozmawiac .......Nie bede was oszukiwać ,-poprostu nie mam zamiaru rozmawiac z tym panem.Zresztą nawet nie bede miała kiedy bo to podobno trwa tylko 2 min.
Mery slonko ja mam koncowy wynik badania jedno zdanie i pod spodem po łacinie :lol: .
Polipectomia endoskopowa.
Wiec napewno nie pobrano zadnego wycinka .
Szkoda mówic na ten temat ,ja jestem tylko dla nich ,takim jakimś sarkoludkiem do tego pechowym :( .!
całuski pedze do życia ,musze sie otrzasnąć i odwiedzic znajomą w szpitalu po pracy ,Bo sie pieszcze ,a inni naprawde cierpią ...
caluski Basia :wink: .
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: Irena » 19 marca 2008, 17:13

Witam :) ,
Basiu nie wiem jak u was robią ale u nas w Gorzowie jak koleżance usuwali polipa to powiedzieli,że za trzy tygodnie ma się wstawić po wynik badania histopatologicznego dziwne, że Tobie nic takiego nie powiedzieli.
Pozdrawiam serdecznie Irena
"Dusza nie znałaby tęczy gdyby oczy nie znały łez".
Awatar użytkownika
Irena
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 16 października 2007, 18:37
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.


Postautor: Barbara » 19 marca 2008, 18:31

:D :) Irenko słonko ,bo mi /naprawde/ nie pobrali wycinka ,wiec nie musze isc po wynik ..
Poprostu jestem okazem zdrowia i mam zdrowiuskie kiszeczki ,,,,,a nikt nie wie skad mogłam krwawic .??/
TYle ,mam nadzieje ze juz bedzie ok .widocznie lekarz uznał ze nie trzeba takich badan dla mnie .
Pozdrawiam Basia , :wink:
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: Barbara » 21 marca 2008, 14:00

Hej witam ,wrociłam własnie i odpoczywam ,po wszystkim ,,Jak było -okropnie :cry:
A ja zachowywałam sie Skandalicznie ,,,,,,,, :lol: ,
Na początek przeprosiłam odrazu ///hahahha///
Dwa podejscia ,okropny odruch wymiotny ,cały czas zwracałam ///chodz nie mam pojęcia czym ///sama woda i ciagłe duszenie sie ,,,musieli mnie trzymać .. :(
Ale jakoś zrobili to badanie ,I jest wszystko ok . :D
Opis .przepływ prawidłowy ,Niewielka przepuklina rozworu przełykowego ,Zołądek ,odzwiernik ,i dwunastnica -prawidłowe ...
Nie wiadomo skad mogłam krwawic i nie obchodzi mnie to juz wcale ...hahaha ledwie żyje ,,gardło boli ,,Oczywiscie wycinków żadnych nie pobierali i dowidzenia .
Ciesze sie ze mam to za soba ,mam nadzieje ze juz nie bede miała krwawien i zapomne o tym koszmarze jak najszybciej ,a jak nawet to sie nie przyznam juz??? .....Widocznie to była winna tego leku .Acha zapytalam o wynik z Helikopterka .lekarz powiedział ze nie trzeba tego leczyc .//Okazuje sie ze bez potrzeby panikowałam z tym wynikiem //.A ta przepuklina to nic takiego .Uśmiech dla wszystkich ,,,,,,,,,,Dzieki ze trzymaliscie za mnie kciuki ,pozdrawiam wszystkich .
Basia. :wink:
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: agga » 21 marca 2008, 18:00

No to super :)
Obyś już miała święty spokój z tymi choróbskami!!!
Ależ ze mnie Coś Strasznego! Trochę tego, ciut owego ; troszkę siakie, ciut owakie, nieco inne całkiem takie. Nie za duże, nie za małe, Coś Strasznego Doskonałe!!!
agga
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 691
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 21:07
Lokalizacja: Podlasie


Postautor: Haniula1010 » 22 marca 2008, 01:18

Oj Ty biedna :glaszcze: , ale najważniejsze, że kolejne badanie masz z głowy. Trzymaj się ciepło, i dobrze wypocznij w Święta. Pozdrawiam już świątecznie :lol:
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Postautor: Irena » 23 marca 2008, 23:26

To super Basiu, że masz to już za sobą i wynik badania jest OK. Trzymaj się ciepło i wypoczywaj w Święta. Pozdrawiam świątecznie Irena. :) :)
Pozdrawiam serdecznie Irena
"Dusza nie znałaby tęczy gdyby oczy nie znały łez".
Awatar użytkownika
Irena
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 16 października 2007, 18:37
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.


Postautor: Barbara » 24 marca 2008, 10:23

:) Hej witam wszystkich , -usmiech ,,
za oknem prawdziwa zima ,zamiast sie polewać wodą to ja siedze i patrze jak płatki śniegu ,pieknie spadają na ziemie !
I tak sobie mysle o tym wszystkim,,,własnie przejrzalam wiadomosci -by cokolwiek wiedziec !!! :wink:
Na pierwszy rzut :lol: to naprawde sie cieszylam po tych badaniach ,a wszystkie ,,ALE ,,,jakbym odepchneła w kąt .
Teraz pora spojrzec realnie ... :?
Tak wiec niezbyt sie mam z czego cieszyć ,kolonoskopia własciwie sama dobrze wiem ze nie do konca zrobiona .A to ze lekarz nie pobrał wycinka z tego polipa to duzy minus dla mnie .Polip jak przeczytałam, to guz,,, i kazdy usuniety MUSI byc zbadany mikroskopowo .
Czyli moge miec kłopoty z tego powodu ,i np.jak krwawienia sie powtórza wywalą mnie znowu na to badanie !!! :lol:
Teraz ta przepuklina rozworu przełyku ,czytałam o niej ,objawy strasznie sie nakładaja ,na objawy ze strony serca,,/mylona z chorobą niedokrwienną//
A mnie leczą na serce . :(
Jakby było mało daje objawy astmatyczne ,,a ja mam stwierdzoną Astme . :(
Wystepują dusznosci ,,a ja mam sarkoidoze i guzki na oplucnej ,
reszta to objawy refluksu itp..czyli to co mi dokucza ,nudnosci bóle wymioty .itp
Pisało ze przepukliny mogą uciskać serce i płuca ,,,
Moje serce powiekszone ,a pluca zagrożone sarkoidozą=niezla mieszanka !!!a w srodku jakaś przepuklina ..która ma związek z wzrostem cisnienia ../nadcisnienie mam od zawsze/.. :(
Nie trzeba byc lekarzem ,zeby stwierdzic ze niezłe///zamieszanie //
Dobrze ze to wszystko ,jak narazie ,jest małe ,i mam nadzieje ze lekarze sie nie czepią w tym sie grzebac ............bo sama nie wiem z której strony to ruszyc .
Powiedziec o wynikach musze ,ja tu nic nie wymysle ,
moze w zwiazku z ta przepukliną lekarz kardiolog odstąpi od koronografi ,,,,
Tak sobie mysle !!!Moze !! :)
W piątek bede na pulmunologi ,zobaczymy co powie pani dr.jedynie ona jeszcze w miare zajmuje sie mna !!!!Taką miesznką wadliwośći ,,,,hahahha
Pokaze jej to wszystko ,i powiem wam ,Mysle ze narazie to nie jest zle ,
bo mała wada serca=
mala przepuklina=
zmiany nie w płucach tylko małe nawarstwienia w oplucnej=
wiec oby tylko to wszystko male pozostalo a bedzie ok !!
strasznie pomieszana jestem hahahhaa :P :P :P
Zaraz jeszcze raz przeczytam tekst -bo sama nie wiem czy ktoś to zrozumie ,,hihi
pozdrawiam serdecznie Basia :wink:
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: Barbara » 14 czerwca 2008, 08:31

:) Hej witam was ,wrociłam do tematu ,obiecałam sobie ze w urlop znajde jakiegos prywatnego gastrologa ,i niby powoli ide w tym kierunku ,,znajduje ludzi ktorzy maja problemy z jelitami i czytam ich wskazowki ,dostalam nawet kilka nazwisk lekarzy w lublinie gastrologów //którzy sa Lekarzami //
Troche sie dowiedziałam i chce wam przekazać ,,moze komuś sie przydadzą takie zwykłe przyziemne wiadomosci 8)
!pierwsza sprawa ,ten test z krwi na helikopterka którym sie przejelam ,,Nie jest miarodajny i własciwie nie ma mocy diagnostycznej hahahah ,,,,
Nie rozumiem po co wlasciwie go sie robi !!!i bierze za to pieniadze ,,,,,,,pewnie dlatego lekarze tak sceptycznie do tego podchodzili ,,
Wynik histopatologiczny daje odpowiedz i dlatego jak sie robi gastroskopie powinny byc pobrane próbki ,do badania ,,, :P
Badanie krwi na helikopterka jest niemiarodajne ,,robi sie Test oddechowy ,ale on kosztuje ponad 120 zł ,,
Jeszcze sie Basia nauczyła ze choroby jelit mają silny zwiazek z alergiami ,i np. Stawy mogą dawać o sobie znać przy alergi na białka ????-dziwnee prawda :shock:
Człowiek to złożona maszynka ,,prawde mówia ze jak jeden trybik nawali przestajemy dzialać jak trzeba hahha
A i jeszcze powiem ze truskaweczki tez mogą szkodzić jelitom hahahhaa wiec jedzmy kochani ,,wszystko to na co mamy ochote ---bo to wielka radosc zjesc i byc zdrowym po jedzeniu !!!hahahah :-P
Podsumowujac te badania ktore zrobiłam = sa do du,,.....hahaha a nawet tam sie nie nadają bo sa sztywne i tylko szkoda było papieru ,
Pozdrawiam Basia :wink:
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Poprzednia


Wróć do Objawy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości

cron