czy to zmiany neurologiczne?

Objawy, dolegliwości...

czy to zmiany neurologiczne?

Postautor: Renata » 18 marca 2008, 19:23

Nie wiem nawet jak mam to opisać. Od jakiegos czasu zdejmowałam sobie z twarzy włosy, które mnie jakoby smyrały po niej. Ostatnio, to juz nawet mocno byłam zirytowana, bo zakupy w ręce i nie umie sobie zdjąć tego upier.... włosa. Jak w domu znów to czuję, to poszłam do lustra, a tam nie ma żadnego włosa na twarzy, po prostu na policzku tak raczej wyżej mam cały czas takie odczucia. Niby nie boli, ale wkurza okrutnie, czy ktoś coś takiego już miał? :?
Renia
"Odwaga nie jest przeciwieństwem strachu, lecz jego przezwyciężeniem"
Karol Bunsch
Awatar użytkownika
Renata
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 832
Rejestracja: 15 października 2006, 22:56
Lokalizacja: Śląsk


Postautor: Robert » 18 marca 2008, 20:49

Ciekawe zjawisko... 8)
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: agga » 19 marca 2008, 21:50

Ooo , tego nie mam, a różne rzeczy mnie ostatnio spotykają... Nawet psychiatrę zaliczam bo mi psychika siadła, to ponoć skutek sterydów :(
Może to jakiś tik, podrażnienie nerwów?? Nie martw się Renata, będzie dobrze, może samo minie??
Ależ ze mnie Coś Strasznego! Trochę tego, ciut owego ; troszkę siakie, ciut owakie, nieco inne całkiem takie. Nie za duże, nie za małe, Coś Strasznego Doskonałe!!!
agga
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 691
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 21:07
Lokalizacja: Podlasie


Postautor: Irena » 20 marca 2008, 08:02

Nie , nie mam tego ale za to piecze mnie skóra najczęściej na plecach jakby mi ktoś przykładał coś gorącego. Nie martw się Renatko może samo przejdzie? Pozdrawiam przedświątecznie. :slonko:
Pozdrawiam serdecznie Irena
"Dusza nie znałaby tęczy gdyby oczy nie znały łez".
Awatar użytkownika
Irena
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 16 października 2007, 18:37
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.


Postautor: Haniula1010 » 20 marca 2008, 16:43

A ja od czasu do czasu miewam coś takiego, tak jak i pieczenie o jakim wspomina Irena, tyle tylko, że po wewnętrznej stronie przedramion- gdzieś tak z dziesięć centymetrów skóry, /a może po prostu jestem jakąś hipochondryczką? Sama nie wiem./ Nigdy tego nie wiązałam z sarkoidozą. Serdecznie pozdrawiam.
:roll: :wink:
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj




Wróć do Objawy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości

cron